President Donald Trump walks across the South Lawn to the Oval Office as he returns from a day trip from North Carolina at the White House in Washington, D.C. on February 7, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در سراسر جنوب چمن به دفتر بیضی به عنوان او در بازگشت از سفر یک روزه از کارولینای شمالی در کاخ سفید در واشنگتن در 7 فوریه سال 2020 است.

رویترز/جاشوا رابرتز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان از روز شنبه به اظهار نظر در مورد یک عکس که ویروسی رفته بود. این عکس نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن در سراسر جنوب چمن کاخ سفید با موهای خود را جاروب شده توسط باد و به نظر می رسد نشان می دهد بسیار متفاوت قهوهای مایل به زرد خط در اطراف رئیس جمهور ، و یا آن را یک خط قهوهای مایل به زرد در تمام ؟ برخی استدلال می کنند که شاید تضاد بین رئیس جمهور و نارنجی رنگ و بسیار سفید پوست مرز موهای خود را ممکن است ناشی از فقیر آرایش ترکیب. رئیس جمهور اما اصرار داشت آن بود که هیچ یک از کسانی که.

“بیشتر جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: به عنوان او به اشتراک گذاشته سیاه-و-سفید نسخه ای از عکس. “این بود که فتوشاپیه بدیهی است اما باد قوی بود و مو به نظر می رسد خوب است ؟ هر چیزی به رفتار!”

عکس نشات گرفته از حساب کاربری @photowhitehouse که تایید نشده و ادعا می شود که توسط یک عکاس به نام ویلیام ماه. او در توصیف خود را به عنوان “کاخ سفید خبرنگار, روزنامه نگار, عکاس, شاعر و Pesco گیاهی” اما همسو با کاخ سفید و نیست یک عضو از کاخ سفید اخبار انجمن عکاسان. ماه ارسال دو نسخه از عکس و اصرار داشت که آن را “هرگز فتوشاپیه” اگر چه او “با استفاده از گوشی های هوشمند اپل عکس برنامه برای تنظیم رنگ تصویر.” ماه به نظر می رسد به یک فن از مغلوب ساختن پیشی جستن و نوشتن شرح تصاویر و اغلب لاغر به سمت شاعرانه. برای عکس که رفت ویروسی ماه نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “بود رقص با غروب آفتاب و بادهای قوی که او راه می رفت به دفتر بیضی از دریایی یکی در جنوب چمن.”

خدمات سیم عکس از همان صحنه نیز نشان می دهد آنچه که می تواند به عنوان یک خط قهوهای مایل به زرد در اطراف رئیس جمهور صورت اگر چه آن را به عنوان استارک.

President Donald Trump waves as he walks on the South Lawn after he returned to the White House February 7, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بر روی چمن جنوب پس از بازگشت او به کاخ سفید در فوریه 7 سال 2020 در واشنگتن ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

President Donald Trump walks from Marine One on the South Lawn of the White House February 7, 2020, in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید در فوریه 7, 2020, در واشنگتن, d. C.

معاونت/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در عکس پس از بسیاری در رسانه های اجتماعی با استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای مسخره جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی