مغلوب ساختن پیشی جستن بلوک کل coronavirus نیروی کار از شهادت چون خانه پر است از “متنفر”

کاخ سفید این هفته مسدود شده و تمام اعضای coronavirus نیروی کار از شهادت خود در کنگره بدون اجازه صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد.

کاخ سفید گفت: کمیته های کنگره که هیچ وظیفه نیروی عضو می توانند قبول دعوت به شهادت بدون نیاز به تایید از رئیس ستاد علامت مراتع پس از آن مسدود Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور از شهادت قبل از یک خانه کمیته با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط واشنگتن پست.

تبلیغات:

این یادداشت همچنین محدودیت تعداد جلسات مقامات در سازمان های دولتی می تواند شرکت با این استدلال که “مطالبات در سازمان های کارکنان و منابع فوق العاده ای در این زمان بحران است.”

“سازمان باید حداکثر رساندن منابع خود را برای COVID-19 پاسخ به تلاش و درمان شنیدن درخواست ها بر این اساس” یادداشت گفت. “با توجه به این رقابت خواسته های بی سابقه ای در این زمان آن است که معقول و منطقی به انتظار داریم که سازمان ها را مجبور به کاهش, دعوت به جلسات را به تمرکز بر روی اجرای COVID-19 پاسخ از جمله کاهش به شرکت در جلسات متعدد در همان و یا با هم تداخل دارند موضوعات است.”

این یادداشت پس از خانه تخصیص بودجه کمیته گزارش داد که کاخ سفید مسدود Fauci از قبل از یک خانه فرعی. این اجازه داده او را به شهادت قبل از یک جمهوری خواه به رهبری آمریکا در ماه مه.

تبلیغات:

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere ادعا کرد که “از آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany بعدا به خبرنگاران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می خواستم مطمئن شوید که “موضوع جلسه همسان فردی آنها درخواست” و در این مورد “هرگز وجود هر گونه وضوح داده شده و از آنان به عنوان به آنچه که واقعی موضوع این جلسه خواهد بود.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و بارها و بارها شکسته با مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط صحبت کردن. او تحت فشار قرار دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه در چین انتقاد متحده عجله برای بازگشایی و خواست احتیاط در هنگام مغلوب ساختن پیشی جستن به کرات به اثبات نشده مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک ویروس های بالقوه درمان است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعتراف کرد که کاخ سفید مسدود شده بود Fauci شهادت به پایین مجلسی — و نه مجلس سنا — از آنجا که “خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم.”

“خانه است و یک راه اندازی” او به خبرنگاران گفت: این ادعا که دموکرات ها می خواهند او را به شکست است.

تبلیغات:

رهبران دموکرات ناودان حرکت متهم جمهور از خاموش کردن کارشناسان پزشکی.

“رئیس جمهور تهمت باید یاد بگیرند که با muzzling علم و حقیقت آن را فقط طولانی این سلامت و بحران اقتصادی” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. در بیانیه ای گفت:. “رئيس جمهور در عدم قبول حقیقت و میل به پنهان کردن آن یکی از اصلی دلایل ما در حال عقب بسیاری از کشورهای دیگر در ضرب و شتم این معضل است.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا را رد کرد کاخ سفید استدلال.

تبلیغات:

“این واقعیت است که آنها گفتند:” ما بیش از حد شلوغ بودن در تلویزیون برای آمدن به کنگره’ است, خوب, کسب و کار به عنوان معمول برای آنها” او با سی ان ان گفت.

واشنگتن پست تجزیه و تحلیل نشان داد که با وجود قرار است زمان بحران کاخ سفید تا به حال Fauci شرکت در یک سری از ماه مارس و آوریل جلسات گذراند 40 ساعت صحبت کردن نیست.

“واقعیت این است که ما نیاز به تخصیص منابع برای این کار است. به منظور انجام این کار, هر گونه تخصیص بودجه لایحه باید در آغاز خانه” پلوسی گفت. “و ما به اطلاعات به عمل مى آورد.

تبلیغات:

“ما باید اصرار بر حقیقت,” او اضافه شده است. “و آنها ممکن است ترس از حقیقت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>