مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد تلویزیون خود را در رتبه بندی به عنوان Coronavirus مرگ و میر نگه می دارد بالا رفتن


President Donald Trump speaks in the Rose Garden for the daily coronavirus briefing at the White House on March 29, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در باغ گل رز به صورت روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در 29 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

به عنوان coronavirus بحران همچنان شمعی ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کردم که بهترین استفاده از زمان خود را در روز یکشنبه بعد از ظهر بود برای رفتن بر روی یک tweetstorm در برابر رسانه ها که شامل نوازش خود را در پشت تلویزیون رتبه های خبری و همایش ها به تازگی. این همه آغاز شده و با فرمانده انفجار “Lamestream رسانه” و این ادعا که تایید نمی کند چگونه آنها پوشش شده اند coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در ادامه به استناد به یک مقاله نیویورک تایمز نوشته است که اخبار همایش های در حال دریافت “لیسانس آخر جمعه شب فوتبال از نوع اعداد است.” (که نبود یک نقل قول مستقیم, اما این مقاله ذکر است هر دو از آن.) رئیس جمهور سپس در ادامه به صورت انتخابی نقل قول از قطعه توسط مایکل Grynbaum. اما او با تمرکز بر اعتبار بخشی و به طور کامل نادیده گرفته چلیپا از قطعه ای که مورد سوال که آیا شبکه باید رئیس جمهور اخبار کنفرانس زنده او با توجه به گسترش اطلاعات غلط زیادی در مورد COVID-19 شیوع.

بسیاری از آنها سریع به انتقاد از تهمت خود را برای تمرکز بر روی تلویزیون های رتبه بندی به عنوان تلفات از ویروس ها نگه داشته نوردی. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده افزایش یافت و به حداقل 135,738 در روز یکشنبه و مرگ و میر افزایش یافته و به 2,391 فتح. در نیویورک, تعداد مرگ و میر شات 237 از یک روز زودتر به مجموع 965 در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافت 7,200 به 59,513. “این است که در مورد رتبه بندی خود آقای رئیس جمهور!” والری جارت مشاور سابق رئیس جمهور پیشین باراک اوباما در توئیتر خود نوشت. “این یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد. برای تعداد بی شماری از آمریکایی ها این واقعیت ما است.” جو لاکهارت بود که یک وزیر مطبوعات به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “گفت: آرام بخش با صدای بلند دوباره” و آن را به نام “غم برای دیدن یک رئیس جمهور اقدام و یا حتی فکر کردن در این راه است.” سی ان ان جیک Tapper با اشاره به این که تهمت بود به tweeting در مورد رتبه بندی در مدت کوتاهی پس از Dr. Anthony Fauci گفت COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به عنوان بالا به عنوان 200,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>