مغلوب ساختن پیشی جستن سوخته به عنوان “حداقل مردانه” رئیس جمهور در دوران مدرن توسط نیروی دریایی جنگ استاد دانشگاه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کنم هواداران از او به عنوان نهایی آلفا نر اما داغدار op-ed در اقیانوس اطلس باعث می شود این مورد است که او را “حداقل مرد مردانه” به انتخاب رئیس جمهور در تاریخ مدرن است.

تام نیکولز یک محافظه کار استاد در کالج جنگ نیروی دریایی در رود آیلند می نویسد که او گیج شده است که آبی و یقه سفید مردان همچنان به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان رئیس جمهور whiny بداخلاقی در مورد ناعادلانه رفتار در رسانه ها.

تبلیغات:

“شجاعت و صداقت و احترام اقتصاد از کلمات یک بیت از عفت و تمایل به مسئولیت همه فضائل باارزش توسط خود شناسایی کلاس سخت کار کردن مردان, این, ایستاده, بچه ها میان که من مطرح شد,” او می نویسد. “و در عین حال بسیاری از همین مردان انتظار می رود که هیچ یک از این ویژگیها را از مغلوب ساختن پیشی جستن که بیهوده بزدلانه دروغ مبتذل jabbering لاف زن.”

این محکم ترین جنبه تهمت می نویسد نیکولز است که خود را مطلق امتناع از گرفتن هر گونه مسئولیت برای اقدامات خود را.

“در این مجموعه او نمایشگاه یکی از مهمترین unmanly از رفتارهای او یک blamer,” نیکولز می نویسد. “هیچ چیز برای همیشه تقصیر او. در این میان فاجعه او ستایش خود را در حالی که روشن حتی خود وفادار ترین هواداران بدون یک لحظه تردید. مردان در سراسر امریکا بودند که اجتماعی توسط تیم ورزشی که زندگی مبتنی بر اصل نشان دادن و انجام این کار به طور مستمر به بهانه یک مرد که به طور مستمر بهانه خود را.”

تبلیغات:

خواندن کل سرمقاله اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>