رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت حذف شده و یک صدای جیر جیر که در حمله سابق مایک بلومبرگ به عنوان “نژادپرستانه” بیش از نظرات سابق شهردار نیویورک در یک کشف ضبط صدا از توقف-و-frisk.

“وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: قبل از توییت حذف شد مدت کوتاهی پس از آن. رئیس جمهور بعد دوباره توییتی یک پست که شامل هشتگ #BloombergIsRacist.

تبلیغات:

معلوم نیست چرا تهمت حذف صدای جیر جیر هر چند این ممکن است به چیزی برای انجام با او دیرینه پشتیبانی از stop-و-frisk. یک قاضی فدرال زده عمل سال 2013 به عنوان “غیر مستقیم دهها” که منجر به پلیس به طور منظم توقف “سیاه پوستان و اسپانیایی است که نمی خواهد متوقف شده است اگر آنها سفید است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول سال 2016 انتخاباتی که برنامه “به خوبی کار کرده” در نیویورک و به نام خود در سراسر کشور پیاده سازی.

“من توقف-و-frisk. من فکر می کنم شما باید به ما آن را در نیویورک است. این کار فوق العاده خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “شما را در درک — شما باید به در نظر من است. من می بینم اینجا چه خبره — من دیدن چه خبر است در شیکاگو من فکر می کنم توقف-و-frisk. در شهر نیویورک پس از آن بود باور نکردنی — راه آن کار می کرد. در حال حاضر ما تا به حال بسیار خوب شهردار. اما شهر نیویورک باور نکردنی بود — راه است که کار می کرد. بنابراین من فکر می کنم که می تواند یک گام شما می تواند انجام دهد.”

تبلیغات:

رئیس جمهور دو برابر کردن بر روی حمایت خود را از قانون اساسی برنامه در سال 2018 با این استدلال که “توقف-و-frisk’ کار می کند و آن را به معنای شد برای مشکلات مانند شیکاگو است.”

عصر ایران عذرخواهی کرد برای حمایت خود را از سیاست های راه اندازی پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در ماه نوامبر حتی اگر او در دفاع از آن به تازگی به عنوان ژانویه 2019.

بلومبرگ شنیده شد در دفاع از سیاست در طول یک ماه فوریه 2015 سخنرانی در موسسه آسپن در یک کشف و ضبط شد که کثیرالانتشار شنبه. بلومبرگ مشاوران خواسته سازمان به انتشار فیلم اظهارات خود پس از این رویداد با توجه به آسپن بار.

تبلیغات:

“نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس” بلومبرگ می گوید: در این کلیپ. “آنها مرد هستند اقلیت های 16 تا 25. که درست در نیویورک است. درست است که تقریبا در هر شهرستان. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که کشته می شوند.”

“مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا که همه اقلیت.’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله” او ادامه داد: “بله این درست است. چرا وقتی ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما باید اسلحه از بچه ها دست پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

تبلیغات:

بلومبرگ در بیانیه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر بود “آخرین نمونه از تلاش های بی پایان به تقسیم آمریکایی” اما اذعان کرد که توقف-و-frisk شد “بیش از حد” در نیویورک است.

“در زمانی که من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95%. اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد. و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع” بلومبرگ گفت. “اما این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

در زمان او یک قاضی فدرال زده کردن برنامه است. حکم به طور موقت در آنجا ماند و به عنوان مهر به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. خود را جانشین شهردار, بیل د Blasio, کاهش یافته است تجدید نظر شود.

تبلیغات:

بلومبرگ در ادامه به دفاع از توقف-و-frisk برای سال هر چند ادعای او در مورد موفقیت خود را wildly پر از شکوفه.

در حالی که جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافت و در نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ مانند دالاس, لس آنجلس و نیو اورلئان با تجربه به مراتب بزرگتر قطره در جرم و جنایت خشونت آمیز و بدون استفاده از سیاست نژادپرستانه. و اسلحه پیدا شد در تنها 0.2 درصد را متوقف می کند با وجود توقف افزایش 600% تحت بلومبرگ با توجه به نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی (TECHFREEDOM).

بین سال های 2002 و 2011, سیاه و لاتین در نیویورک ساخته شده و تا حدود 90% از مردم متوقف شود. در حالی که بلومبرگ ادعا می کند که متوقف شد با هدف بالا-مناطق جرم داده ها نشان می دهد که متوقف شد تبعیض آمیز عمدتا در مناطق سفید بیش از حد.

تبلیغات:

“برای مثال در سال 2011, سیاه و لاتین در نیویورک ساخته شده تا 24 درصد از جمعیت در شیب پارک اما 79 درصد متوقف می شود” این TECHFREEDOM گفت. “در آن صورت تبعیض آمیز است.”

پس از بلومبرگ چپ اتاق کار استفاده از توقف-و-frisk کاهش 98 درصد نسبت به سال 2011 سطح با توجه به TECHFREEDOM.

صوتی انتشار می آید پس از بلومبرگ فلک کشیده متعدد در انتخابات هدف قرار دادن 15% در سراسر کشور در آخرین کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ramped تا حملات خود را در بلومبرگ به عنوان شهردار رسید در پای صندوقهای رای است. تلاش خود را به رنگ سابق شهردار به عنوان “نژادپرست” می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از اتحادیه و Superbowl ads سعی کنید برای رسیدن به رای دهندگان سیاه که اکثریت رای دادند و در برابر او در سال 2016.

اما “مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک خانه شیشه ای در این موضوع” واشنگتن پست آرون بلیک نوشت. “نه تنها رکورد خود در مسائل نژادی آنچه در آن است — که مهمترین آنها در پارک مرکزی پنج و Charlottesville — اما او صریحتر پشتیبانی توقف-و-frisk سیاست.”

تبلیغات:

به عنوان فعالان پیشرو خواست دموکرات به دیگر نامزد مهر بود و نه در یک نقطه بهتر در طول ثبت اظهارات.

“نامزدی یک نژادپرست نامزد به اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که آیا توقف-و-frisk نژاد پرستی یا turn-the-record-بازیکن-در نژادپرستی است که مصرف خود را به سمت تک بزرگترین مزیت بودن به طور قابل توجهی کمتر نژادپرستانه و پرتاب آن از پنجره به بیرون” زمان ویرایشگر-در-بزرگ آناند Giridharadas توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی