مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس های حامیان در کارولینای جنوبی به رای ساندرز در اولیه


A young supporter of President Donald Trump cheers during a Keep America Great campaign rally at the North Charleston Coliseum in North Charleston, South Carolina on Feb. 28, 2020.

یک جوان حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سلامتی طول نگه داشتن امریکا بزرگ تجمع مبارزات انتخاباتی در شمال چارلستون سالن بزرگ در شمال چارلستون کارولینای جنوبی در فوریه. 28 سال 2020.

SAUL لوئب/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمهوری خواهان برای شرکت در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه و رای برای نامزد خواهد بود که ساده ترین راه برای ضرب و شتم, اما هنوز هم یک شات واقعی در نامزدی. پس از رای گیری مخاطبان از طریق شادی و کف زدن تهمت مشخص است که کسی که این لایحه مناسب بود و از سوی دیگر ، برنی ساندرز.

در طول رالی در کارولینای جنوبی روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اول ابراز امیدواری کرد که “این خوب است از یک کمپین سرمایه گذاری نبوده است.” او حتی خواسته کارولینای جنوبی سنسور. تیم اسکات و لیندزی گراهام برای برخی از مشاوره حقوقی: “آیا ما مجاز به آنها بگویید که ما می خواهیم آنها را به رای دادن؟” به نظر می رسد تهمت تصمیم گرفت که او می تواند در روشن اگر او انجام آن را به عنوان یک نظرسنجی. “چه کسی می تواند بهترین نامزد برای ما ؟” او پرسید: پس از او روشن شد و به دنبال شناسایی “ضعیف ترین” مدعی دموکراتیک زمینه است. کارولینای جنوبی باز است اصلی سیستم که در آن اعضای هر حزب می توانند در مقدماتی حزب دموکرات و برخی از آنها اصرار اصولگرایان برای شرکت در انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت آغاز دور نامزدها. “ما را شامل نمی شود Steyer علت او یک بازنده او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به میلیاردر تام Steyer. او سپس اقدام به رد صلاحیت مایکل بلومبرگ. “مینی مایک رفته است, من فکر می کنم او رفته او نمی باید یک فرصت … بنابراین اجازه دهید آن را فراموش,” او گفت:. تهمت نیز رد صلاحیت سنسور. الیزابت وارن و ctq. “پوکاهونتاس ما می تواند فراموش کرده ام در مورد او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Warren. “چگونه در مورد Klobuchar? نمی خوای اتفاق می افتد.” که به معنی “ما واقعا به دو نامزد—خواب آلود جو بایدن یا دیوانه برنی.” مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مطمئن شوید که جمعیت قابل درک است که سوال این بود “که جهنم تر به ضرب و شتم.” پس از یک نظرسنجی و بازشماری تهمت ساندرز اعلام کرد برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>