مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی متهم جلسات تلاش برای فریب رای دهندگان به این باور است که رئیس جمهور پشتیبانی از او

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات با ارسال نامه ای به جف جلسات روز او را متهم به تلاش برای “اشتباه” رئیس جمهور حامیان به باور که او از سابق دادستان کل مبارزات انتخاباتی سنا در آلاباما.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آموخته است که خود آمریکا در مبارزات انتخاباتی در گردش است mailers مانند یکی از من محصور در خشکی است که در آن شما گمراه کننده خود را ترویج ارتباطات و ‘پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” مایکل Glassner chief operating officer از مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین نوشت: در نامه ای به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

تبلیغات:

با توجه به Glassner یکی از جلسات ” نامه ها و فرم دهنده به طور مستقیم اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن در 22 مناسبت ها و “حتی باعث توهم ادعای که شما رئیس جمهور ‘تهمت شماره 1 حامی.'”

او نتیجه گرفت: “ما تنها فرض خود را به مبارزات انتخاباتی است که انجام این کار به اشتباه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان وفادار در آلاباما به باور رئیس جمهور پشتیبانی خود را از نامزدی در آینده اولیه اجرای انتخابات. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است.”

جلسات انتخاباتی سخنگوی گیل Gitcho نیویورک تایمز گفت که “Alabamans نمی توان گفت که چه باید بکنید.”

تبلیغات:

“واشنگتن گفت: آنها را به رای دادن برای لوتر عجیب و غریب بیش از Roy Moore. آنها نافرمانی. واشنگتن به آنها گفت که برای رای دادن Roy Moore بیش از Doug Jones. آنها نافرمانی” او گفت:. “آنها یک hardheaded و مستقل بسیاری است.”

Gitcho نظرات اشاره شده در آلاباما 2017 سنا ویژه انتخابات که برگزار شد و پس از جلسات استعفا داد برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید وقت بهداشت ، لوتر عجیب و غریب خود را بیش از رقیب Judge Roy Moore در جمهوریخواه اولیه قبل از بعد از تعویض حمایت خود را به مور پس از او ناراحت پیروزی عجیب و غریب است.

مور پس از آن از دست رفته به نامزد حزب دموکرات داگ جونز پس از تعدادی از زنان متهم به دولت سابق دیوان عالی کشور قاضی از سوء رفتار جنسی. جونز شد اولین دموکرات به عنوان سناتور ایالت پس از هوارد vickery motorsports که در سمت چپ دفتر در سال 1997.

تبلیغات:

Gitcho بیانیه به زمان به این نتیجه رسیدند با این ادعا که جلسات بود “در واقع یکی از قوی ترین حامیان رئیس جمهور تهمت و دستور کار خود” و “هیچ کس نمی تواند تغییر دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و جلسات استفاده می شود ، رابطه خود را آغاز کرد و در سال 2005 زمانی که جلسات دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شاهد متخصص در کنگره شنوایی در مورد هزینه U. N. بازسازی. وقتی که تهمت زد برای ریاست جمهوری در سال 2016 جلسه اول بود نشسته سناتور ایالات متحده به حمایت از انتخابات ریاست جمهوری است. وفاداری خود را پاداش داده شد که در آینده رئیس جمهور منتخب منصوب جلسات خود را به عنوان دادستان کل.

تبلیغات:

اما Alabaman سقوط کرد با رئیس جمهور پس از او recused خود را از روسیه تحقیقات در سال 2017, یک حرکت است که راه را برای مشاور ویژه سابق رابرت مولر را پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. پس از گذراندن چند ماه آینده برای عموم badmouthing جلسات عملکرد و همچنین به عنوان مسخره کردن او را به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج دادستان کل در اواخر سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کینه جلسات را تحمل کرده است از آنجا که Alabaman خروج با رئیس جمهور صحه جلسات’ حریف جمهوریخواهان سنا نامزدی: سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. Tuberville و جلسات درگیر یک دور انتخابات پس از نه نامزد دریافت اکثریت حزب خود رای در آخرین ماه های اولیه. برنده خواهد شد درآمد حق به چالش جونز.

جلسات آغوش تهمت میراث خود پس از انتخابات سخنرانی کرد و گفت که “هر کسی می تواند می گویند آنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار اما بحث ارزان است. اما من مبارزه کرده اند این مسائل ما بعد و به دست آورد. من ایستاده به تنهایی و در حقایق و اصول و برنده شد.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>