مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است و بازگشت غیر قانونی کمک مالی از خارجی, FEC سوابق نشان می دهد

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است و بازگشت غیر قانونی اهدای آن دریافت شده از یک فرد خارجی در سال 2019 پرونده از کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) نشان می دهد. این کمپین را تنها شناخته شده غیر قانونی مشارکت خارجی.

Rabia کازان, یک نویسنده و نویسنده زندگی در ایالات متحده با ویزای دانشجویی ساخته شده $2,800 کمپین کمک مالی در ازای دسترسی به یک مارس 2019 رویداد در Mar-a-لاگو های رئیس جمهور. این سهم بود که اولین گزارش این فوریه در BuzzFeed.

تبلیغات:

اما FEC سوابق نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی هنوز disgorged که پول به عنوان مورد نیاز قانون است.

“این در واقع یکی از نادر مناطقی که قانون انتخابات کاملا روشن است” سییرا تورس-Spelliscy استاد قانون انتخابات در دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder گفت BuzzFeed که در مورد خواسته کازان سهم.

“مگر در مواردی که شما یک کارت سبز اتباع خارجی نمی تواند پول برای مبارزات انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی نمی تواند بپذیرد که پول,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

ریک Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه کالیفرنیا ارواین اشاره کرد که می توان آن را دشوار است برای دیدار با حقوقی نوار “عمدی قصد” به نمایندگی از هر دو کمک کننده و یا دریافت کننده. اما برگ برنده های کمپین آگاه بوده است قازان وضعیت برای بیش از دو ماه است.

کازان که برای سال ها بود که یک چهره آشنا در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی و در MAGA-جهان تقویت کننده مدار در کنار رئیس جمهور و حامیان او سال گذشته به عنوان یک “فرقه است.” او تا به حال شده است مورد آزار و اذیت, متهم به جاسوسی با تهدید به اخراج و حتی متزلزل کردن برای پول نقد.

کازان غافل شد که کمک مالی غیر قانونی بود تا BuzzFeed تماس خود را در ماه ژانویه است. او ساخته شده و اهدا در مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی, وب سایت رسمی مشترک جمع آوری کمک های مالی خودرو مشترک بین کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی انتقال پول به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب همان روز FEC سوابق نشان می دهد. این انتقال در کازان نام و اهدای منسوب به او — نه به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی ترمیم کازان پول پس از BuzzFeed رفت و به مطبوعات با توجه به دریافت یک معامله RNC سخنگوی مشترک با سالن. به نظر می رسد از اخیر FEC براده که کازان پول هنوز هم ممکن است در کمپین ترازنامه.

اگر $2,800 ممکن است به نظر می رسد مانند یک مبلغ ناچیز در مقایسه با کمپین $98.4 میلیون پول نقد در دست تهمت پیروزی به نظر می رسد که تحت پوشش بازپرداخت به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را تنها شناخته شده خارجی کمک کننده به نمایندگی از کمپین یک ممکن است تلاش برای محافظت از آن را از اتهامات تخلف — در حالی که در همان زمان ترک آن را در اختیار داشتن غیرقانونی وجوه.

تبلیغات:

هر چند تهمت پیروزی بود و شفاف در مورد بازپرداخت آن را بارها و بارها حاضر به آدرس کمپین طرف معامله. وقتی پرسید که آیا کازان سهم هنوز در کمپین کتاب های کمیته سخنگو پاسخ داد: “کازان است این ادعا وجود دارد و پول او اهدا شده بود که نمی بازگشت ؟ اگر چه این موضوع در اینجا؟”

کازان را ندارد که ادعا می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی ترمیم کازان پول در فوریه. 6 در سال 2020 به ویزا حساب او استفاده می شود به پرداخت.

پول, اما به نظر نمی رسد به عنوان یک فرد بازپرداخت در مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی را FEC سوابق و به نظر نمی رسد به عنوان یک پرداخت از هر نوع. همان درست است از برگ برنده های کمپین را ثبت کرد.

تبلیغات:

به جای تهمت پیروزی ظ بازپرداخت به عنوان یک فرد سهم — نفی از کازان در مارس 2019, اهدا, معمولا شناخته شده به عنوان یک استرداد وجه.

“به همین دلیل به نظر می رسد به عنوان یک منفی سهم در مقابل بازپرداخت با حالت دادن (استرداد وجه در مقابل بازپرداخت)” یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی سخنگو گفت: در یک ایمیل. “در این مورد کازان به او داده بود کارت اعتباری بنابراین ما قادر به استرداد وجه’ سهم خود را به کارت خود را. اگر او می توانست با توجه با بررسی آن می شده اند به عنوان بازپرداخت را انجام دهید.”

“این است که درمان استاندارد در سراسر بسیاری از اشخاص و سازمان ها” سخنگوی اضافه شده است.

تبلیغات:

پرسید: اگر این درست بود از همه بازپرداخت از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

اما کازان نام به نظر نمی رسد به عنوان گیرنده از هر گونه تهمت مبارزات انتخاباتی پرداخت. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی به نظر می رسد تنها در یک کمپین disgorgement — از $801 مورخ Feb. 21, 2019, دو هفته قبل از کازان ساخته شده $2800 کمک مالی.

بیشتر FEC رسید برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی تخفیف به کازان نمی کند نشان می دهد که اصلی اهدا شد انتقال به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کمک مالی دریافت می کند. مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که قطع شده است از معامله به طور کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی انجام داده است و نه این کار را برای دیگر مشابه نفی chargebacks مانند غیر قانونی بیش از اهدای مایک Lindell مدیر عامل شرکت از من بالش شرکت که تهمت پیروزی منتقل شده به مبارزات انتخاباتی در ماه اکتبر 2016.

تبلیغات:

مانند کازان را غیر قانونی اهدای Lindell را به نظر می رسد گرفتار شده اند پس از این واقعیت از آنجا که نفی تنها نشان می دهد تا در یک FEC جستجو خود را 2017-2018 سهم. Lindell را استرداد وجه دریافت نشان دهنده چرخه انتخابات او مشخص شده برای کمک مالی (عمومی), اما کازان استرداد وجه دریافت نشده است به طور مشابه نشان داده می شود. دوباره او کمک مالی دریافت مشخص شده است به صورت اولیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر. کاخ سفید بلافاصله پاسخ هر دو.

پس از درخواست های متعدد از نظر صدای شیپور پیروزی نه توضیح آنچه اتفاق افتاده است به $2,800 منتقل شده به کمپین ترازنامه و کاهش یافته است به ارائه هر گونه اسناد داخلی فراتر از دریافت آن به کازان.

“من ساخته شده به کمک مالی و تهمت پیروزی بازگشت و آن را” کازان گفت: سالن. وقتی به یاد آوری است که پول خود را به پایان رسید تا نه با تهمت پیروزی اما با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی او پاسخ داد: “بله, من می بینم. آنها آن را نگه داشته است.”

تبلیغات:

“واقعیت این است کازان اهدا به ناروا پیروزی پس از اهدای بود بازگشت و با مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی” به RNC سخنگو گفت: در یک ایمیل. “ما به شما داده می شود دو مدرک که مبلغ بازگردانده شد — FEC لینک و دریافت. هیچ چیز وجود دارد به اختلاف در اینجا.”

یک FEC رسمی ارجاع سوال به تهمت پیروزی و مبارزات انتخاباتی اضافه کرد: “هر کسی می تواند شکایت اگر آنها فکر می کنم یک تخلف مالی مبارزات انتخاباتی قانون و یا کمیسیون مقررات رخ داده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>