مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی Kimberly Guilfoyle آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از Rushmore رویداد

در عین حال یکی دیگر از مقامات ارشد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“Kimberly Guilfoyle, این دختر رییس جمهور تهمت را به پسر ارشد و یک صندوق جمع آوری رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات آزمایش مثبت برای coronavirus در روز جمعه قبل از حادثه چهارم جولای در کوه راشمور یک فرد آشنا با وضعیت او گفت:” نیویورک تایمز گزارش داد در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی آغاز شد.

تبلیغات:

“خانم Guilfoyle سفر به داکوتای جنوبی با آقای تهمت پسر Donald Trump Jr., در انتظار حضور در یک نمایش آتش بازی بزرگ که در آن رئیس جمهور تعیین شد به صحبت می کنند. آنها سفر سرنشین نیروی هوایی با توجه به فرد آشنا با وضعیت او و او تنها فرد در گروهی که آزمایش مثبت” این روزنامه گزارش داد.

“هنوز که فرد دیگری بود که انتظار می رود به نزدیکی آقای ترامپ آزمایش مثبت — و کسی که بیشتر کارکنان و مشاوران در نظر گرفتن یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده — به احتمال زیاد تمدید توجه در اطراف خطرات بالقوه به رئیس جمهور.”

یادداشت سردبیر: نویسنده این قطعه کار کرده و گاوین Newsom 2003 شهرداری کمپین که Guilfoyle ازدواج کرده بود به کالیفرنیا از حزب دموکرات. این کمپین موفق بود Guilfoyle در ادامه به بانوی اول از سان فرانسیسکو. دو طلاق در سال 2006; Newsom در حال حاضر به عنوان فرماندار کالیفرنیا در حالی که Guilfoyle کار می کرد برای رادیو فردا برای بیش از یک دهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>