مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به تعویق انداختن, نیوهمشایر, تجمع پس از تولسا خجالترئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma. – صدها نفر از حامیان صف اولیه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تظاهرات سیاسی در ماه گفت: خطر ابتلا COVID-19 در یک بسته بندی شده عرصه نمی خواهد نگه داشتن آنها را از شنیدن رئیس جمهور کمپین پیام. (نیکلاس KAMM/خبرگزاری گتی ایماژ)

Ex-RNC سر مایکل استیل, تماس خارج تهمت تنبل بهانه

تراویس Gettys
جولای 11, 2020 9:00AM می باشد (UTC)

این مقاله در ابتدا در ظاهر داستان خام

rawlogo

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاد, نیوهمشایر, رالی با توجه به آب و هوا نگرانی و سابق جمهوری خواه کمیته ملی صندلی مایکل استیل فکر می کند که یک بهانه ای ساختگی.

روز شنبه تجمع در فرودگاه پورتسموث خواهد بود موکول به بعد پس از پیش بینی های به نام برای طوفان در اوایل روز با 20 درصد احتمال باران شب, اما گزارش جدید نشان می دهد که تهمت کمپین نگران بود در مورد حضور و غیاب.

تبلیغات:

“کارول لی و تیم او در حال گزارش داد که برخی از مقامات کاخ سفید می گویند” ما نمی نیاز به یکی دیگر از تولسا,'” گفت: MSNBC آندریا میچل.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس از coronavirus مستندات کاسته درو تنها حدود 6,500 حامیان به اوکلاهما و استیل گفت که به لحاظ سیاسی آسیب رساندن به یک در حال حاضر ضعیف وقت.

“آن متفاوت روایت زمانی که شما به عنوان شما را دیدم در تولسا در ایالت آریزونا که در آن اعداد به مراتب کوتاه تر کردن علامت از آنچه رئیس جمهور تیم تا به حال پیش بینی شده بود و گفتن عمومی” استیل گفت. “این نوع از سیاسی خجالت که در آن رای گیری شماره تازه امروز در حال نشان دادن تنها 37 درصد از این کشور حمایت چگونه رئیس جمهور این است که دست زدن به هر یک از این 33 درصد از مردم آمریکا در حمایت از چگونه رئیس جمهور این است که دست زدن به نژادپرستی است.”

تبلیغات:

“شما لازم نیست به ترکیب است که روایت را با تصویری از نیمی از سالن خالی,” او اضافه شده است. “این برای من بویش بیشتر سیاسی عقب نشینی به عنوان یکی بودن نام توسط آب و هوا.”


تراویس Gettys

بیشتر از تراویس Gettys
tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>