مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حذف اجتماعی فاصله پوستر در تولسا به عنوان کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19

ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد به آدرس رالی را برانگیخت در Tulsa BOK مرکز آرنا در ژوئن 20, کمپین کارکنان کارگردانی محل برای حذف اجتماعی فاصله پوستر که کارکنان خود اعمال کرده بود به هزاران نفر.

هنگامی که محل حاضر به پیروی تهمت کمپین کارکنان رفت و از طریق راهرو و حذف برچسب با توجه به ویدئو ها و کارکنان محل ذکر شده در بیلبورد و واشنگتن پست.

تبلیغات:

ASM جهانی این شرکت که مدیریت BOK, مرکز خریداری 12,000 از “نشستن نیست در اینجا لطفا!” برچسب اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان در نشست جدا از یکدیگر در 19,000-صندلی عرصه بخشی از شرکت VenueShield سیاست های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در آن بیش از 325 سالن در سراسر جهان است.

با توجه به ASM معاون اجرایی رئیس جمهور داگ Thornton, کارکنان, تا به حال تقریبا به پایان رسید با استفاده از برچسب برای هر صندلی که ساعت قبل از رئیس جمهور وارد مبارزات انتخاباتی کارگر به نام ASM رسمی و از آنها خواست به حذف این برچسب.

زمانی که رسمی کاهش یافته و با استناد به عرصه سیاست اجباری “این کمپین را از طریق رفت و حذف برچسب” تورنتون گفت: بیلبورد خروجی که اولین شکست این داستان.

تبلیغات:

بیلبورد و واشنگتن پست هر دو بررسی تصویری است که تایید تهمت کارکنان پوست کنده برچسب از هزاران نفر از صندلی پشت.

“آنها همچنین به ما گفت که آنها نمی خواهید هر گونه علائم ارسال شده گفت: ما باید فاصله اجتماعی در محل” تورنتون که نظارت نزدیک به 100 عرصه در پنج قاره و در سال 2005 صورت گرفت هزاران نفر در طوفان کاترینا evacuees در Superdome نیواورلئان گفت.

در طول هفته مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع انتقاد شدید برای حرکت رو به جلو با چراغهای تجمع خود را برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر. این Tulsa City-County بهداشت هشدار داد که این شهر را به ثبت رساند “بیشترین افزایش روزانه از COVID-19 موارد تا به امروز” گفت: در بیانیه ای که تحقیقات داخلی بود “شناسایی شیوع مربوط به داخل سالن اجتماعات که گروه زیادی از مردم جمع در تماس نزدیک برای دوره های طولانی از زمان.”

تبلیغات:

“COVID است که در اینجا در تولسا” مدیر گروه دکتر بروس دارت هشدار آخر هفته قبل از این تجمع است. “این انتقال بسیار کارآمد است.”

“من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان خوب,” او گفت او مایل است که این تجمع بود به تعویق افتاد.

تبلیغات:

BOK مرکز کارگران بوده است commingling برای چند روز با صدها نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان داخل ساختمان که به دنبال ایمنی عمومی سیاست های اجتماعی مانند فاصله و با پوشیدن ماسک با توجه به برگزاری کارگران است. مقامات در ASM گفت: آنها هرگز موفق به دریافت ایمنی طرح کمپین خواسته شد تا ارسال قبل از این تجمع است.

در حالی که مبارزات انتخاباتی خنثی عرصه سیاست ایمنی که تا به حال طراحی شده است با کمک پزشکان رویداد متخصصان و کارشناسان بیماری های عفونی را تحت پوشش خود مسئولیت نیاز به تمام ثبت نام به توافق به شکایت انتخاباتی اگر آنها قرارداد COVID-19 در این تجمع است.

ساعت قبل از رویداد, اخبار شکست که شش کمپین کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است. دو عوامل سرویس مخفی بعد مثبت گزارش نتایج آزمون.

تبلیغات:

“ما می دانیم که هشت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که در اینجا آزمایش مثبت برای coronavirus و ما می دانیم که آنها از اختلاط با مردم در عرصه” تولسا اداره پلیس سرجوخه اد گالو) دیوید کلاغ گفت: در تولسا امکانات عمومی سازمان جلسه روز سه شنبه.

“بدیهی است که ما می دانیم که این رویداد احتمالا باعث شده برخی از نوع گسترده تر عفونت,” او اضافه شده است.

پس پرشکوه مبارزات انتخاباتی اعتیاد به مواد مخدره در مورد تعداد ثبت نام, راز, خدمات پیش بینی شده بیش از 100000 نفر خواهد حضور در این رویداد. اعتیاد به مواد مخدره بوده است متورم شده توسط Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای و تنها حدود 6000 نفر نشان داد.

تبلیغات:

تلفن همراه-تلفن محل شرکت اطلاعات SafeGraph بعد از آن منتشر شد مطالعه با جان هاپکینز آشکار است که اکثر تجمع کنندگان آمد از coronavirus نقاط.

فرماندار اوکلاهما کوین Stitt یک جمهوری خواه امضا کرده بود در یک تجمع در ظرفیت کامل گفت: در نامه ای که این رویداد “سازگار با راهنمایی برای اوکلاهما را باز کردن و بازیابی با خیال راحت برنامه است.”

روز بعد اوکلاهما با تجربه بزرگترین سنبله در موارد — 222 موارد جدید در مجموع 7,848 — با حدود یک سوم از کسانی که از تولسا. ASM حفظ آن را تا به حال هیچ قدرت به لغو این رویداد که تایید شد توسط دولت در دیوان عالی کشور است.

آن را نمی خواهد ASM آخرین برخورد با تهمت که به تازگی اعلام کرد که او را قبول جمهوری خواه نامزدی در فلوریدا VyStar یادبود سربازان عرصه است که این شرکت همچنین موفق.

تبلیغات:

“ما در حال رفتن به کار با همان تهمت کمپین کارکنان است که ما با کار در تولسا” تورنتون گفت. “و من گمان می کنم وجود خواهد داشت بیشتر تظاهرات بین در حال حاضر و تا پایان سال. اگر ما در حال رفتن به یک رویداد ما نیاز به ادامه به گفتگو با مشتریان و افرادی که خود را ما ساختمان و کار را از طریق هر حکومت مسائل است.”

ASM ارائه شده شنبه به آزمون تمام کارکنان است. تا کنون هیچ عرصه ستاد گزارش شده است که برگزاری نمایشگاه علائم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>