مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حذف هزاران اجتماعی فاصله پوستر قبل از تولسا تجمع


President Donald Trump speaks at a campaign rally at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee/گتی ایماژ

به عنوان بخشی از وظایف خود را به آماده شدن برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار پیش بینی تجمع در تولسا در هفته گذشته کارگران در 19,000-صندلی BOK مرکز تا به حال گیر هزاران نفر از برچسب است که به عنوان خوانده شده “آیا نشستن در اینجا لطفا!” در کرسی در سراسر عرصه به تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله میان شرکت کنندگان. کارکنان در حال حاضر در گیر این اعلامیه در تقریبا در هر صندلی در این عرصه اما قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن کردم در مرحله, تیم رئيس جمهور خواستار آنها را متوقف کند. رویداد کارکنان گفته شد توسط مدیریت به ادامه قرار دادن برچسب, اما پس از آن مبارزات کارگران آغاز شده به آنها را حذف کنید. بیلبورد اول شد به گزارش اخبار بعد از تایید توسط واشنگتن پست که نوشته شده یک ویدیو کوتاه از برچسب حذف شدن.

برچسب بودند بخشی از یک پروتکل ایمنی در این عرصه است. اما کمپین کارکنان گفت: در عرصه کارمند که آنها علاقه مند بودند. مبارزات کارگران “همچنین به ما گفت که آنها نمی خواهید هر گونه علائم ارسال شده گفت: ما باید فاصله اجتماعی در محل” داگ Thornton اجرایی معاونت برای ASM جهانی, یک شرکت است که نظارت تقریبا 100 عرصه در سراسر جهان گفت: بیلبورد. خواسته شد بخشی از یک روند برای مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان که به نظر نمی رسد به خصوص مشتاق به دنبال روش های ایمنی که شامل پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله جلوتر از این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه به طور مستقیم پاسخ به سوال در مورد برچسب. “این تجمع در انطباق کامل با شرایط محلی است. علاوه بر این هر تجمع شرکت کنندگان با دریافت یک چک دما قبل از ورود داده شد یک ماسک صورت و ارائه کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. در یکی دیگر از بیانیه این کمپین همچنین گفت که وجود دارد در واقع “نشانه نوشته” و اصرار داشت که “ما آگاه هستند از هر کمپین کارکنان درخواست که آنها برداشته شود.”

حداقل هشت نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بسیاری از آنها بنا به گزارش ها در نوع خود اعمال قرنطینه پس از این تجمع است. ده ها تن از عوامل سرویس مخفی شد و همچنین دستور داد برای رفتن به قرنطینه پس از این تجمع است. هر عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی بود که در تولسا نیاز به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از بازگشت به کار در روز دوشنبه. همه اعضای تیم که در زمان بخشی از تولسا رالی “مورد نیاز برای به دست آوردن یک منفی COVID-19 آزمون در این آخر هفته” با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط ABC News. کمپین راه اندازی تست سایت و همه کارکنان را آزمایش می شود و یکشنبه با توجه به ایمیل.

اوکلاهما تماشای خبرنگار Paul پول در توییتر نوشت جمعه که او آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در این تجمع است. “من بسیار شگفت زده” پول نوشت. “من باید صفر علائم (تا کنون) و من احساس می کنم خوب است.” پول گفت که او در این عرصه برای حدود شش ساعت عینک ماسک و بیشتر تمرین های اجتماعی فاصله.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>