مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “به شدت” را تشویق می کند به صورت ماسک در هوای آزاد, تجمع در نیوهمپشایر


A young supporter wears a Trump 2020 mask as he listens to President Donald Trump speak during a campaign rally at the BOK Center on June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.
یک جوان حامی می پوشد یک برگ برنده 2020 ماسک او به عنوان گوش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.
نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد برگزاری یک تجمع در نیوهمپشایر بعدی آخر هفته مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد در روز یکشنبه. پس از حوادث اخیر به میزبانی رئیس جمهور که در آن صورت ماسک بودند به طور قابل توجهی وجود ندارد و این بار به کمپین گفت: ماسک صورت خواهد بود دست و استفاده از آنها خواهد بود “به شدت تشویق” در میان کسانی که شرکت کنند. “وجود خواهد داشت کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست و تمام شرکت کنندگان ارائه خواهد شد یک ماسک صورت که آنها به شدت تشویق به پوشیدن” این کمپین گفت: در انتشار اخبار. قبل از تجمع در تولسا در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قابل توجه حاضر به حمایت از استفاده از ماسک صورت. “توصیه من به مردم انجام آنچه آنها می خواهند” او گفت:.

رئیس جمهور تجمع را جمع حامیان در پورتسموث فرودگاه بین المللی خواهد شد و علامت اول مبارزه انتخاباتی برای رئیس جمهور پس از این استان حضور داشتند رویداد در تولسا در ماه گذشته. چندین کمپین کارکنان و راز پرسنل خدمات باید آزمایش مثبت برای coronavirus از آنجا که تجمع است. در جمعه, Kimberly Guilfoyle, این دختر از مغلوب ساختن پیشی جستن را به پسر ارشد و بالا جمع آوری کمک مالی رسمی برای کمپین آزمایش مثبت برای ویروس. او با حضور در تولسا رالی. تشخیص او ساخته شده بود روز بعد از هرمان قابیل سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری امیدوار است که او نیز در این تجمع در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در روز چهارشنبه.

ماسک صورت شد و چند دور بین در روز جمعه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به یک جمعیت حامیان در کوه راشمور. نیز وجود دارد به نظر می رسید هیچ تلاشی برای اجتماعی فاصله هر یک از شرکت کنندگان. روز بعد در کاخ سفید چند که با حضور در یک جشن روز استقلال بودند با پوشیدن ماسک یا نه.

Supporters listen to US President Donald Trump speak during the Independence Day events at Mount Rushmore National Memorial in Keystone, South Dakota, July 3, 2020.
هواداران به ما گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند در طول روز استقلال, حوادث در کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, داکوتای جنوبی, 3 جولای سال 2020 است.
SAUL لوئب/گتی ایماژ

این تجمع در نیوهمپشایر برگزار خواهد شد در یکی از معدود کشورهای است که گزارش کاهش coronavirus موارد است. در مجموع از 39 متحده شاهد افزایش coronavirus موارد و 15 متحده گزارش داده اند که رکورد افزایش در این ماه به عنوان برخی از مناطق در حال دست و پنجه نرم کردن با یک موج است که مقامات هشدار می دهند گرفتن دشوار است برای مدیریت. بیمارستان در هوستون برای مثال می تواند غرق در حدود دو هفته اگر موارد حفظ و افزایش شهردار این شهرستان هشدار داد. “تعداد افرادی که در حال بیمار شدن و رفتن به بیمارستان به صورت تصاعدی افزایش یافته است. تعداد زیادی از مردم ما در ICU تخت به صورت تصاعدی افزایش یافته است” شهردار سیلوستر ترنر گفت: CBS’ چهره ملت. “در واقع اگر ما نمی تواند دست ما را در اطراف این ویروس به سرعت در حدود دو هفته بیمارستان ما سیستم می تواند جدی جدی مشکل است.” Austin شهردار استیو آدلر به مشابه تشخیص در سی ان ان دولت از اتحادیه. “اگر ما این تغییر مسیر پس از آن من در عرض دو هفته از داشتن بیمارستان های ما تاخت و تاز” او گفت:.

Austin و هوستون شهرداران در میان رهبران محلی که مقصر افزایش موارد در اوایل reopenings و مردم به سرعت بازگشت به زندگی عادی. “بدون شک وجود دارد که هنگامی که ما از آمادگی مردم شروع به معاشرت که اگر این ویروس وجود ندارد,” میامی شهردار Francis X. سوارز گفت. “این بسیار نگران کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>