تهمت می توانید f**k این و هنوز هم در ماه نوامبر برنده: در اینجا این است که چگونه به او را متوقف کند

من می دانم که من می دانم. آن را برای تلفن های موبایل پوچ درست است ؟ مردی که تنها چند هفته پیش بود که گفتن ما coronavirus خواهد بود رفتن به دور “به سرعت” در حال حاضر در کاخ سفید اتاق مطبوعات هر روز صبح و لاف زدن “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” تعدادی از دروغ های در حال ظهور از کاخ سفید به صورت روزانه است بنابراین قریب به اتفاق همه را متوقف کرده است و شمارش. حتی واشنگتن پست به نظر می رسد خود را به حالت تعلیق تهمت دروغ-o-متر است.

هیچ حس وجود دارد در تلاش برای کاتالوگ رتبه عجیب ساطع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن cakehole هر روز او را به خاطر بهتر است در دروغ گفتن از ما در نگه داشتن با او. در صبح روز جمعه NBC reporter پیتر الکساندر سعی کردم به یک سوال در مورد عقل از مغلوب ساختن پیشی جستن هل دادن مالاریا, داروی کلروکين و گمراه کننده ادعا می کنند که آن تایید شده توسط FDA برای استفاده در برابر coronavirus هنگامی که آن را نیست. “چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسند؟” “من می گویند شما در حال وحشتناک خبرنگار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره انگشت متهم در الکساندر که به اعتبار خود نگه داشته و تلاش او سوال.

تبلیغات:

تهمت نیست مزاحم در حال اجرا بر علیه جو بایدن. او را در حال اجرا در برابر پیتر الکساندر و بقیه مطبوعات و او را در حال اجرا در برابر چین برای کاهش چین “ویروس” در ایالات متحده است. “من می دانم که خبر جعلی بسیار خوب است چرا که من در برخورد با آن هر روز” مغلوب ساختن پیشی جستن نعره میکشید از کاخ سفید تریبون. جاروب او بازوی خود را نشان می دهد کل اتاق پر از خبرنگاران. “بسیاری از اخبار جعلی حق در اینجا.”

تمامیت تهمت مجدد انتخابات است که تلویزیونی به عنوان او به نظر می رسد هر روز خود را با “نیروی کار” در کاخ سفید اتاق مطبوعات. او می ایستد وجود دارد تا با حمایت vulture از simpering به فروش می رسد-از خورد تا توانمندسازها که ممکن است به عنوان به خوبی می شود با پوشیدن MAGA کلاه و تکان دادن “مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس” پلاکارد. “نیروی کار” جلسات در حال مغلوب ساختن پیشی جستن جدید تظاهرات. آنها تلویزیونی با تمام کابل اصلی شبکه های تجاری بدون وقفه. آنها را اجرا و تهمت و دروغ و بدون زمان واقعی اصلاحات است. هر روز به او گفته است که او “به ارث برده شکسته, پیر, تست سیستم, و ما ثابت کرده ایم که سیستم.” دروغ است. او ضمنی است که به نحوی به دولت اوباما چیزی به محدود کردن تعداد آزمون آنها می تواند در حال اجرا است. دروغ است. او بارها و بارها بالند که او را به انجام چیزهایی است که “هرگز قبل از انجام شده است.” دروغ است. او می گوید: بارها و بارها که او انجام می شود “بیش از هر کسی” به مبارزه با ویروس. دروغ است.

این نسبت ناروا را دروغ کمپین حکم بزرگ و آن کار می کند. جدید ABC/نظرسنجی ایپسوس یافت 55 درصد تصویب تهمت رهبری در بحران, در مقابل 43 درصد مخالف یک مورد-از هفته گذشته اعداد. کاخ سفید در حال طلبانه مهار coronavirus وحشت در یک تصویر کامل قبل. گلف باز-in-chief تبدیل شده به “زمان جنگ رئیس جمهور.” او نمی تواند به Mar-a-لاگو در هر آخر هفته به دلیل آن بسته شده در روز جمعه. او به وضوح به عنوان جهنم دیوانه در مورد آن, اما ما قرار است به دیدن خشم نوشته شده در چین و چروک و لکه های سیاه و سفید آرایش در سراسر چهره خود را به عنوان تعهد و جدیت است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گرداننده هستند trundling او را هر روز صبح در رسمی پیراهن و مسخره کراوات قرمز به منظور نگاه ریاست جمهوری. او نه خود را تغییر رفتار است. او در واقع هر چیزی در مورد کوروناویروس. همه او می کند این است که خواندن آماده سخنان از بزرگ چاپ صفحات بر روی سکو. آن را مانند تهمت واقعا نمی مراقبت اگر اوکراین در واقع بررسی Bidens. همه او می خواست این خبر تحقیق و تفحص است. او نمی مراقبت از آنچه coronavirus اعداد در واقع هستند. او علاقه مند در چه دنده محافظ در حال رسیدن به بیمارستان است.همه او مراقبت در مورد اعلام برخی ساختگی مواد مخدر او امیدوار است کار خواهد کرد و یا یک میلیون و آزمون است که هرگز نمی شد و یا یک هزار ماسک که هیچ کس تا به حال شنیده و یا دیده می شود. وضعیت بهتر شده است چرا که تهمت می گوید آن را بهتر. در اینجا من کارشناسان! نگاه کنید! وجود دارد دکتر شانه روسری! سازمان دیده بان او را تکان مانند یک bobblehead به من اظهارات و فقط گوش دادن به تشکر من کارشناسان اسراف بر من!

او تغییر نکرده نگرش خود را در مورد کار رئیس جمهور است. او نمی مراقبت در مورد تخصص. همه او در مورد مراقبت است اپتیک از مردم خود نشان دادن و گرفتن او را با ستایش. در FEMA گروه-تماس با فرمانداران در روز پنج شنبه او نگاه مانند یک هفتم کلاس ساخته شده برای خواندن یک غزل — خسته ناراحت و عصبانی رنجش است که او تا به حال به گوش دادن به این افراد که به وضوح می دانست که خیلی بیشتر از او. اما وجود او در پایان یک جدول بزرگ در پشت کارت چاپ شده خواندن “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و دوستان من چه می گذرد برای “ریاست جمهوری” در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

شواهدی وجود دارد که سازمان ملل متحد از بزرگ تماشا کردن کار است. فاکس نیوز به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره یک هفته پیش در مورد زمان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. اونها از انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن پیف-poohing از coronavirus به یک گروه پشتیبانی خود را برای “جنگ به رئيس جمهور.” هر کسی که جرات نداره به ذکر است که تنها چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن ما گفتن که تعداد قربانیان را “به صفر” در حال حاضر castigated سازمان ملل-آمریکایی است. آن را مغلوب ساختن پیشی جستن خطا. این چین گسل. آیا گوش دادن به لحاظ سیاسی لیبرال. گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد بعدی: ظرف یک هفته یا بیشتر تهمت خواهد بود در نیروی هوایی یک پرواز به یک به اصطلاح “کانون” است که به راحتی در یک چرخش دولت است. وجود خواهد داشت یک صحنه و لباس را تغییر دهید. مغلوب ساختن پیشی جستن را فرود از پله ها بر روی آسفالته در لباس “زمان جنگ” دنده مانند چرم پرواز کت و شلوار خاکی. آنها او را در یک پلاستیک, ماسک صورت و محافظ آبی scrubs راه رفتن در اطراف به دنبال در یک زمینه نظامی و بیمارستان است که به طرزی جادویی به نظر می رسد در سمت راست وجود دارد در یک پایگاه نیروی هوایی چند ده متری از نیروی هوایی. او می تواند جریان توسط افرادی که نگاه مانند آنها فقط پا کردن یک کاوشگر قمری. سپس او را دوباره سوار پله ها و پرواز کردن به دیگری جعلی “کانون” در یکی دیگر از چرخش دولت و رفتن را از طریق تمام بازی دوباره — در ضمن هرگز داشتن چشم گذاشته در یک coronavirus بیمار است. اما شما می توانید تعداد آنها را راهپیمایی از یک زن و شوهر از قربانیان این ویروس که درمان شده است, بنابراین او می تواند ترومپت ساختگی برخی از آمار در مورد نرخ درمان و ترویج دیگری ناقص مواد مخدر رژیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است قابل پیش بینی رقص در اطراف افسرده آمار که رول کردن هر روز. وجود دارد این هفته گزارش کرد که کاخ سفید در تلاش است به تعداد افراد متقاضی برای بیمه بیکاری و آنها ملزم به تطهیر بیکاری اعداد زمانی که آنها شروع به موشک وار رفتن. البته آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن بازار سهام از غوطه وری بیشتر است. همان حزب جمهوری خواه که فریاد زد آن سر کردن در مورد اوباما “کمک مالی” در سال 2009 تنظیم کردن جنبش حزب چای است به طور ناگهانی در آغوش چه خواهد شد به نوبه خود به چندین تریلیون دلار کسری بودجه در هزینه برای سرپا نگه داشتن برگ برنده اقتصاد آن را به عنوان مارپیچی رو به پایین. همه از این است که در انجام خدمات از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات و حلق آویز بر روی کنترل سنا.

تبلیغات:

معضل رو به جو بایدن و دموکرات ها این است که چگونه به اجرا در برابر تهمت و آزار آنها به عنوان ضرب و شتم درام از “میهن پرستی” در “جنگ” در برابر “چین virus.” این یک مشکل واقعی است. فقط نگاهی به اخبار. چه اتفاقی افتاد به دموکراتیک اولیه? رفته ناپدید کردن یک rathole از لغو و یا تعویق انتخابات (اوهایو) و سونامی coronavirus اخبار.

بایدن ساخت انواع حق حرکت می کند. آدرس خود را در coronavirus شد قابل توجه جدی به خوبی مطلع و بله ریاست جمهوری به پیروزی او در سخنرانی پس از انتخابات مقدماتی روز سه شنبه خود در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه. کارکنان خود را باید او را در جاده ها دیدار با فرمانداران در کشورهای رو به بدترین میزان از عفونت. او باید دیده می شود جلسه با مدیران شرکت های بزرگ, گوش دادن به ایده های خود را در مورد بهبود اقتصادی بسته در نظر گرفته شده در واشنگتن است. و بایدن باید چوب خود را به پلوسی با superglue. وجود ندارد هر کسی که با بیشتر سیاسی اعتبار از Pelosi. بایدن باید بر روی ثبت نام در حزب دموکرات قصد دارد به عنوان آنها در حال نورد و او باید خود را با پیشنهادات خود را به ریز لحن آنها. کل بازیابی چیزی که سمت راست پایین کوچه. او باید بیش از همه اطمینان حاصل کرد که این بار این کارگران از برنامه های بازیابی برای اولین بار یک شرکت بازیابی برنامه دوم. او باید به حمایت از دولت پرداخت و نه فقط برای coronavirus تست اما کل لایحه برای هر بیمار است. او باید به سرعت تایید یک طرح می پردازد که 75 درصد یا بیشتر از کارگران برای پرداخت 100 هفته و یا بیشتر از خانواده ترک در طول اجباری انزوا. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: coronavirus “نیست تقصیر ما.” اگر آن را هیچ کس گسل پس از آن هیچ فردی باید با این لایحه گیر. بایدن باید به او بگویید که برای خاموش کردن و یا پرداخت و یا بهتر است هنوز هم هر دو.

آن را به نظر می رسد عقل است که تهمت می ایستد احتمال چرخش حماسی خود درآورد تا به یک پیروزی. این آسان نخواهد بود به ویژه هنگامی که صحنه وجود دارد در اخبار پرستاران گریه پشت چهره خود را سپر گریه کردن برای بیشتر ماسک بیشتر فن های بیشتر همه چیز. ما شاهد هرج و مرج آشکار در بيمارستان و کسی که یک دوربین را به یک اتاق که در آن یک انقضای coronavirus قربانی نفس نفس زدن برای هوا. (در اینجا یک صحنه از یک ضعف بیمارستان در برگامو, ایتالیا, در اخبار آسمان.) تهمت نمی خواهد بود قادر به چرخش صحنه های مرگ و مردن از وجود بدون توجه به چگونه بسیاری از toadying احمق او ایستاده پشت سر او در کاخ سفید اتاق مطبوعات.

تبلیغات:

اما اگر یک چیز وجود دارد ما آموخته اند مورد تهمت در چهار سال گذشته آن است که او یک انسان کرم خاکی: هر بار که او می شود در نیمه قطع او رشد می کند یکی دیگر از دم با استفاده از دروغ و خیانت و سرقت. چه تهمت به دستکاری مبارزه با کروناویروس شما را برای گناه روز از Russiagate. ویروس ما نیست, تاج آن را تهمت و تنها واکسن ما باید در برابر او است در انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>