مغلوب ساختن پیشی جستن کست انتقاد از خود coronavirus استراتژی به عنوان یک حزب دموکراتیک “جعل”

شب قبل از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که دولت در یک تجمع در نورت چارلزتن که در آن او به نظر می رسد بی اهمیت جلوه دادن تهدید رمان coronavirus — و Covid-19 بیماری باعث می شود — توسط decrying آن را به عنوان یک “جعل.”

صحبت کردن قبل از اینکه جمعیت از هزاران تهمت متهم دموکرات سیاسی گسترش Covid-19 که به کشته شدن تقریبا 3000 نفر در سراسر جهان آلوده حداقل 15 نفر (شمارش نیست کسانی که مبتلا به Covid-19 زیر خود را در معرض این ویروس روی الماس شاهزاده کشتی کروز) در ایالات متحده به تاریخ.

“یکی از مردم به سمت من آمد و گفت:” آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia. که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد.’ آنها سعی کردند استیضاح جعل” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “و این خود جدید hoax.”

“دموکرات ها سیاسی coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه و مسخره حزب گفت: “حتی نمی تواند شمارش آرا خود را در آیووا” با اشاره به فن آوری و خطاهای انسانی است که منجر به تاخیر در انتشار آیووا قفقاز نتایج. در پاسخ به کسانی که انتقاد او در پاسخ به این ویروس گسترش او گفت که دولت او را بسته از ما مرزها نگه داشته اند تعدادی از عفونت های پایین در داخل کشور.

“ما 15 نفر در این کشور و به دلیل این واقعیت است که ما زود رفت, ما زود رفت, ما می تواند داشته اند بسیار بیشتر از این است,” او گفت: اشاره به تعداد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) موارد تایید شده در زمان راهپیمایی خود را. “ما در حال انجام بزرگ. کشور ما در حال انجام است.”

اما این که آیا این کشور در حال انجام است یک موضوع بحث.

“داده ها در طول هفته گذشته و گسترش در کشورهای دیگر مطرح شده است و ما سطح نگرانی و ما سطح توقع ما قصد داریم به جامعه گسترش در اینجا” نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC گفت: در هفته گذشته. “این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید باشد.”

و روز جمعه وجود دارد و چهار گزارش “جامعه گسترش” موارد است که موارد که در آن نقطه قرار گرفتن در معرض ویروس ناشناخته است — شناسایی درون ما.

اگر این موارد تایید توسط CDC آنها را در تعدادی از عفونت های شناسایی شده در داخل ایالات متحده از 15 مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در راهپیمایی خود را به 19.

همچنین وجود داشته است نگرانی که برنده شده بود بیش از حد آهسته به تعیین کسی برای مدیریت ما پاسخ به این ویروس. به عنوان Vox مت Yglesias نوشت: سه شنبه “بیماری های عفونی پاسخ لزوما شامل تعادل طیف وسیعی از ملاحظات از سراسر دولت عمومی سازمان بهداشت و درمان و از جنبه های مهم اقتصادی و سیاست خارجی است. به همین دلیل در پاییز 2014, دولت اوباما منصوب ران Klain به عنوان “ابولا تزار” — یک مقام مسئول هماهنگی پاسخ در سراسر دولت است.”

چهار شنبه, تهمت تلاش برای پاسخ به انتقادات از این قبیل توسط آماده سازی معاون رئیس جمهور مایک پنس پیشرو با تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس — او گفت: معاون رئیس جمهور نمی خواهد coronavirus تزار. دیگر مقامات از جمله دیپلمات و اچ آی وی و ایدز متخصص دکتر دبورا Birx و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اختصاص داده شده است برای کمک به رهبری پاسخ به عنوان به خوبی.

به طور کلی با وجود رئیس جمهور ادعا می کند در غیر این صورت انتقاد از دولت coronavirus پاسخ است نه یک حزبی جعل اما هر دو حزب تلاش برای اطمینان حاصل شود این کشور آماده است تا به صورت رمان است.virus.

کنگره جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان به نام برگ برنده دولت درخواست برای $2.5 میلیارد دلار در شیوع پاسخ بودجه ناکافی است. و در یک جلسه سه شنبه یک سناتور جمهوری خواه به نام بیماری بالقوه تهدید وجودی.

“بنابراین پول باید یک شی” گفت: سناتور. ریچارد شلبی ایالت آلاباما. “ما باید سعی کنید برای جلوگیری و از بین بردن این تا آنجا که ما می توانیم.”

درست است که گسترش Covid-19 در ایالات متحده است که رشد این بیماری را در کشورهای دیگر — میزان عفونت در ایران, کره جنوبی و ایتالیا به طور خاص در حال افزایش است — اما مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که coronavirus با این وجود باید جدی گرفته شود.

روز جمعه برای مثال سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: خطر ابتلا به کروناویروس بود “بسیار بالا در سطح جهانی است.”

در پاسخ به این نگرانی ها کشورهای دیگر را به شدت پاسخ خود را به این ویروس. دولت فرانسه روز شنبه اعلام کرد که تجمع بیش از 5000 نفر خواهد بود ممنوع و پس از آن وزارت بهداشت تایید 19 موارد جدید در روز جمعه. ایتالیا را لغو کرده است, رویدادهای ورزشی و اجرا اجباری قرنطينه در برخی از جوامع است. Facebook و آمازون در میان شرکت های لغو داخلی حوادث نیاز به سفر.

در ضمن تهمت استدلال او coronavirus موضوع به خوبی در دست گفتن گزارشگران جمعه “ما را فقط به خاطر انجام یک کار خوب. ما سفارش بسیاری از منابع ما سفارش بسیاری از عناصر که رک و پوست کنده نمی شود ما را سفارش اگر آن را چیزی شبیه به این.”

و به هواداران خود او استدلال می کند — بدون شواهد و مدارک است که او می تواند انجام یک کار حتی بهتر اگر نه برای رقبای سیاسی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>