مغلوب ساختن پیشی جستن کست خود را به عنوان ناجی پس از تهدید به قرار دادن میلیون ها نفر در معرض خطر ابتلا به بازگشایی اقتصاد در عید پاک

پس از هشدار کارشناسان بهداشت و درمان با تماس به “بسته” کلیساها توسط, عید پاک, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او نجات جان میلیون ها نفر ایستاده به تماس به آسانسور coronavirus محدودیت در موعد مقرر سهشنبه در طول دو ساعت اخبار جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بارها و بارها نسبت coronavirus به “آنفولانزا” و استدلال کرد که اقتصادی درد ناشی از اجتماعی فاصله محدودیت بدتر از همه گیر خود اعلام کرد که آن را در واقع او بود که ایستاده بود تا به کسانی که خواستار به محدودیتهای پس از کاخ سفید پیش بینی شده است که 2.2 میلیون نفر فوت کرده اند بدون پایدار مداخله.

تبلیغات:

“فکر می کنم چه اتفاقی می افتاد اگر ما کاری نمی کند. منظورم این است که من تا به حال بسیاری از دوستان — تجار — مردم با در واقع حس مشترک. گفتند: چرا ما سوار آن شود؟’ بسیاری از مردم گفته اند — بسیاری از مردم در مورد آن فکر. ‘آن سوار است. هیچ کاری نکن فقط سوار آن را و فکر می کنم از آن به عنوان آنفولانزا.’ اما آن را نمی آنفولانزا. آن را باطل ناروا” روز سه شنبه گفت.

بیش از 2 میلیون نفر از مردم “اند اگر ما هیچ چیز — اگر ما فقط انجام با زندگی ما,” او گفت:. “شما دیده اند مردم در حال مرگ در هواپیما. شما را دیده اند مردم در حال مرگ در لابی هتل. شما که مرگ را دیده اند بیش از همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن غفلت به ذکر است که او تکرار خود را “دوستان” بارها و بارها به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده همچنان به افزایش است.

تبلیغات:

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ” او توییتی مارس 9. “فکر می کنم در مورد آن!”

“این LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فقط در هفته گذشته. “مردم می خواهند به بازگشت به کار در اسرع وقت. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

در مورد خواسته تلاش خود را برای تطهیر ویروس رئیس جمهور ادعا کرد که “مردم نمی دانید که بسیار در مورد آن” در زمان — حتی کارشناسان. در واقع رئیس جمهور ادامه داد: به تطهیر این ویروس پس از آن روشن شد که آن را تهدیدی برای ایالات متحده و به نام “بازگشایی” اقتصاد هفته پس از عید پاک کاخ سفید آگاه شد از مدل طرح ریزی است که 2.2 میلیون نفر می میرند.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد متحده مانند سخت ضربه نیویورک برای گرفتن “بسیار دیر شروع” در مبارزه با این ویروس حتی به عنوان او در دفاع فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است که زیر آتش برای امتناع از سفارش ایالت اقامت در خانه سفارش به این روز است.

فشرده بعد از آن در طولانی مدت جلسه در مورد تلاش خود را برای بی اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این بیماری همه گیر تهمت اصرار داشت که او “همه چیز را می دانست” اما می خواستم برای ماندن در خوش بینانه است زیرا او یک “تشویق کننده” برای کشور است.

تبلیغات:

“من همه چیز را می دانست. من می دانستم که آن می تواند وحشتناک باشد. من می دانستم که آن می تواند شاید خوب است. من نمی خواهم به یک فرد منفی,” او گفت:. “این واقعا دشوار است به توان منفی در مورد, اما من می خواهم به مردم امید بیش از حد. شما می دانید من یک مشوق برای کشور است. ما در حال رفتن را از طریق بدترین چیز این است که این کشور احتمالا تا کنون دیده ام.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را با تاخیر عمل هزینه زندگی مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا ادعا کرد که در اوایل این هفته.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت موافقت کردند که تهمت صرف “دو ماه به طور کامل نادیده گرفتن هر بیت از مشاوره های علمی.”

تبلیغات:

کاخ سفید را نادیده گرفته هشدارهای متعدد از سازمان های اطلاعاتی مقامات بهداشت و حتی اقتصاددانان در مورد تهدید ناشی از پتانسیل همه گیر منجر به شیوع.

“ما تلف دو ماه” جها گفت: کسب و کار خودی. “و این یک بیماری است که در آن شما مجاز به هدر دو ماه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگشت آمد پس از او متقاعد شده بود توسط “گزارش در مورد یخچال کامیون ها استفاده می شود به نگه داشتن بدن از افرادی که فوت کرده اند از ویروس” و “رای گیری های اخیر [که] نشان داد بسیاری از آمریکایی ها رد این ایده است که ماندن در خانه و دستورالعمل ها باید برداشته شود به سرعت” وال استریت ژورنال گزارش شده است.

تبلیغات:

اخبار جلسه که به عنوان coronavirus مرگ و میر تحت الشعاع است که از 9/11 و بازار سهام وارد آن بدترین سه ماهه پس از بحران مالی 2008 مشخص شده یک خروج در رئیس جمهور تلاش برای چرخش رو به وخامت وضعیت.

در حالی که کاخ سفید پیش بینی ها نشان داد که بین 1.5 میلیون نفر و بیش از 2 میلیون نفر می میرند بدون پایدار کاهش تلاش های کارشناسان بهداشت و درمان در کاخ سفید نیروی کار نشان داد مدل های ریزی که بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند — حتی با مداخله گسترده.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

“این بسیار متمرکز در دو هفته آینده, و, واقعیت تلخ چه این ویروس را انجام خواهد داد آن را به عنوان حرکت از طریق جوامع” دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده دولت وظیفه زور گفت.

تبلیغات:

“این شماره است که ما نیاز به پیش بینی اما ما لزوما مجبور به قبول آن به عنوان اجتناب ناپذیر” اضافه شده Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “ما می توانیم تاثیر این به درجات مختلف.”

Birx با اشاره به مسطح تعداد موارد در کالیفرنیا و واشنگتن گفت: آن را نشان داد “امید زیادی در مورد آنچه که ممکن است.”

هر چند تهمت تمدید دستورالعمل های فدرال ترغیب مردم به ماندن در خانه تا آوریل 30, مدل پیشنهاد کرد که مسیر خواهد کشش به ژوئن — و احتمالا فراتر از آن.

“وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی. آن را فقط به رفتارهای” Birx گفت و توضیح داد که اگر هر کس اقتباس رفتار خود را به دستورالعمل های آن را تغییر دهید “این دوره از ویروسی همه گیر.”

تبلیغات:

“این دشوار است. مردم رنج می برند. مردم در حال مرگ هستند. آن را ناخوشایند از نظر اجتماعی — از یک نقطه نظر اقتصادی به رفتن را از طریق این. اما این رفتن برای پاسخ به مشکلات ما” Fauci اضافه شده است. “بیایید همه با هم بکشید و مطمئن شوید که به ما نگاه رو به جلو برای 30 روز آینده ما آن را با تمام شدت و نیروی است که ما می توانیم.”

برخی در رسانه ها زده بودند توسط “کاملا جدید پیام و تن از مغلوب ساختن پیشی جستن” حتی اگر این جلسه آمد و تنها چند روز پس از او berated خبرنگاران و استدلال کرد که “ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل است.”

اما دیگران بیشتر بود شک و تردید توجه به این که دو ساعت جلسه صورت گرفت ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای چرخش تهدید دور.

“او هفته از انکار انفعال و خطرناک مبارک-بحث — کم اهمیت جلوه دادن تهدید و ادعا ویروس خواهد ناپدید می شوند در آب و هوای بهتر و گفت بدتر از آنفولانزا اشاره اجتماعی محدودیت می تواند به زودی برداشته می شود — انجام داده بود هیچ چیز برای جلوگیری از تهدید مهلک به گسترش در سراسر کشور” مادر جونز ” دیوید ذرت نوشت. “حالا که تهمت دیگر می تواند زمین خود را به عنوان زیبا-اقتصاد رئیس جمهور او توزیع مجدد خود را به عنوان نجات دهنده از امریکا است . . . اگر coronavirus ممکن است کشتن 2.2. میلیون, پس از آن چه یک قهرمان او خواهد بود اگر آن را تنها ادعا می کند زندگی 200,000 آمریکایی است. باید این را مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند که 2 میلیون آمریکایی مدیون او زندگی خود را.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>