تهمت و ادعا می کند که این جریان در روسیه به عنوان نعمت ما intel لینک آنها را به قتل سه تفنگداران دریایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او در جریان اطلاعاتی که روسیه ارائه شده شبه نظامیان افغان نعمت برای کشتن آمریکایی و سربازان غربی به دلیل آن بود و نه “معتبر” حتی اگر آن را با کنگره و متحدان آمریکا.

آمریکا مقامات امنیتی به این نتیجه رسیدند ماه پیش که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن آمریکایی و نیروهای ائتلاف در مذاکرات صلح برای پایان دادن به دو دهه جنگ نیویورک تایمز برای اولین بار روز جمعه گزارش داد.

تبلیغات:

هوش شد و جریان را به تهمت و مورد بحث قرار گرفت توسط شورای امنیت ملی در ماه مارس با توجه به این گزارش که به طور مستقل تایید توسط وال استریت ژورنال و واشنگتن پست و آسوشیتدپرس. کاخ سفید هنوز به تأیید یک پاسخ.

این بار بعد گزارش داد که ماموران و نیروهای عملیات ویژه گفت مافوق خود را در اوایل ماه ژانویه که به آنها مشکوک به روسیه ارائه شد شبه نظامیان اند. پس از بازجویی دستگیر شبه نظامیان مقامات اطلاعاتی متقاعد شد که روسیه تا به حال ارائه شده اند.

روسیه و طالبان هر دو را تکذیب کرد به گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه ادعا کرد که اطلاعاتی ایالات متحده “فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد شده در این گزارش بود دیگر “ساخته روسیه جعل” به “جمهوری خواهان نگاه بد است.”

اما مقامات اطلاعاتی آسوشیتدپرس گفت که آنها بررسی شده است یک 2019 ماشین حمله در افغانستان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی و زخمی شدن سه نفر دیگر. هر چند طالبان مسئولیت این حمله سازمان های اطلاعاتی در حال کاوش این که آیا آن مرتبط اند.

یک تیم از مهر و موم نیروی دریایی حمله طالبان یک پاسگاه در اوایل سال جاری و کشف حدود $500,000 که “مستحکم سوء ظن جامعه اطلاعاتی آمریکا که روسها تا به حال ارائه پول به طالبان و مرتبط با انجمن ها” با توجه به AP.

تبلیغات:

واشنگتن پست نیز گزارش داد که نعمت “بر این باور هستند که منجر به مرگ چندین متحده خدمات اعضا.”

هر چند تهمت و ادعا کرد که اطلاعات معتبر نیست آن مشترک با رهبران کنگره و دولت بریتانیا, NBC News گزارش شده است. معلوم بود اگر هر فضل بود و در واقع پرداخت می شود با توجه به خروجی.

تبلیغات:

مقامات اطلاعاتی گفت: AP که تهمت بود در جریان این موضوع در اوایل سال جاری با وجود انکار. سازمان سیا تایید هوش با توجه به پست.

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند که جریان” خانه سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: ABC News در روز یکشنبه. “اما او می خواهد به چشم پوشی است. او می خواهد به آنها را به بازگشت به G-8 با وجود الحاق کریمه به روسیه و حمله اوکراین با وجود آنچه آنها به همراه داشت به [ولادیمیر پوتین] در سوریه با وجود [پوتین] مداخله به انتخابات ما است که به خوبی مستند شده توسط ما جامعه اطلاعاتی و با وجود در حال حاضر احتمالا این اتهام که ما باید جریان شده است.”

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که golfed یکشنبه با رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او انتظار می رود دولت “را از جمله اتهامات جدی و اطلاع رسانی کنگره بلافاصله برای اطمینان از این اخبار و گزارش.”

تبلیغات:

گراهام اضافه شده است که آن را “ضروری کنگره به پایین” از روسیه را ارائه می دهند “به پرداخت طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی با هدف فشار آمریکا برای خروج از منطقه است.”

اگر این گزارش درست است Rep. لیز چنی R-Wyo., شماره 3 جمهوریخواه در خانه توییتی که کاخ سفید باید توضیح دهد که “اگر رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور در جریان” و “آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو باشد.”

کاخ سفید گفت: برخی از اعضای کنگره خواهد بود دوشنبه در جریان این موضوع است.

تبلیغات:

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفته فاکس نیوز که هوش “برای بررسی صحت آن و آن را تنها می رود به رئیس جمهور و مقامات سطح بالا هنگامی که آن را تلقی به عنوان قابل اثبات و معتبر. بنابراین من فکر می کنم آن را روشن بسیاری که اعضای کنگره در حال جریان است.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال حاضر در ایران داستان در مبارزات انتخاباتی ضربه در رئیس جمهور روسیه در روز شنبه در یک شهر مجازی سالن.

“تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک هدیه به پوتین, اما این است که فراتر از رنگ پریده,” او گفت:. “این خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت برای حفاظت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است. این یک خیانت از هر خانواده آمریکایی با یک دوست خدمت در افغانستان و یا هر نقطه در خارج از کشور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>