مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به کمک به آبی متحده مبارزه با کروناویروس — اگر خود فرمانداران خوب به او

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مایل به کمک آبی-دولت و استانداران که در حال تلاش برای مهار شیوع کروناویروس — اما تنها اگر آنها مایل به جلوگیری از انتقاد او در ارز.

“این یک خیابان دو طرفه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز سه شنبه. “آنها باید برای درمان به ما هم همینطور. آنها نمی توانند بگویند هی ما باید این ما باید دریافت کنید که.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اندرو کومو — دموکرات فرماندار نیویورک دولت در حال حاضر در قلب امریکا شیوع کروناویروس — التماس کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام بیشتر برای ارائه به دولت خود (و دیگران) با پزشکی دنده و هواکش. مغلوب ساختن پیشی جستن خط به نظر می رسد که کومو نیست در یک موقعیت به مطالبات مگر اینکه او خودداری از انتقاد از دولت فدرال (و با گسترش او را).

وقتی که تهمت نیست, حمله دموکراتیک فرمانداران — در حال حاضر در این ماه او را توصیف میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به عنوان “شکست” متهم فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر از “سرزنش دولت فدرال برای [خود] را کاستی” و آغشته واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee به عنوان “مار” — رئیس جمهور شده است و اصرار دارد که آن را به آنها را برای تهیه منابع مورد نیاز برای جلوگیری از بیمارستان از غرق.

“آنها که برای دریافت دنده خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز سه شنبه با اشاره به دموکراتیک فرمانداران و اضافه کرد که “آنها نباید به ما ضربه.” (شایان ذکر است که تهمت نیست انتقاد فرمانداران جمهوریخواه برای خود coronavirus پاسخ.)

اما گفتن متحده به دفاع از خود نیست واقعا قابل دوام آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن هدف این است که برای صرفه جویی در زندگی نه نمره امتیاز سیاسی است.

در روز سه شنبه واشنگتن پست دقیق چگونه یک “دیوانه تقلا برای, ماسک, لباس و هواکش حفره متحده در برابر یکدیگر و رانندگی تا قیمت.” به همین دلیل فرمانداران مانند کومو و مراقبت های بهداشتی با مقامات التماس تهمت به یک رویکرد فعال تر در تهیه تجهیزات که آیا آن در بازار آزاد و یا به عنوان یک نتیجه از وادار کردن شرکت های خصوصی برای انجام آن با دفاع تولید عمل او شده است بنابراین تمایلی به استفاده از. (در طول یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه کومو گفت که او نمی تواند “برای زندگی از من درک تمایل به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند” و افزود که هواکش او خواستار از دولت فدرال “را به تفاوت بین مرگ و زندگی به معنای واقعی کلمه” برای coronavirus بیماران در نیویورک است.)

کومو به نظر می رسد به درک بازی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال پخش است. در روز دوشنبه گزارش داد که فرماندار است “اجتناب از انتقاد از رئیس جمهور تهمت و دولت فدرال در پاسخ به شیوع بیماری در تلاش برای دریافت آنچه او می خواهد.” در امتداد آن خطوط حتی به عنوان او در انتقاد از دولت فدرال پاسخ در شنبه کومو خودداری از در نظر گرفتن هدف به طور مستقیم در رئيس جمهور.

در عین حال حتی کومو را غیر مستقیم انتقاد شد به اندازه کافی برای rankle مغلوب ساختن پیشی جستن. او پس از آن گفت: فاکس نیوز که او “تماشا فرماندار کومو” در طول کنفرانس خبری در روز سه شنبه و اشاره کرد که “او شکایت.”

“او صحبت کردن در مورد ونتیلاتور — او باید به من دستور داد این پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

بعد با پوزخند بر روی چهره خود را مغلوب ساختن پیشی جستن — ظاهرا هنوز هم مزاحمت کومو نظرات — رفت و تا آنجا که به تلاش سرزنش فرماندار برای تعدادی از coronavirus موارد در دولت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابهام در مورد ارائه فدرال کمک به آبی متحده نشان می دهد که چگونه او views جهان در معاملاتي نظر. او فکر نمی کند از خود را که موظف به انجام هر کاری برای مردم او نمی نظر به عنوان بخشی از تیم خود را — مگر اینکه او می شود چیزی در بازگشت بررسی Bidens (در مورد اوکراین رسوایی که منجر به استیضاح) و یا خودداری از انتقاد از دولت خود را (در مورد کومو).

که ممکن است یک راه مناسب از تفکر خشن و جست و خیز جهان از نیویورک املاک و مستغلات, اما آن را بد مناسب برای نقش های قدرت که در آن شما ظاهرا وظیفه و برای کمک به همه و نه فقط حامیان خود را. اما حتی با آمریکا زندگی می کند در خط خاص این رئیس جمهور نمی تواند به نظر می رسد برای کمک به خود است.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>