مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک حاشیه QAnon حامی که شکست خود را انتخاب نامزد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه توییتی تحسین خود را برای جناح راست حاشیه نامزدی که شکست پنج-مدت وقت که او تا به حال تایید شده در کلرادو اولیه انتخابات.

“تبریک واقعا عالی برنده شدن!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در صدای جیر جیر کف لورن Boebert این 33 ساله جمهوری خواه نامزد که پشتیبانی از QAnon تئوری توطئه و دست قاطع دست دادن به طولانی خدمت در کنگره اسکات, Tipton, R-Colo.

تبلیغات:

روز قبل از رئیس جمهور تا به حال توئیتر خود نوشت: “کنگره @ScottRTipton یک حامی بزرگ از #MAGA دستور کار! او مبارزه خود را برای #2A حقوق و مرز دیوار. اسکات در حال کار سخت برای کلرادو است و من کامل و تایید شده! #CO03.”

قابل ذکر است که Boebert یک آواز تفنگ-فعال حقوق حمله سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری Beto o’rourke در صدای جیر جیر به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Boebert اول جلب توجه ملی برای به چالش کشیدن o’rourke در فرد در سپتامبر. 2019 تاون هال در آرورا کلرادو. — سایت از یک دهه بدترین تیرباران های دسته جمعی — که در آن o’rourke گفت: مسئولین است که “جهنم بله” او را مصادره نظامی به سبک تفنگ نیمه اتوماتیک.

تبلیغات:

“من اینجا هستم تا بگویم” جهنم, هیچ, شما نمی,'” Boebart گفته او طراحی بوس.

برای مقابله با o’rourke, Boebart سوار سه ساعت از تفنگ Colo., جایی که او و شوهرش همکاری خود کباب رستوران به نام بورس کوره است که نیاز به صبر کارکنان به پوشیدن holstered لود اسلحه کمری (هر چند سال نیاز نیست آموزش).

در حالی که Boebart گفت: دنور پست که او و شوهرش به حال باز رستوران به یک بیانیه سیاسی او در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر وب سایت خود می بالد که کارکنان “با افتخار باز حمل آنها به عنوان خدمت به مشتریان خود.”

تبلیغات:

Boebert نیز استفاده می شود توریستی-طعمه رستوران را به یک بیانیه سیاسی در این بهار هنگامی که او را به مبارزه طلبیده دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ مستند سفارشات برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس. مقامات شهرستان تا به حال به خدمت Boebart بس-و-دست بردارد.

شاید بسیاری غیر منتظره Boebert صحبت کرده است ستودنی از QAnon تئوری توطئه که فرض بی ربط از یک “دولت عمیق” طرح را به رئیس جمهور و حامیان او.

تبلیغات:

در مصاحبه ای با pro-Q پخش “جراحی حقیقت” این ممکن است Boebert گفت که او “بسیار آشنا” با تئوری توطئه در حالی که تلاش برای حفظ قابل قبول فاصله.

“به طوری که بیشتر مادر من از چیزی. او کمی حاشیه. من سعی می کنم به آه — من فقط سعی کنید به نگه داشتن همه چیز در مسیر مثبت و” او گفت:. “من بسیار آشنا با آن.”

“همه چیز من شنیده ام از س من امیدوارم که این واقعی است چرا که آمریکا قوی تر و بهتر است” او ادامه داد. “و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار و این چیزی است که من هستم.”

تبلیغات:

او افزود که QAnon پیروان بودند “تنها انگیزه و تشویق و آوردن مردم با هم قوی تر و اگر این واقعی است, سپس آن را می تواند واقعا بزرگ برای کشور ما است.”

در میان نادرست تئوری های توطئه که QAnon پیروان این باور درست است که روسیه تحقیقات ارائه شده برای پوشش سابق مشاور ویژه رابرت مولر با هم کار کنند با تهمت را به عدالت هزاران نفر از متهمان پدوفیل از جمله هیلاری کلینتون, بیل کلینتون و باراک اوباما که هم آدمخوارها و به زودی تحت بازداشت است. همچنین هر رئیس جمهور قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام توطئه با زیرزمینی پدوفیلیا حلقه ها “دولت عمیق” و شرکت های دارویی به بردگی آمریکایی است.

Boebert است که برای اولین بار نامزد جمهوری خواه به لاس زدن با QAnon اما در انجام این کار او هنوز نرفته است کاملا تا آنجا که اوباما نامزد Marjorie گرین تیلور گرجستان و اورگان سنا نامزد جو Rae پرکینز هر دو از آنها استادانی خود حمایت آشکار.

تبلیغات:

FBI یادداشت هشدار داد در ماه اوت گذشته که محیطی جنبش جناح راست مطرح داخلی تهدید تروریستی. با زنگ از خود اجرای قانون تهمت خود را به نظر می رسد به nod در QAnon حامیان کمپین تبلیغات و ده ها تن از توییت.

Boebert وب سایت می گوید: او “معتقد به آزادی های شخصی شهروندان از حقوق و حمایت از قانون اساسی ایالات متحده است.”

در ماه نوامبر او را چهره سابق دولت Rep. دایان Mitsch خار که به دقت از دست رفته به Tipton در سال 2018 است.

“وجود دارد یک نبرد برای قلب و روح خود را از کشور ما است که من قصد کمک به برنده شدن” Boebert می گوید در وب سایت کمپین. “من در حال اجرا برای کنگره به ایستادن برای ما ارزش های محافظه کار و آدرس فعلی ما نمایندگان شکست خورده وعده و قرار دادن چپ دموکرات ها در جای خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>