مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به “اجرا” قرنطینه, New York, New Jersey, کانکتیکات,


President Donald Trump returns to the White House in Washington, D.C. on March 28, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به کاخ سفید در واشنگتن در مارس 28 سال 2020 است.

الکس EDELMAN/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت که دولت با توجه به تحمیل یک هفته دو مقیاس قرنطینه نیویورک نیوجرسی و بخش های خاصی از کانکتیکات در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یک تصمیم می تواند به عنوان اوایل به عنوان شنبه اما او به جزئیات اندکی از چه دستوری که از طبیعت مستلزم و کارشناسان روشن نیست که آیا رئیس جمهور حتی از قدرت به منظور ساکنان دولت به سفر نیست.

“ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه — کوتاه مدت دو هفته — برای نیویورک احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر روز شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده آن خواهد بود که “اجرا” شده است. رئیس جمهور گفت که او به ویژه نگران بعد از صحبت کردن به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis چرا که “بسیاری از نیویورک می رویم” به فلوریدا و “ما که نمی خواهیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “بسیار خوب dialogue” با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. اما وقتی کومو خواسته شده بود در مورد رئیس جمهور قرنطینه هشدار دهنده در طول یک کنفرانس خبری در نیویورک فرماندار گفت: این موضوع آمده بود تا زمانی که او صحبت می کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن در روز است. “من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” فرماندار گفت. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن است.”

اگر چه دولت فدرال می تواند اقدامات لازم برای جلوگیری از بیماری ها از میان کشورهای, کارشناسان نیست کاملا مطمئن است که به مغلوب ساختن پیشی جستن از قدرت لازم را برای مسدود افراد از ترک دولت است. دادگاه مدت طولانی حکومت آن است که تا حد زیادی به متحده به منظور قرنطينه اما آنها نیز به طور کلی طرف با مقامات بهداشت عمومی. لارنس Gostin یک دانشگاه استاد حقوق عمومی و متخصص بهداشت گفت که آن را “آن است که کاملا بی سابقه است که فرمانداران یا رئیس جمهور خواهد مردم را از سفر از یک کشور به کشور دیگر در طول یک بیماری عفونی شیوع.” به منظور اجتناب از یک نبرد قانونی تهمت ممکن است در نهایت گفتن ساکنان این کشورها به خود قرنطینه و سفر بدون خطر مجازات اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

چندین ایالت از جمله فلوریدا, Rhode Island, South Carolina, مریلند و تگزاس در حال حاضر به نام مردم ورود از منطقه نیویورک به انجام 14-روز خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>