تهمت می تواند بازگشایی مراقبت های بهداشتی ثبت نام برای کوروناویروس. او انتخاب کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز کاهش یافته است به بازگشایی ثبت نام تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه به طوری که افراد بدون بیمه درمانی — از جمله برخی از تازه گذاشته و کارگران می توانند ثبت نام و در پوشش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بود در ابتدا گفت: آنها با توجه به ایجاد یک دوره ثبت نام ویژه در Healthcare.gov برای همه گیر پس از شرکت های بیمه و دموکرات ها از آنها خواست اما در نهایت در برابر حکومت آن گفتن سیاسی آنها “بررسی گزینه های دیگر.”

وجود دارد نگرانی از افزایش قابل توجهی در نرخ بیمه پس از اخراج های دسته جمعی در ماه گذشته به عنوان بیمه درمانی در ایالات متحده تا حد زیادی مبتنی بر اشتغال. سه میلیون نفر ثبت مدعیان بیکاری دو هفته پیش با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده از پنج شنبه گذشته. بسیاری از کسانی که شغل را ارائه مزایای در حال حاضر در صورت از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان در بالای هر چیز دیگری.

آنها حداقل خواهد بود قادر به ثبت نام در طرح بیمه از طریق مبادلات اگر آنها را انتخاب کنید: هر چند باز ثبت نام برای ACA برنامه به پایان رسید و در دسامبر 15, از دست دادن قبلی پوشش مقدماتی رویداد زندگی است که اجازه می دهد تا مردم خود را ویژه ثبت نام دوره است.

اما بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست اما نه پوشش بهداشت و درمان از جمله اگر آنها نمی کند چرا که کارفرمایان خود را ارائه نمی دهد آن — نمی توانید خرید بیمه بهداشت و درمان. اگر درآمد خانوار قطره پایین به اندازه کافی آنها ممکن است واجد شرایط برای پزشکی در ماه بعد اما تضمین شده نیست.

“دولت اتحاد گسترده اقتدار تحت ACA برای تنظیم زمان و طول باز ثبت نام دوره های مقدماتی و عوامل ویژه ثبت نام دوره های” بنیاد خانواده کایزر, معاون اجرایی رئیس جمهور لری Leavitt گفت: Vox. “شرکت های بیمه معمولا مربوط به حوزه های مخالفت گسترده تر ثبت نام دوره های, و آنها در حال حمایت از آن را به طوری که آن را سخت به دولت و مخالفان به عنوان چیزی جز ایدئولوژیک مخالفت ACA.”

دولت تصمیم خواهد شد تنها تحت تاثیر قرار مردم در 38 متحده که دولت فدرال اداره بهداشت ارز. کشورهای دیگر ایجاد کرده اند مبادلات خود را و می توانید انتخاب کنید به بازگشایی بازارهای خود را اگر آنها مایل — نیویورک و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر همراه با منطقه کلمبیا در حال حاضر انجام شده است.

Coronavirus همه گیر است و نه محدود به این کشورها ، وجود دارد موارد تایید شده در هر یک از 50 ایالت در ایالات متحده, و با مردم کمتر به احتمال زیاد به دنبال کمک های پزشکی اگر آنها در حال ایجاد عدم پوشش می تواند در حال حاضر یک خطر برای سلامت عمومی است.

این تصمیم به دنبال یک آستین الگوی توسط دولت به تضعیف و مانع از ثبت نام به ACA در تقریبا در هر نوبت است. مقامات دولت نیز نشانه دوشنبه که آنها خواهد بود اقدام با حمایت از طرح دعوی در دادگاه فدرال برنامه ریزی شده به صورت شفاهی در این پاییز در دیوان عالی کشور است که به طور بالقوه می تواند پایان ACA در دسترس نباشد. که در نتیجه میلیون ها نفر از مردم گرفتن و پرتاب کردن خود ACA برنامه های بیمه درمانی.

اما در عین حال این کشور در حال تلاش برای مدیریت مهم برای مراقبت از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و اختلالات عمده در سیستم بیمه می تواند به تعمیق بحران است.

کارگران بیکار به دلیل همه گیر صورت یک چیز درهم و برهم بیمه سلامت سیستم طراحی شده است که به اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند پوشش داده شود و گزینه های به طور عمده بستگی دارد یک فرد کارگر شرایطی.

اکثر کارگران که قبلا حمایت کارفرما بیمه هم می توانید از ادامه قبلی خود را پوشش تحت کبرا که می تواند بسیار pricy انتخاب کنید و یا به ثبت نام در یک ACA طرح و حتی بدون ملی ویژه ثبت نام دوره است. برخی از آنها نیز می تواند واجد شرایط برای پزشکی.

اما بسیاری از کارگران خواهد شد که فشار از اخراج آمده به احتمال زیاد از صنایع است که نمی به طور کلی ارائه کارمند بیمه بهداشت و درمان به عنوان توضیح داده شده توسط Vox را Dylan اسکات:

کارگران بیشتر در معرض از دست دادن شغل خود را از Covid-19 با احتمال بیشتری به کار در خرده فروشی و یا خدمات صنایع و آنها بیشتر احتمال دارد به دستمزد پایین کارگران است.

داده های نظر سنجی از قیصر بنیاد خانواده نشان می دهد آشپز, پیشخدمت ، فروش کارگران و صندوقداران برخی از مشاغل با کمترین نرخ بیمه در ایالات متحده است. صنعت مواد غذایی خدمات است که اکثر کارگران در پزشکی, با توجه به KFFبا حدود 1.4 میلیون نفر در حال حاضر تحت پوشش برنامه دولت است.

این شغل پرداخت نمی کند به خصوص به خوبی و کسب و کار است که استخدام این کارگران کمتر احتمال دارد به ارائه بیمه درمانی در همه. حدود یک سوم از خرده فروشی شرکت های ارائه مزایای بهداشت و درمان و خدمات صنعت نیز صفوف پشت سر دیگران در ارائه پوشش بهداشت و درمان.

بنابراین از آنجا که ما شکسته سیستم که بستگی به کارفرمایان برای پوشش مزایای بهداشت و درمان برای بسیاری از کارگران و افرادی که شغل خود را از دست به عنوان coronavirus اقتصادی وحشت شد و در حال حاضر در بیش از یک نقطه ضعف وقتی که می آید به گرفتن تحت پوشش.

کسانی که کارگران مواجه با موانع بیشتری برای به دست آوردن بیمه درمانی در زمان coronavirus. برخی که به طور کامل از کار ممکن است واجد شرایط برای مدیکید اما کسانی که رو به کاهش ساعت یا جزئی اشتغال ممکن است واجد شرایط به خصوص اگر آنها زندگی می کنند در یکی از 14 متحده که در حال حاضر نه گسترش پوشش مدیکید.

آن کسانی که مردمی بودند که در حال حاضر بیمه قبل از گذاشته شدن و نمی واجد شرایط پزشکی که صدمه دیده خواهد شد بیشتر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به بازگشایی ACA بازار. که چرا نیویورک و کالیفرنیا و ایالت دیگر تصمیم به انجام این کار در خود بازار.

هر چند CDC گفت: بورسی که آژانس اقتدار به پوشش تست و درمان به طور خاص برای Covid-19 داستان را آغاز کرده اند که ظاهر افراد با ویروس گرفتن تبدیل دور برای عدم بیمه و یا گرفتن ضربه با صورت حساب.

در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی این کشور موقت بیمه سلامت سیستم می تواند تبدیل به یک مانع برای بهداشت عمومی در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>