تهمت می تواند کمک به حل این ماسک مشکل است. به جای او حملات بی اساس در نیویورک پرستاران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله به نیویورک مقامات بیمارستان بیش از چیزی که تقصیر آنها نیست و مشکل او خود را می تواند کمک به حل با دفاع تولید عمل می کنند.

صحبت در مورد کمبود ماسک محافظ در سراسر کشور در یک کنفرانس مطبوعاتی یکشنبه تهمت آورده نیویورک بیمارستان’ نیاز مبرم برای تجهیزات در طول coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 140 ، 000 آمریکایی ها از مارس 30. او پیشنهاد وجود دارد چیزی عجیب و غریب در مورد نرخ که در آن ارائه دهندگان در حال رفتن را از طریق ماسک.

“بیانیه ای که ساخته شده بود که آنها بوده ام تحویل سال 10 تا 20,000 ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خوب, این بیمارستان نیویورک. بسیار آن را بسته بندی شده در همه زمان ها. چگونه می توانم شما را از 10 به 20 300,000? 10 تا 20,000 ماسک برای 300,000?”

پاسخ این است که وجود دارد یک نیاز بزرگ برای ماسک در حال حاضر. فراتر از افزایش تعداد بیماران بیمارستان های در حال دیدن بهترین شیوه نیز دیکته کسانی که ارتباط برقرار کردن با بیماران مبتلا به Covid-19 دور از تمام تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پوشیدن آنها در آن تعامل — ماسک گنجانده شده است.

با توجه به کمبود PPE اما متخصصان پزشکی را آغاز کرده اند به بی اعتنایی به آن شیوه با استفاده از عقیم سازی تکنیک ها و روش های دیگر برای گسترش زندگی از دنده خود را. اما حتی با این اقدامات به اندازه کافی وجود ندارد PPE برای رفتن به اطراف. اما به جای همدردی با که ناراحت سناریوی تهمت پیشنهاد پنج شنبه که کمبود شیطانی برخی از ریشه:

چیزی در جریان است و شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن درب عقب ؟ چگونه می توانم شما را از 10,000 300,000? و ما که در بسیاری از مکان های مختلف است. بنابراین کسی احتمالا باید نگاه به آن, چون من فقط نمی بینید از نظر عملی چگونه است که ممکن است به از آن به که. و ما که اتفاق می افتد در مکان های متعدد — و نه به آن حد که کمترین تعداد از من شنیده اید.

به مطمئن شوید که او درک بود رئیس جمهور بعد تأکید ادعای خود گفت: “من فکر نمی کنم آن را احتکار … من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار.”

این اظهارات با واکنش انتقادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی که کافر بودن متهم به سرقت به عنوان آنها در معرض خطر زندگی خود را برای درمان افراد با یک رمان بیماری از جمله از رئیس جمهور بیشتر New York Hospital Association, Kenneth Raske که در بیانیه ای گفت: “نیویورک کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال درمان انفجار تعداد Covid-19 بيمار در سراسر ساعت — با میل و رغبت و بدون شکایت. … آنها سزاوار بهتر از خود رییس جمهور نشان می دهد که PPE است ‘بیرون رفتن پشت درب’ نیویورک بیمارستان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در پاسخ به این انتقاد با به tweeting تصویری از یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو داد در مارس 6, که در آن او گفت: “وجود داشته است دزدی از تجهیزات پزشکی و ماسک از بیمارستان آن را باور یا نه — و نه فقط مردم گرفتن یک زن و شوهر یا سه منظور من فقط واقعی دزدی از این محصولات است.”

کومو در ادامه گفت او خواسته خود را از دولت و پلیس به بررسی دزدی اما همچنین پیشنهاد شد اپورتونيست بودند که به سرقت تجهیزات و reselling آن گفت که او می خواهم به کارگردانی افسران به “نگاه کنید در مکان های که در حال فروش ماسک پزشکی, تجهیزات حفاظتی, پوشیدن, تغذیه اضطراب” — به جای بررسی بیمارستان خود کارگران.

درست است که برخی از نیویورک متخصصان پزشکی پذیرفته اند — به عنوان یک چند هم به رویترز’ نیک براون و یوسف Ax — که آنها باید متوسل به سرقت PPE. اما نه برای فروش و نه برای هر نابکار هدف: تنها به طوری که آنها می توانند به کار در حالی که حفاظت از خود و بیماران خود را.

“ماسک ناپدید می شوند” یک پرستار در نیویورک بیمارستان کوه سینا گفت. “ما آن را پنهان همه در زیر شلواری در مقابل ایستگاه پرستاران.”

گاهی قهوه ای و تبر گزارش ماسک های صورت گرفته از مناطق از بیمارستان که در درمان انواع دیگر از بیماران توسط کسانی که درمان coronavirus بیماران. این دزدی از یک پزشک در یکی از بیمارستان گفت: خبرنگاران انجام شده است چرا که تنها با ماسک در دسترس زمانی که داستان منتشر شده در مارس 27 بودند کسانی که اهدا شده بود توسط کارکنان اعضای خانواده یا که رهبران تیم تا به حال شده است قادر به خرید با پول خود را در بازار باز است.

این گزارش نشان می دهد وجود دارد برخی از دزدی اما به سختی در مقیاس رئیس جمهور پیشنهاد کرده است و تنها چیزی است که نیاز به نگه داشتن بیمارستان های در حال اجرا با توجه به دولت فدرال شده بود و قادر به ارائه آنها را با شدت لوازم مورد نیاز.

به عنوان بورسی را Alex Ward توضیح داده شده در جزئیات رئیس جمهور قدرت را به طور مستقیم تولید تجهیزات مورد نیاز در طول بحران از طریق دفاع تولید عمل می کنند (DPA).

این قانون به دولت فدرال در اولویت سفارش مواد اولیه و در نظر گرفتن تحویل کالا — حتی اگر دیگران “در خط” پیش از دولت فدرال را برای دریافت سفارشات خود را اول است. DPA همچنین اجازه می دهد تا دولت به درخواست شرکت به چیزهای خاصی مانند ماسک و به مالی یا تجهیزات وام برای کمک به کسانی که شرکت های تحقق آن درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است منحرف با استفاده از عمل یا خودداری کرده است “استناد P”, به عنوان او آن را در هر جارو راه است. او تا کنون تنها استفاده از آن نیاز به جنرال موتورز برای افزایش سرعت تولید و کاهش هزینه های خود را ارائه هواکش و حاضر به استفاده از آن را به فشار هر یک از دیگر شرکت برای تولید هر چیز دیگری.

شنبه او به طعنه با استناد دوباره آن را به منظور رسیدن به برخی از “مشکل کودکان” برای شروع ساخت لوازم مورد نیاز اما با جمعه گفت: کسانی که “مشکل کودکان” که او حاضر به نام باید “آمده به خط. و راه و جنرال موتورز در حال انجام یک کار فوق العاده. من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد جنرال موتورز در حال حاضر.”

یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن است ذکر شده برای امتناع خود را به استفاده از این قانون است که آن را تبدیل ایالات متحده به یک کشور سوسیالیستی.

“ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. “تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا; آنها بپرسید چگونه ملی کسب و کار خود کار کند. نه بیش از حد خوب است. مفهوم ملی کسب و کار ما است و نه یک مفهوم خوبی است.”

البته به عنوان بخش توضیح داد DPA نمی شود شرکت ها به گیرند و یا حتی تا حدودی متعلق به دولت فدرال — آن را فقط هدایت آنها را به آیتم های این کشور نیاز دارد مانند ماسک و هواکش.

همه این باعث می شود رئیس جمهور اتهامات عجیب و غریب و غم انگیز و مسخره است. واقعیت این است نیویورک — و هر مکان در ایالات متحده در حال حاضر در تلاش برای درمان حجم بالایی از Covid-19 بيمار — نیاز به کالا است که به سادگی در حال حاضر وجود ندارد.

کمبود این مواد است anecdotally منجر به برخی از دزدی و به طور کلی منجر به مجرمان تلاش برای کسب سود از یک وضعیت دشوار است. اما در حال چرخش تا تئوری های توطئه نیست راه حل این مشکل است. در نظر گرفتن مسئولیت برای تولید آنچه شهروندان باید برای زنده ماندن coronavirus بحران است. و تهمت می توانید این کار را در هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>