مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را “متحد به تمام مسالمت آمیز معترضان را” تهدید به سرکوب آنها با نیروهای

در یک باغ گل رز نشانی در روز دوشنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را یک “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” قبل از استناد به قیام عمل 1807. دعوت از فرمانداران برای اعزام تمام نیروی موجود به آنها برای سرکوب تظاهرات پر سر و صدا جارو ملت بیش قتل جورج فلوید تهمت و تهدید به از بند باز کردن نظامی ایالات متحده در برابر خود شهروندان است.

“من از بسیج تمام فدرال منابع نظامی و غیر نظامی برای جلوگیری از شورش و غارت برای پایان دادن به تخریب و آتش سوزی و حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی از جمله متمم دوم حقوق” رئیس جمهور گفت:. که اشاره به حقوق تفنگ بود به وضوح یک سیگنال به ناروا محافظه کار پایه اگر چه هدف در پشت آن روشن بود.

تبلیغات:

اگر فرمانداران نمی با استفاده از تمام ابزار در دسترس است به “تسلط بر خیابان های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را با استفاده از نظامی به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

لحظات قبل از آدرس محلی و پلیس نظامی مستقر فلش-چتری گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای پاک کردن معترضان جمع شده بودند بی سر و صدا در لافایت مربع در سراسر خیابان را از کاخ سفید و سایت تاریخی در سنت جان کلیسای اسقفی.

“این عمل از تظاهرات صلح آمیز است. این اقدامات داخلی و ترور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آماده سخنان و اضافه کرد که او تا به حال بسیج “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون” برای قرار دادن تظاهرات علیه خشونت پلیس فراگیر در کشور است.

تبلیغات:

“کشور ما همیشه برنده است. است که چرا من فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت,” او گفت: به عنوان یک همشهری تقسیم صفحه نمایش نشان داد معترضان عقب نشینی از mounted police میان ضخامت ابرها از گاز است.

“نابودی زندگی افراد بی گناه و از ریختن خون بی گناه است و جرم به بشریت و جنایت علیه خدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“در حال حاضر من قصد دارم به پرداخت جهات به یک مکان بسیار ویژه,” او به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

رئیس جمهور سپس در سمت چپ خانه سفید زمینه را برای اولین بار در روز عبور از خیابان پا با اسکورت از ده ها تن از به شدت مسلح سرویس مخفی و افسران و دخترش, Ivanka Trump, محکم, سفید, کیف دستی برای یک عکس-op در سنت جان کلیسای اسقفی که در آن معترضان نشسته بودند مسالمت آمیز 15 دقیقه زودتر. وجود دارد رئیس جمهور برگزار شد در بالاترین نقطهء کشتی یک کتاب مقدس با یک دست در مقابل سوار کلیسا که در آن تظاهرکنندگان روشن شده بود یک زیرزمین آتش شب قبل از.

“این است که کتاب مقدس خود را ؟” خبرنگار پرسید:.

تبلیغات:

“این یک کتاب مقدس” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

Mariann زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن جدا کلیسا و رئیس جمهور.

“من نمی خواهم رئیس جمهور تهمت زبان برای سنت جان” او گفت:. “من اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن و داده نشده بود حتی یک تماس حسن نیت ارائه میدهد که آنها خواهد بود پاکسازی با گاز اشک آور به طوری که آنها می تواند با استفاده از یکی از کلیساهای ما به عنوان یک سرپا نگه داشتن, نگه داشتن یک کتاب مقدس است که اعلام می دارد که خدا عشق است و زمانی که همه چیز گفته و انجام داده است به enflame خشونت است.”

تبلیغات:

“ما پس از جدا کردن خودمان از پیام های این رئیس جمهور” زمانی مشخص اضافه شده است. “ما آموزه های ما از متون مقدس به طوری پایه به زندگی ما و همه چیز ما است و در مورد عشق به همسایه و قربانی عشق و عدالت است.”

سی ان ان Kaitlan Collins گزارش داد که کاخ سفید منابع گفته او تهمت تصمیم به پیاده روی به سنت جان چون او خجالت اخبار و گزارش کرده است که در میان شب جمعه به کاخ سفید, تظاهرات Secret Service عوامل بود با عجله او را به یک غنی پناهگاه های زیرزمینی در گذشته استفاده می شود برای حملات تروریستی است.

ارشد چند مقامات دولت پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل کلیسا به عنوان دوربین whirred — از جمله یک لبخند دادستان کل لایحه بر کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany و وزیر دفاع علامت Esper.

تبلیغات:

کارشناسان حقوقی به سرعت سعی به تجزیه رئیس جمهور تهدید به استقرار سلاح های نظامی ایالات متحده در برابر خود شهروندان است. قیام قانون گذشته استناد در طول سال 1992 شورش پس از ضبط و شتم رادنی کینگ توسط پلیس لس آنجلس افسران.

“قیام, قانون 10 USC 252 می دهد که رئیس جمهور بسیار قدرت های گسترده ای برای استفاده های نظامی برای به اجرا درآوردن قوانین و یا سرکوب شورش” امنیت ملی قانون متخصص باربارا McQuade گفت: سالن یک ایمیل به در.

“تنها شرط این است که رئیس جمهور ‘نظر’ آن ‘بیهوده’ برای به اجرا درآوردن قوانین در دوره عادی از دادرسی قضایی علیه ” غیر قانونی انسداد ترکیب یا nbsp یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده,'” McQuade گفت.

“انتخابات باید عواقب,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

“رئیس جمهور می تواند ارسال در ارتش برای پشتیبانی کردن حقوق اساسی” جفری Toobin گفته سی ان ان اندرسون کوپر و اضافه میکند: “اما رئیس جمهور قصد ندارد از انجام آن به دلیل فرمانداران نمی خواهد به او اجازه دهید آن را انجام دهد.”

دموکراتیک فرمانداران J. B. پریتزکر از ایلینوی و گرچن Whitmer میشیگان هر دو با سی ان ان گفت آنها به هیچ وجه قصد مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه خواستار حرکت در آن صورت یک قانون اساسی نقض اصول فدرالیسم.

علاوه بر این, 213-سال ارائه نیاز به یک بیانیه رسمی و گزارش های متعدد باید گفت که تا کنون مقامات پنتاگون دریافت نکرده اند درخواست رسمی از کاخ سفید است.

“برای افراد زیر #تظاهرات قیام عمل نشده است استناد رئیس جمهور realDonaldTrump برای لحظه ای با توجه به متعدد مقامات وزارت دفاع صحبت کردم با امروز. اما آن را هنوز هم بر روی میز و شده است یک موضوع بحث” توییتی AP دفاع ملی خبرنگار جیمز لاپورتا پس از رئيس جمهور را به آدرس.

تبلیغات:

اما لاپورتا گفت: یک هشدار رسمی فرستاده شد امروز به 82nd Airborne Division برای اولین بار به آن پاسخ فوری نیروی متهور برای اعزام به واشنگتن دی سی منطقه است.

رئیس جمهور تهمت طولانی مقاومت استناد به دفاع تولید عمل به بسیج صنعت آمریکا در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس به جای تکیه بر پسر در قانون Jared کوشنر خصوصی همکاری شبکه امن و توزیع کمیاب نجات بخش تجهیزات برای کارکنان بهداشتی درمانی و بیماران است.

“آغاز امشب, وزارت دادگستری مستقر شده همه از آن اجرای قانون قطعات — FBI ع DEA مارشال آمریکا و BOP — و از نزدیک در هماهنگی با وزارت دفاع و وزارت امنیت داخلی به حداکثر رساندن فدرال حضور امنیتی در سراسر منطقه” وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec در بیانیه ای گفت.

“وزارت کار دست در دست با اداره پلیس شهری در این کنگره پلیس فدرال حفاظتی خدمات سرویس مخفی ایالات متحده و سی گارد ملی” او اضافه شده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>