مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از ICC پروب اتهام آمریکا جنایات جنگی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجدید حملات خود را در دادگاه جنایی بین المللی روز پنج شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدور یک فرمان اجرایی تحمیل تحریم های اقتصادی علیه ICC کارکنان درگیر در تحقیقات به اتهام جنایات جنگی توسط آمریکا و نیروهای اسرائیلی با سفر همچنین محدودیت های اعمال شده در آن ICC مقامات دادگاه و اعضای خانواده خود را.

“رئیس جمهور تهمت است به شدت سوء استفاده از قدرت اضطراری برای جلوگیری از یکی از تنها راه باقی مانده برای عدالت برای قربانیان وحشتناک آمریکا نقض حقوق بشر” gais مدیر ACLU امنیت ملی پروژه گفت: در پاسخ به حرکت می کند. “او بارها و بارها مورد آزار واقع شدند سازمان های بین المللی است و در حال حاضر در حال پخش به طور مستقیم به دست رژیم های اقتدارگرا با ارعاب قضات و دادستان متعهد به برگزاری کشورها مسئول جنایات جنگی است.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریم ترتیب برابر ICC پرسنل و خانواده های آنان — که برخی از آنها می تواند شهروندان آمریکایی — خطرناک صفحه نمایش خود را تحقیر حقوق بشر و کسانی که مشغول به کار برای حمایت از آنها گفت:” شمسی.

سفارش جدید به شرح زیر دادگاه مارس تصمیم به greenlight رسیدگی به اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط نیروهای ایالات متحده و دیگران در افغانستان — با وجود تکرار قلدری تلاش دولت برای جلوگیری از که پروب به عنوان به خوبی به عنوان ICC بررسی اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط اسرائیل در برابر فلسطینی ها در سرزمین های اشغالی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo — که نشانه اوایل این ماه که چنین حرکت بود آینده — اعلام کرد که دولت در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که در آن او را متهم به ICC بودن “دادگاه نمایشی” انجام یک “جنگ صلیبی ایدئولوژیک در برابر آمریکا اعضای” و هشدار داد که دیگر کشورهای عضو ناتو می تواند از “بود” به صورت مشابه و تحقیقات است.

تبلیغات:

منظور اجرایی را متهم ICC از ساخت “نامشروع اظهارات صلاحیت پرسنل ایالات متحده آمریکا و برخی از متحدان آن” و ادعای دادگاه پروب “تهدید امنیت ملی و سیاست خارجی ایالات متحده است.”

از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش:

ایالات متحده به دنبال اعمال ملموس و قابل توجهی عواقب آن مسئول ICC تجاوزات که ممکن است شامل تعلیق از ورود به ایالات متحده ICC مقامات و کارکنان و عوامل و همچنین اعضای خانواده خود را فوری. ورود چنین بیگانگان به ایالات متحده می تواند مضر به منافع ایالات متحده و انکار آنها مطلب را بیشتر نشان دادن عزم ایالات متحده در مخالفت با ICC نفس بیش از حد به دنبال ورزش صلاحیت پرسنل ایالات متحده و متحدان ما و نیز پرسنل از کشورهایی است که نه احزاب به اساسنامه رم یا نه در غیر این صورت راضی به ICC حوزه قضایی است.

من بنابراین مشخص است که هر گونه تلاش فلسطینی برای بررسی, بازداشت, بازداشت و یا تحت تعقیب قرار دادن هر گونه ایالات متحده پرسنل بدون اجازه از ایالات متحده, و یا پرسنل از کشورهایی که ایالات متحده و متحدان که احزاب به اساسنامه رم یا نه در غیر این صورت راضی به ICC صلاحیت به منزله غیر معمول و فوق العاده تهدید برای امنیت ملی و سیاست خارجی ایالات متحده و من بدین وسیله اعلام اضطراری ملی را برای مقابله با این تهدید.

در طولانی توییتر موضوع در پاسخ به این منظور الیزابت Goitein مدیر شرکت آزادی و امنیت ملی برنامه در Brennan Center for Justice, قاب کاخ سفید اقدام به عنوان “یک چیز عجیب و غریب سوء استفاده از قدرت اضطراری در تاریخ همتراز با رئیس جمهور اعلان اضطراری ملی را برای تأمین بودجه است که کنگره انکار کرده بود برای ایجاد یک مرز دیوار در امتداد مرز جنوبی.”

تبلیغات:

که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چشم انداز ایالات متحده پرسنل برگزار می شود مسئول جنایات جنگی است *ملی اضطراری* (به جنایات جنگی خود را ؟ بسیار است.)” است “به خصوص برآمدگی به این دلیل که ایالات متحده با استفاده از این خاص و اضطراری برق اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت عمل (IEEPA) — به اعمال تحریم های خارجی و مقامات دولتی که در تعامل با نقض حقوق بشر” توییتی Goitein.

“رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت اضطراری خود را تبدیل به یک اورژانس” او ادامه داد: “و اگر کنگره عمل نمی کند به زودی این وضعیت فقط بدتر خواهد شد.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحقیر برای جهانی حکومت قانون است که ساده ایم” لیز Evenson دانشیار عدالت بین المللی مدیر دیده بان حقوق بشر. “ICC کشورهای عضو باید روشن این قلدری کار نخواهد کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی