مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام حمایت از معترضان مسلح طوفان میشیگان کاپیتول: “این بسیار خوب مردم”

رئیس جمهور تهمت انداخت حمایت خود را پشت مسلح جناح راست معترضان که وارد میشیگان در کنگره فریاد و مسدود دفتر دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer این ادعا که آنها در حال “مردم بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند.”

“فرماندار میشیگان باید کمی قرار داده و از آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

تبلیغات:

رئيس جمهور نبود توضیح آنچه که او به معنای “یک معامله است.” Whitmer یک دموکرات است که تبدیل به یک مورد علاقه کیسه بوکس برای رئیس جمهور, تمدید اجتماعی دولت سوريه هدایت روز شنبه از طریق مه 15. اما او برداشته بسیاری از محدودیت های که تا به حال تبدیل شدن به یک flashpoint برای اعتراض مانند باز کردن سفر بین اولیه و خانه دوم و اجازه می دهد ساکنان برای رفتن قایقرانی و بازی گلف. (چرخ دستی گلف هنوز هم باقی می ماند بدنساز, اگر چه.)

ساکنان هنوز هم نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و عمل اجتماعی فاصله در مکان های عمومی و غیر ضروری کسب و کار می تواند باز نمی شود.

هر چند کوچکتر از قبلی رویداد شناخته شده به عنوان عملیات “بن بست” پنج شنبه تظاهرات در لنسینگ لقب “پاتریوت آمریکایی تجمع” بيشترين مقابله این کشور دیده می شود و در عین حال به عنوان مسلح معترضان بسته بندی شانه به شانه به دولت کنگره و فریاد قانونگذاران.

تبلیغات:

یک گروه کوچک از شبه نظامی اعضای مسدود شده و دسترسی به Whitmer را تحمل طولانی و اسلحه و جلیقه و دولت موظف به پوشش صورت نیاز اجرا شده در اوایل این هفته.

“برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها” سناتور ایالت Dayna Polehanki یک دموکرات از Livonia, توییتی.

تظاهر کنندگان نشان داد تا در پیاده رو خارج Whitmer خانه هفته گذشته برگزاری علائم و تبادل امواج با دیگر معترضان در بوق و فریاد فرماندار از عبور کاروان از کامیون ها و وانت و Suv ها.

تبلیغات:

معترضان پیوست توسط دیوید کلارک سابق کلانتر میلواکی که نظارت یک زندان که در آن آب نگه داشته بود از ذهنی بیمار زندانی که در اثر کم آبی بدن. مغلوب ساختن پیشی جستن حامی-تبدیل-جناح راست provocateur خطاب به ساکنان میشیگان در خارج از کنگره تشویق آنها را به “شدن مبارز.”

“چگونه آنها می آیند تا با این تعداد 6 پا؟” کلارک خواسته conflating دولت محدودیت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود هدایت است که منقضی شده جمعه. “من فکر می کنم آنها فقط آن را کشیده و از عقب به پایان می رسد.”

تبلیغات:

یک بار تحت نظر به سر Department of Homeland Security, کلارک است به نام برای تعلیق حکم ازادی به دستگیری و بازداشت نامحدود تا 1 میلیون آمریکایی او معتقد بود تروریستی هوادار در خلیج گوانتانامو زندان است.

واشنگتن پست و نیویورک تایمز گزارش داده اند که برخی از گروه های پشت خاموش کردن اعتراضات هستند بودجه توسط جناح راست سازمان ها و محافظه کار مگا اهدا کنندگان از جمله عظیم Facebook گروه های اجرا شده توسط zero-تحمل تفنگ-فعالان حقوق. Facebook حذف شده اعتراض رویداد صفحه با استناد به سیاست شرکت در مورد نقض اجتماعی فاصله داشتیم.

در ساختمان کاپیتول را پایین تر از سطح معترضان خواستار دسترسی به طبقه قوه مقننه فریاد چیزهایی مانند: “اجازه دهید ما” و “شما نمی توانید قفل ما —tخود را در آن خانه مردم است.” برخی از متهم کاپیتول پلیس بودند که با در نظر گرفتن درجه حرارت هر دولت دستورالعمل بودن “redcoats.”

تبلیغات:

میشیگان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال بنا به گزارش تعمق لوایح با هدف محدود کردن Whitmer اقتدار اعطا شده تحت یک اورژانس قدرت عملاز جمله یکی که لغو فرماندار قدرت به اعلام شرایط اضطراری. Whitmer تهدید کرده است که به حق وتو قانون پیشنهادی.

“من می خواهم به ثبت نام در هر لایحه ای که طول می کشد هر قدرت از من و یا هر آینده فرماندار,” او گفت. “قدرت اجرایی فوق العاده مهم است به خصوص در زمان بحران که در آن زندگی بر روی خط هستند,” او اضافه شده است.

تام نورتون یک جمهوریخواه میشیگان در حال اجرا برای کنگره التماس معترضان. “ما تنها کشوری که رفت به جنگ با جنوب به رایگان مردان دیگر,” او گفت:. “ما همان ملت؟”

تبلیغات:

میشیگان شده است یکی از کشورهای بسیاری نهفته coronavirus بیماری همه گیر. دولت در حال حاضر بیش از 35,000 موارد COVID-19 با حدود 3000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی دستورالعمل نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته نیاز متحده به رکورد 10 تا 14 روز کاهش موارد بستری شدن در بیمارستان قبل از آنها می تواند اقامت-صفحه اصلی سفارشات. رئیس جمهور مجاز ملی اجتماعی فاصله ارشاد به پایان رسید این آخر هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>