مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع عربستان رهبر پس از Khashoggi قتل برای منحرف کردن اذهان از Ivanka ایمیل رسوایی: Bolton

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: بیانیه ای در دفاع از عربستان شاهزاده محمد بن سلمان پس از قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi به منظور منحرف کردن اذهان از دختر خود ایمیل شخصی رسوایی با توجه به سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بارها و بارها excoriated وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون برای استفاده از ایمیل خصوصی و سرور به دنبال استفاده از 2018 قتل برای منحرف کردن توجه از گزارش که Ivanka Trump حال ارسال صدها ایمیل به کاخ سفید و مشاوران و مقامات دولت با استفاده از یک حساب ایمیل شخصی در نقض سوابق فدرال قوانین بولتون کتاب جدید ادعا می کند.

تبلیغات:

“این را منحرف از Ivanka” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت: با توجه به گزیده ای از کتاب منتشر شده توسط واشنگتن پست. “اگر من با خواندن بیانیه ای در فرد خواهد شد که بیش از Ivanka چیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با صدور بیانیه ای سرند با علامت تعجب که مورد اختلاف سازمان سیا یافته است که بن سلمان بود دستور قتل.

“این می تواند بسیار خوبی بود که ولیعهد بود آگاهی از این رویداد غم انگیز — شاید او و شاید او نیست!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “که می شود گفت, ممکن است ما هرگز می دانم که همه حقایق اطراف آن به قتل آقای جمال Khashoggi. در هر صورت روابط ما با عربستان سعودی است.”

تبلیغات:

پس از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که بن سلمان بود دستور قتل یک محکم U. N. گزارش پزشکی قانونی به نام برای تاج و تخت شاهزاده به بررسی سال گذشته پس از پیدا کردن “مدرک معتبری” که او و دیگر مقامات ارشد بودند مسئول این قتل است.

کاخ سفید اخلاق مقامات کشف کرد که Ivanka Trump تا به حال با استفاده از یک ایمیل خصوصی برای کسب و کار رسمی در سراسر “خیلی از 2017” با توجه به واشنگتن پست. برخی از مشاوران شدند “مبهوت حجم” و “ناگهان” بعد از او ادعا کرد که او نمی شد آشنا با برخی از جزئیات سوابق فدرال قوانین.

سابق کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub که استعفا حدود شش ماه به مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول برجسته چندین ایمیل منتشر شد در پاسخ به, آزادی اطلاعات, قانون طرح دعوی در دادگاه توسط watchdog گروه آمریکایی نظارت در سال 2017 نشان می دهد Ivanka رسوایی بود و حتی بدتر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد.

تبلیغات:

“خوب حالا این نگران کننده است. Ivanka Trump نمی تبدیل شدن به یک کارمند دولت تا 29 مارس 2017. این ایمیل مورخ چهار هفته زودتر از آن. به همین دلیل است که او ظاهر می شود به انجام کسب و کار دولت در این ایمیل او ارسال می شود در حالی که هنوز یک شهروند خصوصی” او توییتی با اشاره به یک ایمیل Ivanka ارسال شده به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

“یک ماه قبل از Ivanka Trump شد یک مقام دولت او اشاره به یک مقام کاخ سفید که خود را ‘رئیس ستاد.’ وای! این است که واقعا چیزهای دیوانه,” او گفت: در مورد یکی دیگر از ایمیل.

تبلیغات:

بولتون کتاب آینده “از اتاق که در آن اتفاق می افتد” فرستاده است تهمت به چند متناسب با خشم در توییتر. رئیس جمهور ادعا کرده است که این کتاب نه تنها حاوی اطلاعات طبقه بندی شده بلکه با ادعاهای دروغین. وزارت دادگستری خواسته یک دادگاه فدرال روز شنبه به موضوع اضطراری به منظور جلوگیری از انتشار این کتاب که در حال حاضر توزیع شده ادعا که آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

این کتاب بنا به گزارش ها تایید می کند که نسبت ناروا تحت فشار اوکراین به صدمه زدن به جو بایدن نامزدی کلید ادعا در مورد استیضاح در برابر رئیس جمهور است. بولتون نیست شهادت در طول استیضاح حتی اگر دیگر پایین تر در سطح مقامات را شکست با دولت و توافق برای مصاحبه.

این کتاب بیشتر مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو خواسته رئیس جمهور چین به او کمک 2020 انتخابات در سال 2019 و دفاع چین “re-اردوگاه آموزش و پرورش” که در آن کشور در حال برگزاری است تا 1 میلیون اویغوری مسلمانان با توجه به پست.

تبلیغات:

بولتون که ماند سکوت در طول استیضاح گسل دموکرات برای بررسی چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده ترکیه به نزول رسیدگی به یک بانک دولتی و مجاز بحرانزده شرکت چینی ZTE به انجام کسب و کار با شرکت های ایالات متحده با وجود نگرانی های امنیتی. بولتون گفت: او در زمان نگرانی های خود را به دادستان کل ویلیام Barr که او ادعا می کند او نیز نگران ظاهر ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“تا به حال دموکراتیک استیضاح طرفداران . . . زمان گرفته شده برای پرس و جو بیشتر به طور سیستماتیک مورد تهمت رفتار خود را در سراسر کل سیاست خارجی استیضاح نتیجه به خوبی ممکن است متفاوت” بولتون نوشت.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که رهبری دموکرات ها’ استیضاح مورد انتقاد بولتون برای آمدن به جلو هنگامی که کنگره در دست بررسی رئیس جمهور انجام شده است.

تبلیغات:

“هنگامی که بولتون خواسته بود او خودداری کرد و گفت که او می خواهم شکایت اگر subpoenaed. به جای او ذخیره آن به صورت یک کتاب” شیف توییتی. “بولتون ممکن است یک نویسنده اما او هیچ وطن پرست است.”

بولتون همچنین توصیف سابق رئیس ستاد جان کلی و وزیر خارجه مایک Pompeo به عنوان داشتن سوال مغلوب ساختن پیشی جستن صلاحیت.

“چه می شود اگر ما یک بحران واقعی مانند 9/11 با راه او باعث می شود تصمیم گیری؟” کلی گفته پرسید.

“او پر از sh*t” Pompeo نوشت: در توجه او به تضعیف بولتون در سال 2018 با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم که او را مناسب برای دفتر” بولتون گفت: ABC News در گزیده ای از مصاحبه مجموعه به هوا در روز یکشنبه. “من فکر نمی کنم او دارای صلاحیت برای انجام این کار است. واقعا وجود دارد نه هر اصل راهنما که من قادر به تشخیص غیر از آنچه را خوب است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است.”

تهمت و اتهام در توییتر که بولتون کتاب “از دروغ & جعلی داستان است.”

“تا به حال هرگز یک نشانه بود طرد & خوشحالی ریخته” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “چه پیش بینی!”

“لذت حقیقت” اشاره کرد واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر Glenn Kessler, “بولتون خدمت تهمت طولانی تر از هر نوع دیگر از چهار مشاور امنیت ملی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>