مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از اجرای قانون و مقامات او به عنوان نشانه منظور اجرایی در پلیس اصلاحات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به نصب فشار سیاسی به اصلاحات پلیس روز شنبه با امضای یک فرمان اجرایی برای ممنوعیت استفاده از chokeholds در برخی موارد.

در یک کمپین به سبک سخنرانی پیش از امضای تهمت flanked توسط لباس شخصی مقامات زور و اجبار در دفاع از اجرای قانون و جشن خود را در واکنش به ناآرامی های مدنی که در ساحل به ساحل پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او زودتر ملاقات با خانواده Ahmaud Arbery, Michael Dean Botham ژان Atatiana, Jefferson, کامرون بره اورت پالمر Jemel Roberson, Antwon رز و داریوش Tarver هر یک از آنها دهکدهای از دست عزیزان به خشونت پلیس. اما هیچ کدام از این افراد به نظر می رسد با او در باغ گل رز که در آن مخاطب به جای آن شامل تقریبا به طور کامل از اجرای قانون است.

“این باور نکردنی مردم است . . . و این خیلی غم انگیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خانواده ها است. “بسیاری از این خانواده ها از دست عزیزان خود را در حوادث مرگبار تعامل با پلیس است.” (همه یکی از این خانواده ها انجام داد.)

“به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را” رئیس جمهور اضافه شده است. “شما عزیزان نمی خواهد که درگذشت بیهوده است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها اقدام به بازیگران خود را به عنوان وارث نیکسون “نظم و قانون” در انتخابات ریاست جمهوری در تراز وسط قرار دارد خود را با مقامات در مرحله.

آمریکایی ها تقاضا “نظم و قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن است که شکایت کرد که پس از صلح آمیز معترضان اشک آور و گاز کشته بنابراین او می تواند تصویر خود را گرفته در مقابل یک کلیسا گفت. “آنها ممکن است آن را می گویند. آنها ممکن است صحبت کردن در مورد آن, اما این چیزی است که آنها می خواهند.”

“بدون پلیس وجود دارد هرج و مرج” رئیس جمهور اضافه شده است.

تبلیغات:

بدون استناد به هر گونه آمار مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ادعا می کنند که وجود دارد تنها یک “تعداد کمی از افسران پلیس.”

“آنها بسیار کوچک است. من استفاده از کلمه ‘،’ آن است که درصد بسیار کمی” رئیس جمهور گفت:. “اما شما آنها را داشته باشد.”

این فرمان اجرایی که تهمت امضا در وسط هلال احمر از لباس شخصی مقامات در یک مرحله در باغ گل رز افتاد خوبی از مطالبات از فعالان و نمایندگان مجلس.

تبلیغات:

در علاوه بر این به جزئی ممنوعیت chokeholds منظور تشویق بخش به شرکت در سراسر کشور بهترین شیوه و صدور گواهینامه های سیستم و همچنین ایجاد یک پایگاه داده فدرال برای پیگیری ماموران با چندین تقدیر نامه از استفاده بیش از حد از زور است.

همچنین incentivizes ادارات پلیس به منظور توسعه همکاری پاسخگوی برنامه های اجتماعی که کارگران و کارشناسان سلامت روان پیوستن به پلیس در برخی از جرمهای تماس می پرسد و وزارت دادگستری به پلیس ارسال اصلاحات قوانین به کنگره است.

این بخشنامه را ندارد بودجه فدرال مشروط بر آن اصلاحات است. بلکه اولویت کمک های مالی برای بخش ملاقات با الزامات خاص.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص به منظور برگزاری پلیس پاسخگو به “بالاترین و قوی ترین” استاندارد.

بخشی ممنوعیت chokeholds — که در حال حاضر ممنوع در ادارات پلیس در سراسر کشور — دارای یک حک-برای موقعیت های که در آن قانونی است برای استفاده از نیروی مرگبار.

این جزیره استاتن افسر پلیس که در حال خفه شدن اریک گارنر به مرگ در سال 2014 به صورت نیست به اتهامات جنایی برای استفاده از نیروی کشنده. با این حال سابق مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن برای چند دقیقه در حال حاضر به عنوان سه همراه افسران.

تبلیغات:

در یک فاکس نیوز مصاحبه با هریس فاکنر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “مفهوم chokeholds برای تلفن های موبایل بنابراین مناسب است.” اگر یک پلیس باید دفع کردن دو مخالفان “این یک کمی از یک داستان متفاوت است.”

از حزب دموکرات به رهبری, مجلس در هفته گذشته اعلام کرد یک جارو بسته است که ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم. آن را نیز تلاش برای تضعیف واجد شرایط ایمنی بنابراین قربانیان سوء رفتار پلیس به راحتی می تواند بازیابی خسارت.

خواه به رهبری سنا درگیر در یک جداگانه تلاش رهبری سناتور. تیم اسکات از کارولینای جنوبی, اتاق تنهاست سیاه جمهوری خواه که تمرکز خود را در شفافیت, آموزش و روابط اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>