مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته “این رای باید به حساب نمی” پس از کالیفرنیا باز می شود در نظرسنجی سایت در به شدت سیاه و منطقه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که از آرا یک رای گیری جدید محل در حومه شهر لس آنجلس با یک جمعیت “باید به حساب نمی” را به عنوان او به شدت انتقاد کرد در کالیفرنیا برای آن تلاش برای آن را آسان تر آمریکایی ها به رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته وارد شده خود را به ویژه انتخابات در کالیفرنیا 25th کنگره منطقه بود که خالی سابق تشکر. کتی هیل D-کالیفرنیا که استعفا داد و در پاییز گذشته. رئیس جمهور شکایت در توییتر که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات با باز کردن یک نظرسنجی جدید سایت در لنکستر نهفته است که فقط در شمال لس آنجلس با وجود تماس از هر دو طرف به انجام این کار.

تبلیغات:

“بنابراین در کالیفرنیا از حزب دموکرات که مبارزه مانند دیوانه به تمام پست تنها آراء و موفق شد فقط باز یک غرفه رای گیری در بسیاری از دموکرات منطقه در دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آنها در حال تلاش برای سرقت یکی دیگر از انتخابات. این همه تقلب کردن وجود دارد. این رای باید به حساب نمی آید. کلاهبرداری!”

لنکستر در واقع نه “اکثر دموکرات منطقه” در کالیفرنیا. شهردار این شهرستان رکس parris در یک جمهوری خواه است. لنکستر نیز توسط دو جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی واشنگتن پست اشاره کرد.

حرکت به محل رای گیری پس از دموکرات نگرانی است که این منطقه که یک آفریقایی-آمریکایی مردم “نیست که یک فرد رای گیری در محل.” آنها استدلال می کنند که “رای دهندگان که به احتمال زیاد برای رای دادن در فرد در روز انتخابات” بودند و در نتیجه محروم, با توجه به خروجی.

تبلیغات:

Parris در جمهوریخواه شهردار نیز پشتیبانی می کند حرکت می کند.

“این چیزی است که در این شهرستان باید رفع بلافاصله” parris در گفت محلی خروجی اخبار هفته گذشته است. “باید وجود داشته باشد حتی ظاهر مؤثر در نتیجه با محدود کردن توانایی برای رای دادن.”

این حرکت بیشتر لازم توسط یک کاهش عظیم در فرد رای گیری. در حالی که نمونه انتخابات در این منطقه تا به حال حدود 1000 رای گیری مکان وجود دارد تنها 13 فرد در حوزه های رأی گیری روز شنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

“رئیس جمهور نمی خواهند اکثریت آفریقایی, لاتینی جامعه به رای” نامزد حزب دموکرات کریستی اسمیت یک دولت assemblywoman گفت: در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر. “در کالیفرنیا ما باور گسترده رأی است. ما همچنین بر این باورند در آمریکا حقوق. چرا شما آقای رئیس جمهور؟”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت نیروی دریایی جمهوری خواه کهنه مایک گارسیا در ایران رئیس جمهور بی اساس اتهام متهم اسمیت و “او لیبرال Dem متحدان” بودن “از جان گذشته و تلاش برای تغییر قوانین به سرقت یک انتخابات است.”

تبلیغات:

اسمیت مبارزات انتخاباتی متهم گارسیا و رئیس جمهور از هل دادن یک تئوری توطئه در تلاش برای disenfranchise رای دهندگان از رنگ.

“مایک گارسیا آن را روشن ساخته است از همان آغاز که او در قدم اهسته با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قرار داده خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه منطقه را ترک CA-25 ساکنان به دفع کردن برای خود'” Kunal Atit اسمیت معاون مدیر کمپین گفت: “سی ان ان. “در حال حاضر او در حال کار با رئیس جمهور به بافت بی پایه و اساس تئوری های توطئه به disenfranchise آفریقایی-آمریکایی و لاتین رای دهندگان و تردید در صداقت ما انتخابات است. این رفتار نشان می دهد که چگونه از تماس او با ارزش های ما.”

حزب دموکرات نیز ناودان اتهام گفتن خروجی است که “رای گیری در حال گسترش دسترسی به سرقت نیست یک انتخابات بر خلاف آنچه جمهوری خواهان در واشنگتن ممکن است باور.”

تبلیغات:

تهمت شکایت کرده است که در این مسابقه شد “تقلب” در یکی دیگر از صدای جیر جیر به دلیل انتخابات است “قرار بود ایمیل در برگه های رای تنها.”

در این مسابقه هرگز قرار بود به یک ایمیل تنها در انتخابات بلکه دولت را تشویق رای دهندگان به بازیگران برگه های رای توسط ایمیل برای جلوگیری از در شخص رای گیری در میان یک بیماری همه گیر. Newsom هفته گذشته اعلام کرد که دولت ارسال خواهد هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر انتخابات یک حرکت که به همین ترتیب به خود جلب کرد شکایت از رئیس جمهور.

“من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته. “من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید . . . وجود دارد بسیاری از نادرستی رفتن با پست الکترونیکی-در رای گیری الکترونیکی-در برگه های رای.”

تبلیغات:

رئیس جمهور در دیدار با مشاوران هفته گذشته به بحث در مورد قانونی تلاش ها برای فشار به عقب در تماس به تصویب پست الکترونیکی-در رای گیری سی ان ان گزارش شده است. کمیته ملی حزب جمهوری خواه متعهد شده است که 20 میلیون دلار برای مبارزه با پرونده های حقوقی آورده شده توسط دموکرات ها ،

“من اشتباه” سالن عوامل دین Obeidallah نوشت: در یک ستون در سی ان ان. “آیا تهمت حمایت از هر نوع رأی دادن دارد ؟ پس از همه, اگر شما قانون را در فرد و از طریق پست چه چیزی باقی میماند؟”

تهمت شکایت در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری رای گیری به نظر می رسد بر اساس خود اعتراف کرد که از ترس “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” اگر رای گیری شد آسان تر است.

پنج کشور از جمله کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن و جمهوری خواه به رهبری ایالت یوتا در حال حاضر همه-mail سیستم های رای گیری در محل. کمیته ملی حزب جمهوری خواه خود را تشویق هواداران برای رای دادن از طریق پست این سال است. در مجموع 23 درصد از تمام برگه های رای در انتخابات 2016 ریخته شد توسط ایمیل با توجه به Brennan Center for Justice است که گزارش شده است که “به عنوان با فرد رای گیری تهدید [تقلب] است infinitesimally کوچک است.”

تبلیغات:

نظرسنجی ها نشان داده است که اکثریت آمریکایی ها پشتیبانی اجازه می دهد هر کس برای رای دادن از طریق پست به طور دائم — نه فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان coronavirus بیماری همه گیر. نظرسنجی ها همچنین نشان داد که تعداد زیادی از جمهوری خواهان مخالف به خصوص کسانی که به تماشای فاکس نیوز.

اما یک جمهوری خواه در اورگان رد تهمت ادعا ماه گذشته.

“من فکر می کنم بعد از 20 سال ما ثابت کرده ایم که ما سیستم بسیار امن و رای دهندگان آن را دوست دارم” اورگان, وزیر امور خارجه, Bev Clarno گفت. “رای دهندگان رای دادند و آن را در آنها هرگز ساخته شده تلاش برای رای آن را. من فکر می کنم آنها خوشحال با آن و من فکر می کنم آن را با 20 سال سابقه از موفقیت است.”

مسیحی Leinbach یک جمهوری خواه رسمی هل دادن برای همه-پست الکترونیکی رای گیری در پاسخ به همه گیر گفت: در Philadelphia Inquirer که خود را حزب استدلال هرحال با بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات:

“من یک محافظه کار جمهوری خواه” او گفت:. “من محافظه کار جمهوری خواه دوستان بر این باورند که ایده بدی است. من نمی. من معتقدم که ما نیاز به رای گیری در زمان بحران بهداشتی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>