مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند وجود دارد “عظیم رکود اقتصادی” را به عنوان نرخ بیکاری به شدت افزایش

در طول یک Coronavirus نیروی کار جلسه اواخر پنجشنبه پس از خبری که 10 میلیون آمریکایی در زمینه رفع بیکاری بیش از فقط یک دوره دو هفته ای در ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تشدید رکود اقتصادی به عنوان “مصنوعی بسته شدن” و اصرار داشت که کسب و کار مانند رستوران ها خواهد بود “بزرگتر و بهتر” از قبل یک بار COVID-19 بحران فروکش.

“اینطور نیست که ما یک رکود یا بدتر. آن را مصنوعی از آنجا که ما آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رسم یک تمایز است که باعث می شود تفاوت به کسانی که شغل خود را از دست—به عنوان به خوبی به عنوان کارفرما-ارائه بیمه درمانی و یا دیده می شود ساعت خود را به شدت کاهش با توجه به بحران است.

تبلیغات:

“آه با تشکر از خدا برای یک لحظه من فکر کردم من در واقع بیکار و نه فقط مصنوعی بیکار” یک کاربر توییتر کنایه آمیز در پاسخ به رئیس جمهور نظرات.

در میان گسترده انتقاد که دولت فدرال محرک اقتصادی و تلاش های امداد رسانی شده اند به مراتب بیش از حد کند و ناکافی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما احتمالا بیشتر انجام دهید.”

تماشا کنید:

تبلیغات:

رئيس جمهور در سخنان پس از وزارت کار اعلام کرد صبح روز پنجشنبه که 6.6 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته با شکستن رکورد شکل است که اقتصاددانان هشدار می تواند حاکی از بی سابقه افسردگی است.

“این نوع از upending بازار کار در یک زمان کوتاه است بی سابقه” نوشت هایدی Shierholz از موسسه سیاست های اقتصادی. “با توجه باور نکردنی خراب شدن بازار کار در یک ماده از هفته فدرال سیاستگذاران را کاملا نیاز به بازگشت و ارائه به شدت مورد نیاز امداد و پشتیبانی بیشتر برای بازیابی یک بار این مستند به پایان رسیده است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>