مغلوب ساختن پیشی جستن رد روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی به عنوان “ارزش زمان و تلاش”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز کرده است رشد سرخوردگی خود را با روزانه coronavirus مربوط به کنفرانس های مطبوعاتی خواستار آنها را “ارزش زمان و تلاش” شنبه.

احساسات روز آینده پس از یک نامنظم جلسه که در آن تهمت نادرست پیشنهاد کرد که تزریق تمیز کردن محصولات می تواند کمک به کشتن کروناویروس که باعث Covid-19 شده است تکرار توسط برخی از متحدان جمهوری خواه که بنا به گزارش ها نگران هستند که این کنفرانس صدمه زدن به حزب به عنوان یک کل.

عصر روز شنبه تهمت شدت انتقاد کرد و در یک صدای جیر جیر در مورد چگونه رسانه ها در پاسخ به کنفرانس های مطبوعاتی خود را در تماس تلفنی با خبرنگاران “خصمانه” در حالی که نشان می دهد او کمک کرده است شبکه خبر دریافت رتبه بالا در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

توییت آمد و در مدت کوتاهی پس از این کاخ سفید اعلام کرد روز شنبه انتظار می رود روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی را نمی گیرد و یک روز پس از ملاحظه ای کوتاه کنفرانس در روز جمعه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و بدون سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب منظم کنفرانس های مطبوعاتی برای خیلی از ریاست جمهوری خود, اما شروع به نگه داشتن به روز رسانی روزانه به عنوان رمان coronavirus انتظار در ایالات متحده است. برای یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن جشن این تعاملات به عنوان یک راه برای صحبت کردن به طور مستقیم به مردم آمریکا و به عنوان رتبه های تلویزیون bonanzas.

اما به گفته نیویورک تایمز برخی از رهبران جمهوری خواه دیدن این اخبار جلسات به عنوان به طور بالقوه تخریب حزب خود را برنامه به نگه داشتن کنترل کاخ سفید و سنا است.

“در حال حاضر ما باید پایه و اساس مبارزات انتخاباتی yanked از زیر با ما” گفت: گلن Bolger یک جمهوری خواه ناظر انتخابات انعکاس احساسات بیان شده توسط برخی دیگر از جمهوریخواهان که صحبت ها بار به همه آنها گفت: آنها از ترس تانک اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قابل پیش بینی پاسخ بدهند حزب نوسان متحده — و سنا صندلی — بیا نوامبر.

این نگرانی ها به ميدان آمد و پس از سخنان ناروا ساخته شده در دوشنبه جلسه ویروسی رفت. صحبت کردن کاف تهمت پیشنهاد کرد که ضد عفونی کننده خانگی — نوع استفاده می شود برای حذف این ویروس از سطوح سخت — می تواند تزریق آلوده به بدن برای مبارزه با کروناویروس از درون. او نیز ترویج نور خورشید به عنوان یک پتانسیل معجزه درمان با توجه به آن اشعه ماورای بنفش.

کارشناسان بهداشت و درمان و شرکت های شیمیایی که تولید چنین پاک کننده بلافاصله هشدار داد که مردم هرگز نباید مصرف مواد سمی و دانشمندان اعلام کرد هیچ شواهدی وجود ندارد اشعه ماورای بنفش می تواند درمان Covid-19. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او تا به حال شده است صحبت کردن نشانگر در حالی که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت نظر گرفته شده است از متن.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا تهمت سر گرفته خواهد شد به طور منظم جلسات مطبوعاتی. صحبت با خبرنگاران در روز شنبه بعد از ظهر McEnany گفت: آینده جلسات هستند “به طور کامل تصمیم خود” و گفت که “رئیس جمهور در بهترین خود را هنگامی که او صحبت کردن به طور مستقیم به مردم آمریکا” — با اشاره شاید برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به جای تلویزیونی پرسش و پاسخ جلسه با روزنامه نگاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن زمان نا امیدی با کنفرانس — قابل توجه است که آنها “ارزش زمان” — انعکاس انتقادات از مخالفان خود را. به عنوان بورسی را Zeeshan عالم نوشته شده است تا به این منتقدان استدلال مکرر اطلاعات غلط که تهمت رله در این جلسات مانند اینکه آیا شیوع بدتر خواهد شد و چه مدت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند و در اثر آنها را از استفاده کمی به مردم است. و این نگرانی ها در نهایت منجر به بحث در رسانه ها در مورد اینکه آیا برای جلوگیری از پخش آنها زندگی می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ملاحظات در اواخر ماه مارس با مقایسه کنفرانس های مطبوعاتی خود را به دیگر عمده تلویزیون, حوادث, مانند فوتبال دوشنبه شب. به عنوان عالم اشاره رئیس جمهور پاسخ در آن زمان با تخفیف به دلیل لحن مردم به چنین جلسات در طول یک بیماری همه گیر به دیدن رئیس جمهور اما “از آنجا که آنها می خواهند به نگه دارید تا به روز در coronavirus و ما این سیاست در آن:”

در طول این جلسات را نه فقط تهمت که صحبت می کند اما خود coronavirus نیروی کار که شامل مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci, این به طور گسترده ای مورد احترام مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx یک پزشک اشاره کرد برای او کار مبارزه با HIV/ایدز و کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که بحران اقتصادی, سیاست هرج و مرج در خانه و خارج از کشور و گسترده جسمی و روانی رنج می برند در سراسر جهان — این حس که میلیون ها نفر در حال تنظیم در به گوش ملت را به مقامات بالا ارائه پاک کردن اطلاعات دقیق در آخرین.

به عنوان Vox مت Yglesias نوشته است تهمت گسترده منتقدان مخالف پخش زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات زیرا آنها معتقد بودند که آنها به عنوان “ersatz تظاهرات برگزار شد برای اهداف سیاسی به جای واجد شرایط تلاش برای اطلاع رسانی عمومی است.”

اما در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن سبک و پهلوانان شروع به گرفتن نگه دارید در unflattering راه. در میان یک اقتصاد فاسد و مداوم همه گیر متحدان خود را به نظر می رسد پیوستن به تماس برای یک تغییر قابل توجهی به این کنفرانس های مطبوعاتی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>