مغلوب ساختن پیشی جستن رد درخواست از فرمانداران برای هزاران نفر از هواکش: “من فکر نمی کنم آنها نیاز” آنها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و درخواست برای هزاران نفر از صرفه جویی در زندگی هواکش از فرمانداران دموکرات در ایالت ضربه سخت جدید کروناویروس در طول یک شنبه تماس به رادیو فردا.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تماس برای دولت فدرال به ارائه 30,000 هواکش که نیاز به صرفه جویی در بيماران مبتلا به شدید ترین COVID-19 موارد در حالی که صحبت با رادیو فردا میزبان Sean Hannity.

تبلیغات:

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به,” او گفت:. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

نیویورک تبدیل به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا بیمارستان ها به طور فزاینده ای نگران آنها می تواند شبیه یک کمبود به ایتالیا که در آن پزشکان مجبور شدند به را انتخاب کنید که به بیماران زندگی می کنند و که بیماران می میرند. نیویورک بیش از 37,000 مورد تأیید و یا بیش از 15 بار به عنوان بسیاری از موارد تایید شده به عنوان آینده سخت ترین ضربه دولت و حداقل 385 مرگ و میر.

“FEMA می گوید:” ما در حال ارسال 400 هواکش,'” کومو گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه. “واقعا ؟ آنچه من می خواهم به انجام این کار با 400 هواکش زمانی که من نیاز 30,000? . . . شما انتخاب کنید, 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن.”

تبلیغات:

“من همراه با فرماندار کومو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity. “من فکر می کنم که بسیاری از چیزهایی می شود گفت که بیشتر — فکر نمی کنم چیز خاصی تحقق خواهد شد. بسیاری از تجهیزات است که خواسته اما من فکر نمی کنم آنها نیاز خواهید داشت.”

Hannity کومو رد تماس برای 30,000 هواکش به عنوان “آزار دهنده است.”

کومو بارها به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت به نیاز شرکت ها برای ساخت بحرانی منابع. رئیس جمهور بنا به گزارش مقاومت با استفاده از این قانون پس از سنگین شرکت های بزرگ لابی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن bragged است که او تا به حال به استفاده از این قانون به دلیل شرکت توافق کرده اند که برای کمک به به طور داوطلبانه. نیویورک تایمز گزارش داد که آن می تواند ماه را برای این شرکت به تولید مقدار مورد نیاز هواکش اما کومو گفت: دولت خود را تنها به هفته قبل تعدادی از موارد اوج. کاخ سفید به اعلام یک معامله بین جنرال موتورز و یک تولید کننده Ventec سیستم های 80,000 جدید هواکش اما برگ برنده دولت است که به طور نامحدود به تعویق افتاد و پس از چانه زدن بر سر قیمت برچسب تایمز گزارش داد پنج شنبه.

رئیس جمهور بارها ادعا کرد که “هیچ کس در وحشی ترین رویاهای خود را” پیش بینی یک کمبود پس از دولت او نادیده گرفته سال از هشدارهای کارشناسان پزشکی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در اوایل این هفته که خواهد کمک به فرمانداران که “ما در درمان خوبی است.”

“وجود دارد هیچ راه دیگری برای ما برای دریافت این پنکه” کومو گفت: در این هفته. “ما سعی کرده ایم هر چیز دیگری. تنها راه ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال است. دوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه پس از یک testy تماس با تمام 50 ایالت فرمانداران.

تبلیغات:

“همه ما باید برای رسیدن هوشمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در ضبط یک تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما باید برای باز کردن در کشور ما است. من متاسفم.”

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee عقب رانده در مغلوب ساختن پیشی جستن توضیحات / کنترل دولت فدرال به عنوان “پشتیبان” به تلاش های دولت در تماس است.

“ما نمی نیاز به یک پشتیبان” Inslee گفت. “ما نیاز به یک تام بردی.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Inslee برای “شکایت” به Hannity.

“ما مردم مانند فرماندار Inslee. او باید انجام بیشتر. او نباید با تکیه بر دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او یک شکست خورده ریاست جمهوری, نامزد, و او است که همیشه شکایت.”

واشنگتن دوم سخت ترین آمار دولت در این کشور ضبط بیش از 3200 مورد تأیید و حداقل 147 مرگ و میر.

Inslee بازگشت اخراج در توییتر پس از مصاحبه.

تبلیغات:

“ما نیاز به یک ملی بسیج پایه صنعتی در این کشور است. این که چگونه ما برنده جنگ جهانی دوم,” او نوشت. “برای دریافت کنید که ما نیاز به یک رئیس جمهور به رئیس جمهور منجر شود. واشنگتن زندگی به آن بستگی دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ضربه در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که به نام دولت فدرال در پاسخ به بحران “ذهن ترا درهم میشکنند.”

“و فرماندار میشیگان او را پله تا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است. او دریافت نمی کند آن را انجام داده و ما او را بسیاری. در حال حاضر او می خواهد اعلام اورژانس و باید به تصمیم گیری در آن است.”

“ما تا به حال برخی از مشکلات با دولت واشنگتن و او برای رئيس جمهور. دقیقا نمی کنم. او صفر است. و ما تا به حال یک مشکل بزرگ با یک زن فرماندار — شما می دانید که من صحبت کردن در مورد — از میشیگان. هر چند ما نمی توانیم — ما نمی خواهم به شکایات,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

Whitmer همچنین در پاسخ به تهمت حملات در توییتر.

“سلام نام من گرچن Whitmer و فرماندار من است,” او نوشت. “من بارها و بارها خواسته و احترام برای کمک به. ما به آن نیاز دارید. بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, کیت های آزمایش. شما گفت که شما ایستاده با میشیگان — آن را اثبات کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>