تهمت نیست اعتقاد به نظم و قانون


Side view of Trump

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در جنوب چمن کاخ سفید در روز شنبه.

استفانی رینولدز/استخر/Sipa, ایالات متحده آمریکا

این آخر هفته به عنوان خشونت و تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید را تکان داد این کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “قانون و نظم است.” “ما حمایت اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس که در حال … اختصاص داده شده خدمتگزاران مردم” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “ضروری است که ما حفاظت از گوهر تاج از دموکراسی آمریکایی: حکومت قانون و سیستم مستقل از عدالت است.”

که یک استاندارد جمهوریخواه پیام و تاپیک های زیادی در حقیقت به آن است. اما تهمت نیست اعتقاد به حکومت قانون است. رکورد خود را نشان می دهد یک زشتتر الگو: او از پلیس زمانی که آنها هدف مردم از رنگ. او مخالف پلیس زمانی که آنها هدف او و دوستان او.

در سال 1989 پنج و لاتینی, نوجوانان برای بازداشت شدند وحشتناک تجاوز در نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با یک صفحه کامل آگهی روزنامه که خواستار “بازگرداندن مجازات اعدام. بازگرداندن ما پلیس!” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که بچه مجرم بودند حتی پس از آنها تبرئه شد. در سال 2012 او با تایید و نظارت پلیس از مسلمانان آمریکایی. در سال 2014 زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور صحبت در مورد قتل اریک گارنر تهمت توییتی “اوباما در حال حاضر می خواهد به انکار دادرسی به پلیس.” در سال 2015 زمانی که خشونت فوران بیش از مرگ فردی, خاکستری, تهمت jeered: “ما great African جمهور آمریکا دقیقا نمی تاثیر مثبت بر روی اراذل و اوباش که با خوشحالی و آشکارا از بین بردن بالتیمور!”

به عنوان رئیس جمهور تهمت ماند در این موضوع است. سخنرانی مراسم تحلیف خود را به تصویر کشیده “آمریکایی قتل عام” از “جنایت و باندهای و مواد مخدر.” وی با تمجید پلیس به ویژه هنگامی که آنها مبارزه MS-13, لاتین باند. او گفت: افسران نیست به نگرانی در مورد حفاظت از افراد مظنون از آسیب در طول بازداشت. همه همراه او فرض کرد که اجرای قانون در کنار او بود. او bragged که “پلیس” مانند “لوله کش” و “رانندگان کامیون” شد “افرادی که مثل من بهترین است.”

اما نه هر پلیس بود و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2017, پس از FBI مدیر James Comey حاضر به روشن شدن رئیس جمهور و معاون مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در روسیه بررسی است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey. در ژانویه 2019, تهمت کشف کرد که این اداره تا به حال راه اندازی یک پرس و جو به شلیک. “وای فقط یاد گرفته در عدم نیویورک تایمز که فاسد رهبران سابق اف بی آی … باز بررسی من” رئیس جمهور توییتی. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توضیح دهد که چرا او این احتمالي از پلیس تا به حال اخراج رئیس اف بی آی است. بنابراین او دارای برچسب Comey یک “پلیس بد” از یک “کج پلیس” و “کثیف پلیس.”

در مارس 2019, ویژه, وکیل رابرت مولر یکی دیگر از سابق FBI مدیر ثبت یک گزارش مستند مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار در روسیه بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تماس هر عضو تیم تحقیقاتی “کثیف پلیس.” او اعمال می شود که لکه دار سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe سابق FBI agent پیتر Strzok سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه اف بی آی “رهبری” “مردم در وزارت دادگستری” و “مولر و باند.” تهمت و ادعا کرد که آنها تا به حال “جعل اسناد” استفاده کرده بود “یک سند غیر قانونی” و تا به حال با دستکاری شواهد. او گفت که آنها تا به حال گرفتار شده است “در عمل” و قرار شده به عنوان “پلیس کثیف” با وزارت دادگستری بازرس کل.

هیچ یک از این درست بود. اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اسمیر در خدمت سه هدف. اول آن به او کمک کرد تا به نوبه خود از تحقیقات خود به بررسی پلیس است. “آن را غیر قانونی تحقیقات گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما هرگز هر چیزی اشتباه است. مردم که چیزی اشتباه شد از طرف دیگر—از پلیس کثیف.” در توییتر او خواستار “بررسی محققان!” او پیشنهاد کرد که “کثیف (گه) پلیس” باید “در زندان برای خیانت است.”

دوم ضد پلیس روایت بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان قهرمان. در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی او به نام Comey “یکی از کثیف ترین پلیس کشور ما تا کنون دیده ام.” پالايش Comey و Comey همکاران—اساسا هر کسی که تا به حال مورد بررسی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن—بود “یکی از بزرگترین دستاوردهای” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “از آنجا که ما هیچ جایی در کشور ما برای مردم است که می خواهم.”

سوم ضد پلیس روایت گذاشته پایه و اساس برای معکوس کردن اعتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپردگان. “اگر Comey و بالای مردم در FBI شدند پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم آیا همه این ساختگی موارد باید لغو و یا رد کرد?” هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود مورد عفو راجر سنگ—یکی دیگر از مشاور محکوم در روسیه تحقیق—او گفت: سنگ و فلین قربانیان از یک “جعل” تحقیقات اجرا شده توسط “پلیس کثیف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در اجرای قانون به اوج خود رسید در یک, عجیب و غریب شروع آدرس به اصلاح محکومان سابق در فوریه. او قرار بود برای بحث در مورد توبه و توانبخشی. به جای آن او را متهم به “پلیس کثیف” از railroading سنگ و فلین. سنگ مجرم شناخته شده بود از شاهد دستکاری. “اما مرد که او دستکاری به نظر نمی رسد که خیلی از یک مشکل با آن” تهمت شکایت به محکومان سابق. “و آن را مانند دستکاری که من در تلویزیون مشاهده کنید زمانی که شما به تماشای یک فیلم است.”

هنوز هم تهمت بود خوشحال به ستایش پلیس که احترام او را خشم. در اکتبر 2019 پلیس اتحادیه در مینیاپولیس—که در آن فلوید می میرند در دست چهار افسران—میفروخت “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” تی شرت در وب سایت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج تی شرت و تشکر پلیس برای حمایت از او و “مبارزه با رادیکال چپ شهردار.” در اکتبر. 10 در تقریبا تمام سفید تجمع در مینیاپولیس او اعلام کرد: “پلیس عشق مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد پلیس است.” بیش از ده افسر پلیس از جمله رئیس پلیس اتحادیه رژه روی صحنه به لرزش رئیس جمهور ، سپس مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی به آینده ریف: “برای سال های بسیاری از رهبران در واشنگتن آورده و تعداد زیادی از پناهندگان به دولت خود را از سومالی است.” جمعیت هو.

ماه گذشته باید با برطرف کردن هر گونه شک و تردید در مورد نژادی الگوی مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر است. در مارس 30, او را متهم به “کثیف, کثیف پلیس” از قربانی کردن فلین. در مه 8, او را متهم به FBI از دستکاری با فلین مصاحبه سوابق. در مه 23, او castigated سابق دادستان کل جف جلسات برای عدم مهار “پلیس کثیف.” در مه 26, او آنها را به نام “نادرست لجن کیسه.” سپس فلوید مرگ کشور را فرا گرفته و مغلوب ساختن پیشی جستن روشن طرف. او را محکوم به “اراذل و اوباش” شورش بیش از فلوید مرگ به عنوان او قبلا محکوم کرد و با صراحت نژادی واکسن در آمریکا معترضان پس از خاکستری مرگ است. او هشدار داد در کلمات بدنام نژادپرستانه رئیس پلیس “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” او را تهدید معترضان و تظاهر کنندگان با “باطل سگ” “شوم سلاح” و “نامحدود, قدرت نظامی ما.” در کاخ سفید دیدار با مدیران کسب و کار در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که در کل “پلیس ما شده اند بسیار برجسته است.”

هیچ رمز و راز چپ در مورد رئیس جمهور انداز در پلیس. او آنها را دوست دارد زمانی که آنها در حال هدف قرار دادن اقلیت. اما زمانی که آنها بررسی او و یا او تماس آنها ، او علاقه مند در جهت عدالت و یا حکومت قانون است. او حتی علاقه مند به عنوان یک اصل مهم در دفاع از پلیس. او علاقه مند در فساد آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>