تهمت افسردگی براد Parscale — اما این کمپین را شکست, همه چیز در مورد او

در شب چهارشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریخته براد Parscale شل grifter شده است که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول برای ثبت مجدد انتخابات درست پس از مراسم تحلیف خود. رسما تهمت به تنزل مقام Parscale به جای شلیک او جای او را به عنوان مدیر کمپین با سابق کاخ سفید مدیر سیاسی لایحه Stepien. اما این زبان نتواند به تصرف خود تا چه حد از تحقیر عمومی برای Parscale یک لافزن که صرف تقریبا به اندازه زمان ترجمه خود را به عنوان او می کند hyping نامزد شده است.

Parscale درست به Trumpian فرم دنبال یک چرخش-all-the-زمان مبارزات انتخاباتی استراتژی است که طراحی شده است برای منحرف کردن اذهان تهمت رای دهندگان از نامزد خود را گسترده و بی کفایتی و فساد و نگه داشتن آنها را متمرکز بر هدف “تحریک لیبرال.” او تمرکز زیادی روی مانع به معنای غلغلک دادن راست-کنار’ قربانی پیچیده و آنها را اشغال با نارضایتی مانند فروش نی های پلاستیکی به عنوان کمپین کالا (به معنای باعث اشک در میان لیبرال ها که نمی خواهید برای کشتن لاک پشت های دریایی) و گسترش جعلی فیلم ها که تصویر اصلی روزنامه نگاران به عنوان پرتاب در اطراف اتهامات نادرست از نژاد پرستی.

تبلیغات:

اما Parscale شده است در outs با مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه پس از فاجعه کمپین کیکآف تجمع در تولسا در ماه گذشته بود که به وضوح به معنای pièce de résistance نژادپرستانه trolling, برنامه ریزی, همزمان با Juneteenth جشن صرف بلوک از یک تا حد زیادی سیاه و سفید محله که همچنین سایت یکی از بدنام ترین نژادی پوگروم در تمام تاریخ آمریکا — چیزی Parscale ساخته شده مطمئن شوید که مطبوعات می دانست که او را درک.

که تجمع بسیار زیادی در خط با Parscale را چرخش محور فلسفه است. این نژادپرستانه و تحریک آمیز را تضمین عظیم توجه رسانه ها در روزهای منتهی به این تجمع است. مغلوب ساختن پیشی جستن و کارکنان خود را وعده داده شده بزرگ مردم در انتخابات و همچنین عموم گرسنه برای یک برنامه به طور بالقوه خشونت آمیز و درگیری میان پلیس و معترضان در خارج از این تجمع, تولید تصاویر است که می تواند مورد استفاده در کمپین تبلیغات طراحی شده برای تحریک و حتی بیشتر نژادپرستانه خشم و سفید شکایت سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. (اگر آنها نمی اشباع شده در حال حاضر.)

به جای این تجمع مجسمه نیم تنه بود. Parscale را چرخش توییتهایی امیدوار کننده بسته بندی شده عرصه و ضبط جمعیت (خود مفهوم بود که بیشتر با شما تماس مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران نژادپرستان بیشتر آنها عشق تهمت) به پایان رسید تا backfiring. تنها 6,200 مردم نشان داد تا کمتر از یک سوم از عرصه ظرفیت و بخش کوچکی از میلیون بلیط درخواست Parscale ادعا را دریافت کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح دچار علائم شدید ترک از اعتیاد خود به تجمع جمعیت اتحاد scapegoated Parscale از آن پس با توجه به سی ان ان “اغلب برش Parscale در طول جلسات و مخالفت با تقریبا هر موقعیت او طول می کشد”.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن که تنها دو شخصیتی هستند خودشیفتگی و یک کیر, دوست دارد برای پیدا کردن کسی که دیگری را سرزنش خود را شکست. و روشن Parscale مانند هر کس دیگری که به طور داوطلبانه می پیوندد و با مغلوب ساختن پیشی جستن سزاوار هر اونس از این تحقیر عمومی است که ساخته شده است به تهمت و تجربه است.

هنوز demoting Parscale احتمالا نمی خواهد کار به احیای دست و پا زدن تهمت کمپین به دلیل مشکل با کمپین (با تشکر از ستاره ها) است که نامزد خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آشکارا دست و پا زدن در اطراف برای یک پیام و در حال حاضر در تلاش برای رسیدن مردم به این باور خود را دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است به نحوی بزرگ سوسیالیستی تهدید و تبدیل این کشور به هر دو کمونیست چین و شوروی و روسیه است.

این شایان ذکر است که مخالف دقیق از استراتژی است که برگ برنده استفاده می شود به طور موثر در برابر هیلاری کلینتون ، مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان است به این می گویند حمله به کلینتون نسبتا به طور مداوم از سمت چپ.

تبلیغات:

من این ادعا نیست که تهمت زد به عنوان یک فعال چپ در سال 2016 — او نبود. او تمام استاندارد جناح راست نظرات در سراسر هیئت مدیره هر چند او می خواهم گاهی اوقات آن مخلوط کنید و وانمود می گویند برای اندیشیدن به امکان جهانی مراقبت های بهداشتی. ولی هر دو خود را در بیانیه و کمپین پلت فرم دور به سمت راست.

هیچ کدام از آن متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن از انتقاد از کلینتون بی وقفه از چپ و گاهی تا حدودی در زمینه های قانونی و مشروع و گاهی با غرقه شدن تئوری های توطئه که به دادگاه تجدید نظر به چپ. ایده ساده است: این ایده که کلینتون بود و به نوعی ضد چپ به خون, به طوری که کوچک اما بسیار مهم نسبت به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان تصمیم به ماندن در خانه و یا در موارد شدید حتی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا یک شخص ثالث نامزد به عنوان یک راه برای چوب آن را به کلینتون.

تبلیغات:

“برای همه کسانی که برنی ساندرز رای دهندگان خواهد شد که در سمت چپ سرد توسط یک تقلب سیستم superdelegates ما خوش آمدید شما با آغوش باز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه ژوئن سال 2016 در شب کلینتون امن نامزدی حزب دموکرات.

کمک توسط ویکی لیکس و سرویس های اطلاعاتی hustled سخت به فروش این روایت که ساندرز را به دست آورد نامزدی اگر “کج Hilllary” نداشته “تقلب” مسابقه اولیه (او نیست) و این استراتژی کار مانند یک افسون. نه تنها کنوانسیون ملی دموکرات ها از غرق شدن در بوس از ساندرز نمایندگان خریداری شده که به این تئوری توطئه اما حدود 12 درصد از ساندرز’ اولیه رای دهندگان رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک کرد که نکته در این مسابقه مهم در نوسان متحده است.

اما به جای تلاش برای تجدید نظر به ساندرز رای دهندگان این زمان در اطراف, تهمت رفته جهت مخالف تلاش برای بد نام کردن بایدن با بستن او به ساندرز و نقاشی آنها را به عنوان یک سوسیالیست تهدید برای این کشور است.

تبلیغات:

“این بایدن-ساندرز دستور کار است — در دستور کار است که افراطی ترین پلت فرم از هر رشته ای نامزد حزب تا کنون در تاریخ آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول unhinged بیهوده گویی در باغ گل رز سه شنبه.

او آن را نگه داشته تا در چهارشنبه raving در توییتر در مورد “پیمان” بین ساندرز و بایدن که “بیشتر چپ از حتی برنی تا به حال در ذهن داشته باشند.”

به عبارت دیگر به جای تلاش برای تشویق ساندرز رای دهندگان به ماندن در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن آنها گفتن که برای رای دادن بایدن است که اساسا یک رای برای برنی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی همان بازی با کلینتون در برخی مسائل به خصوص در اطراف روابط. مبارزات انتخاباتی خود سعی در متقاعد کردن رای دهندگان سیاه که کلینتون بود نژادپرستانه و آنها نباید زحمت رای دادن. او در مورد کلینتون برای حمایت از سخت گیرانه 1994, جرم, لایحه و به ویژه برای استفاده از آپارتاید به اصطلاح “سوپر-predator” در دفاع از این لایحه در زمان. (که او عذرخواهی کرد.) مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حتی قرار یک آگهی برجسته کلینتون در گذشته استفاده از کلمات نژادپرستانه.

در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن یک حرکت به سمت استفاده از همین راهکار با بایدن این زمان در اطراف, نیم بند حمله دیرین دلاور سناتور برای مشتاق حمایت از همان سال 1994 جرم لایحه. اما حوادث مداخله و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است تماس گرفته شده تا خود را نژادپرستانه و بلاغت به طور قابل توجهی در حالی که تلاش برای دلالت بایدن در برخی از رادیکال تر طرح های سیاه و سفید زندگی توجه فعالان مانند لغو پلیس. (وجود شایستگی به این پیشنهاد اما بایدن است نه تایید و یا در آغوش آن است.) به جای انتقاد شدیدی که جرم لایحه از 26 سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش خود بدترین جنبه های تماس برای ادامه اجباری حداقل جملات و انفجار بسیار ایده است که منابع باید “سرمایه گذاری به طور مستقیم به کسانی که در جوامع” به جای هدر رفته در قفل کردن مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استدلال در سال 2020 — که بایدن مخفیانه بسیار بیشتر سمت چپ از شخصیت های عمومی که شما باور دارید — است بدون شک خطر ناک به هارد جمهوریخواه پایه که در آن شما به هر کسی تماس بگیرید به چپ نیکسون رادیکال و یا سوسیالیستی است. اما تهمت نمی نیاز به پیروزی در آن بیش از مردم است. آنها را به رای دادن برای او دوباره بدون توجه به هزینه شخصی از جان گذشته تمایل به آن اعتراف شد و گنگ به او رای اولین بار در اطراف.

اما وقتی که می آید به تکرار موفقیت تهمت بود در سال 2016 قانع کننده تعداد زیادی از پتانسیل دموکراتیک رای دهندگان به ماندن در خانه و یا زباله های خود را رای این استراتژی این است که به احتمال زیاد به نتیجه معکوس. وجود دارد در واقع ممکن است به طور معمول دموکراتیک رای دهندگان که ممکن است تردید به رای بایدن اما عمدتا به دلیل آنها فکر می کنم او نمی مترقی به اندازه کافی. مغلوب ساختن پیشی جستن است در خارج وجود دارد به آنها می گوید که در این جبهه حداقل بایدن را به آنها همه چیز را که آنها می خواهند. آن را گیج کننده و مخرب تصمیم گیری است.

تبلیغات:

این شکست برای اجرای صالح اگر شیطانی, کمپین استراتژی مغلوب ساختن پیشی جستن گسل مهم نیست که دیگری او را مقصر می داند. استرس با کاهش نظرسنجی شماره گیر و سقوط اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن است عقب نشینی به فاکس نیوز, حباب, جهان بدون توقف جناح راست حمله و تشنج که هیچ ارز است که در خارج از محیط. او را رها هر گونه تلاش برای متقاعد کردن هر کس دیگری به رای بایدن و در زمان به نظر می رسد مثل او عملا مبارزه برای بایدن وقتی که می آید به کسانی که جوان تر بیشتر به سمت چپ متمایل رای دهندگان که ممکن است سخت ترین برای بایدن به نوبه خود.

البته پایه-تنها استراتژی هنوز هم می تواند کار به این دلیل ساده که مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح قصد دارد به تقلب در انتخابات. به عنوان دن Froomkin نوشت: روز چهارشنبه برای سالن وجود دارد “شواهد کافی است که جمهوری خواهان را بی سابقه تلاش برای سرکوب حزب دموکرات رای می دهند.” مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نمی کند که او می تواند متقاعد کردن رای دهندگان دموکرات در خانه بمانند اما او هنوز هم کاوش در فرصت هایی که ممکن است آنها را وادار به. علاوه بر این دلیل خوبی وجود دارد به این باور است که تهمت بی امان ناله در مورد انتخابات بودن “تقلب” نشان می دهد که او در نظر دارد به رد هر گونه نتایج انتخابات نشان می دهد که او را از دست دادن و حاضر به ترک کاخ سفید است.

هنوز حداقل در حال حاضر گسترش بین تهمت و بایدن بسیار بزرگ در نظر سنجی که حتی خیانت ممکن است آن را پاک کردن و یا حتی دریافت نتایج نزدیک به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به توجیه آن ادعا شده بود “تقلب.” تهمت می داند این است که چرا او را وحشت و قربانی مبارزات انتخاباتی خود مدیر است. اما او فقط خود را سرزنش می کنند. او کسی است که حاضر به انجام هر کاری اساسی برای جلوگیری از coronavirus. او کسی است که مقاومت در برابر تلاش ها برای نجات اقتصاد با پرداخت مردم به ماندن در خانه. و او کسی است که به نظر می رسد در خود استرس را فراموش کرده اند و استراتژی است که مشغول به کار به خوبی در برابر کلینتون در سال 2016 بود که برای بی اعتبار کردن حزب دموکرات نامزد در چشم چپ.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک قدرت واقعی این بود که او یک ترول و آن را در خدمت او به خوبی در سال 2016. در حال حاضر او حتی نمی تواند انجام دهد. تنها امید باقی مانده برای سال 2020 است که جمهوری تقلب گسترده است به اندازه کافی برای از بین بردن بایدن بزرگ منجر شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>