مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی پیتر ناوارو به یاد می آورد نوشیدن از یک “رنگ” آب چشمه در Woolworth را

هنگامی که پیتر ناوارو یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا به نظر می رسد در سی ان ان “روز نو” صبح روز سه شنبه, جولای 7, او نه تنها تلاش برای قرار دادن یک گلگون چرخش در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس افزایش در فلوریدا و دیگر خورشید کمربند متحده — ناوارو نیز حاضر به انتقاد از تهمت های اخیر دفاع از مؤتلفه نمادها. اما میزبان John Berman اجازه نداد او را دور با آن کباب ناوارو خستگی ناپذیر. و به جای گفتن هر چیزی مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن ناوارو به یاد می آورد تجربه خود را با Jim Crow قوانین در اواخر 1950s.

ناوارو در حال حاضر 70 گفت: برمن “من بیداری در مسابقه موضوع بود که من هشت سال در یک Woolworth فروشگاه در غرب پالم بیچ فلوریدا زمانی که من راه می رفت و من در زمان یک نوشیدنی از رنگ آب چشمه چون من می خواستم برای دیدن رنگ آب. و این زن آمد به من و فقط به آرامی گفت: “شما نمی توانید نمی توانید نوشیدنی از آن است.’ و من به ‘چرا؟’ او می گوید: “این برای مردم رنگی.’ آن را مانند — منظورم این است که من هشت سال است که هیچوقت حس را به من . . . من در کالیفرنیا; ما نمی بینیم مسابقه خارج وجود دارد.”

تبلیغات:

بسیاری از این مصاحبه اختصاص داده بود به تهمت پاسخ به coronavirus همه گیر و ناوارو تلاش برای ترویج هیدروکسی کلروکین — که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک داروی معجزه برای مبارزه با COVID-19. اما این دارو مزایای برابر coronavirus در حال اثبات نشده و کارشناسان بهداشت و درمان (از جمله دکتر Anthony Fauci) هشدار داده اند که آن می تواند عوارض جانبی خطرناک. با اینحال ناوارو دو برابر کردن پشتیبانی از هیدروکسی کلروکین به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان گفتن برمن “آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در طول مصاحبه برمن خواستار دانم که چرا تعداد COVID-19 عفونت است “افزایش” در آمریکا حتی اگر میزان عفونت را کاهش و در فرانسه و ایتالیا و آلمان و کره جنوبی و کشورهای دیگر. “چه منحصر به فرد در مورد ایالات متحده, که در آن ما شاهد افزایش؟,” سی ان ان میزبان پرسید.

ناوارو بود گریزان گفتن برمن “که نه من لین برای پاسخ به این سوال” و انعکاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد COVID-19 بودن “چین virus.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی گفت: برمن که اگر آمریکا “قفل کردن بیش از حد سخت” آن را به صدمه زدن به کشور از لحاظ اقتصادی. اما برمن اشاره کرد که بازگشایی غیر ضروری کسب و کار بیش از حد به زودی در حال حاضر شاهد COVID-19 موج.

برمن در ادامه به کوره ناوارو در مورد تهمت امتناع به پوشیدن یک ماسک و ناوارو شکایت کرده است که اعضای جریان اصلی رسانه ها “ضرب و شتم که یکی به مرگ است.” برمن, اما پاسخ دادند که برجسته جمهوری خواهان مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در حال حاضر تشویق ماسک پوشیدن — که ناوارو پاسخ داد: “من قصد ندارم برای رفتن وجود دارد.”

ویدئو زیر را تماشا کنید:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>