مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی نیروی کار عضو یک بار به نام حداقل دستمزد قانون “سیاه نو جوان بیکاری عمل”

هنر Laffer یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus اقتصادی نیروی کار که در سال گذشته مفتخر به مدال ریاست جمهوری آزادی یک بار مراجعه به فدرال حداقل دستمزد قانون به عنوان “سیاه نو جوان بیکاری عمل” در فاکس نیوز در حالی که او در تلاش برای ادعا می کنند که از آن ساخته شده “هیچ حس ندارند.”

“حداقل دستمزد باعث می شود هیچ حس به آنچه به من” Laffer گفت: میزبان جینا لی در پس-لغو فاکس نیوز نشان می دهد “اتفاق می افتد در حال حاضر.” “راستش این فقط teenage —” سیاه نو جوان بیکاری عمل می کنند.’ و این است که ما نیاز به شغل دارند — قرار داده نمی شود از کار به دلیل حداقل دستمزد. من بسیار به نفع حداقل برای نوجوانان, خلاص شدن از حداقل دستمزد.”

تبلیغات:

این ویدئو کلیپ به تازگی در توییتر دوباره توسط نشویل وکیل جیمز Mackler یک نامزد حزب دموکرات برای آمریکا در تنسی است.

Laffer نامگذاری شد به کاخ سفید coronavirus اقتصادی نیروی کار پس از فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity, نام رئیس جمهور برای انجام این کار در ماه آوریل است. یک سال قبل از تهمت اعطا Laffer مدال آزادی ریاست جمهوری را برای کار خود را در زمینه.

“هنر جلب خود دستمال یک سری از خطوط و منحنی هایی که تغییر تاریخ” رئيس جمهور گفت: در طول این مراسم است. “با شرکت معروف ‘Laffer Curve’ — هنوز هم بسیار بسیار بسیار محترم اقتصادی منحنی — هنر نشان داد که اگر نرخ مالیات بیش از حد بالا هستند مردم جلوگیری از هزینه. و آنها را متوقف سرمایه گذاری.”

تبلیغات:

منحنی نیست-بسیار مورد احترام و Laffer اختراع نشده آن است. بلکه او gamed آن را به یک نظریه در دهه 80 به عنوان مشاور اقتصادی رئیس جمهور سابق رونالد ریگان. که نظریه birthed Reaganomics عرضه سمت سیاست که بی درنگ فرستاده آمریکا careening به یک بودجه عظیم, کمبود, که منفجر بدهی های ملی است.

Laffer از آنجا به دست آورده ملامت از اقتصاددانان در سراسر طیف ایدئولوژیک پس از بودجه حفره حفره در دو جمهوری خواه به رهبری متحده آمریکا از جمله کانزاس که در آن او شخصا توصیه فرماندار. کار خود را با تهمت و قدمت آن به سال 2016 مبارزات انتخاباتی و پس از آن دیرین کاردانی استفان مور یکی دیگر از بی اعتبار محافظه کار اکونومیست, شرکت نوشت: panegyric به دولت و سیاست های اقتصادی. (بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته مور به اجرا فدرال رزرو.)

این جفت ارز به تازگی تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد کاخ سفید اقتصادی نیروی کار به عنوان یک وزنه تعادل برای سلامت عمومی نیروی کار گروگان توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اختصاص داده Laffer و مور ارشد در شورای.

تبلیغات:

اگر نیروی کار رو به یک شروع هر دو Laffer و مور باید نقش های کلیدی در آن همکاری نزدیک با رئیس جمهور در قانون و مشاور Jared کوشنر.

چند هفته پیش کوشنر را به جلو بحث برانگیز طرح امداد حمایت Laffer و مور. پیشنهاد نام “عقاب طرح” امر به آمریکایی ها گزینه ای برای جمع آوری $10,000 در صف مقابل پرداخت در ازای کاهش مزایای بازنشستگی از جمله امنیت اجتماعی است.

تبلیغات:

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت واشنگتن پست که “عقاب طرح” شد “مضحک در آن صورت” و نه مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند.

این گزارش که اخیرا در هفته گذشته که کاخ سفید بود و با توجه به طرز مرموزی پیشنهاد مشابه. در آن آمریکایی ها می توانید انتخاب کردن به $5,000 تامین اجتماعی وام از دولت — بهره — که بعدها آنها بازپرداخت با قرار دادن کل سود نسبت به اعاده تا وام کامل پرداخت می شود.

زمانی که coronavirus بحران اقتصادی ضربه Laffer وظیفه نیروی شریک مور تشویق ضد خاموش کردن اعتراضات در چندین ایالت امید به فرمانداران فشار برای بازگشایی دولت خود اقتصاد.

تبلیغات:

“من این افراد تماس بگیرید مدرن روز رزا پارک” مور گفت: در آن زمان. “آنها در حال اعتراض به بی عدالتی و فقدان آزادی.”

شما می توانید به تماشای فاکس نیوز کلیپ زیر از طریق توییتر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>