تهمت قدرت پردازان توطئه: در حال حاضر آنها یک تهدید عمده برای بهداشت عمومی و ایمنی

صحنه هایی از آمریکا بود که به طور گسترده ای آلوده با conspiracism حتی قبل از اینکه مردم شروع به آلوده شدن با کروناویروس جدید:

بعد از ظهر سه شنبه یک قطار مهندس به نام ادواردو مورنو ظاهرا با شور و مشورت از خط خارج حمل و نقل قطار او منینگ در جنوب کالیفرنیا نزدیک به کشتن سرنشینان سه نزدیکی اتومبیل. هدف خود را? این USNS Mercy یک نیروی دریایی پزشکی کشتی شده است که کمک نزدیکی بیمارستان با COVID-19 بيمار.

تبلیغات:

“من تا به حال. مردم نمی دانند چه خبر است در اینجا” مورنو گزارش افسر گفت: که او را دستگیر کردند. ظاهرا مورنو معتقد به تئوری توطئه که coronavirus بحران جعل است در حال اعزام به پوشش سایه تصاحب دولت است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است ثبات حضور در دوران بحران و بی سر و صدا و با آرامش انجام همه چیز را او می تواند به اصلاح firehose از دروغ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از خوراندن کشور با روزانه.

خود را برای خدمات Fauci در حال حاضر نیاز به جزئیات امنیتی به دلیل در هیچ بخش کوچکی به متعصب تهمت طرفداران که در آغوش تئوری های توطئه که رنگ Fauci به عنوان بخشی از یک “دولت عمیق” توطئه برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن توسط faking تهدید COVID-19.

تبلیغات:

در حالی که در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه حاضر تا زمانی که در این هفته به صورت تهدید مطرح شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس کشیده و پاهای خود را در مورد صدور یک پناهگاه در محل سفارش (و گفت که برنده نشده بود از او خواست به) شهر تمپا در واقع اقدام با سخت ممنوعیت تجمعات و حرکت است. رادنی Howard-براون یک مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت واعظ که ادعا کرده coronavirus است “فانتوم طاعون” اختراع به فریب مردم را به گرفتن واکسن دستگیر شد برای هجوم کسانی که سفارشات و برگزاری بسته بندی خدمات کلیسا به هر حال.

DeSantis در نهایت ترک خورده و صادر ایالت پناهگاه در محل سفارش اما معاف خدمات کلیسا — به طور موثر فارغ از محدودیت های محلی در تمپا و جاهای دیگر.

“به این منظور بود که به وضوح طراحی شده و دقت به ارائه قانونی و سیاسی برای پوشش Rev. رادنی Howard-براون” کارشناس حقوقی bryen گفت: محلی وابسته به ABC.

تبلیغات:

شانل Rion یک “خبرنگار” از راست تئوری توطئه-وسواس یک آمریکا, اخبار, شبکه, شد, میخ برای بارها و بارها نقض اجتماعی فاصله قوانین در کاخ سفید نشست خبری اتاق نمایش در ازدحام روز زمانی که او برنامه ریزی شده برای حضور در. این واقعیت است که او تا کنون دعوت شده به کاخ سفید باید یک رسوایی تمام به خودی خود — Rion شخصا و شبکه به طور معمول گسترش دروغ مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن — اما آن را به سرعت مشخص شد که او در گرفتن درمان مناسب حتی تحت, جدید, coronavirus ناشی از محدودیت های اعمال شده در این جلسه ،

سکس با شلوار خود را پایین کاخ سفید با اکراه گفت: Rion او به پیروی از قوانین.

تبلیغات:

این چهار داستان ها فقط یک عکس فوری از یک تهدید در حال رشد است که جناح راست پردازان توطئه مطرح به سلامت و امنیت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند. (و نرخ رشد در حال حاضر بسیار سریعتر در خارج از شهر نیویورک توسط راه از در که شلوغ شهر.) تهدید دو قسم است که این داستان نشان می دهد.

برای اولین بار وجود دارد تهدید ویروس خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت پردازان توطئه ناامید هستند به این باور coronavirus واقعی نیست — یا حداقل نه به عنوان بد به عنوان “دولت عمیق” کرد. به طوری که آنها در حال به خطر انداختن سلامت خود و افراد دیگر را آشکارا هجوم بهداشت عمومی اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش یافته است.

تا کنون حداقل یک فرد برجسته — ویرجینیا کشیش که علنا به نام coronavirus یک “هیستری جمعی” — درگذشت پس از ابتلا به ویروس. متاسفانه مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام انگشت وسط اجتماعی فاصله قوانین نیست فقط یک تهدید برای نظریه پردازان توطئه. آنها همچنین به طور بالقوه تبدیل خود را به بردار که می تواند آلوده مردم عادی که مایل به قرار دادن زندگی خود را در خط دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

دوم وجود دارد به وضوح یک تهدید به خشونت و ضرب وشتم در دست نظریه پردازان توطئه که مانند قطار مهندس در کالیفرنیا تصمیم به دفاع از خود معشوق نارنجی رهبر با در نظر گرفتن مبارزه به طور مستقیم به “دولت عمیق” آنها بر این باورند که تقلید می کنی یا ترجمه این ویروس.

با 200,000 افراد آلوده و نزدیک به 5000 مرده در حال حاضر — و تعداد رو به افزایش در هر ساعت و هر روز یکی ممکن است فکر می کنم که نظریه پردازان توطئه در تلاش برای انکار و یا به حداقل رساندن این ویروس خواهد بود فروتن و شروع به پایین.

متاسفانه روانشناسی به ما می گوید در غیر این صورت. زمانی که مردم در مواجهه با شواهد که آنها در اشتباه هستید و کل جهان بینی غلط است — از جمله این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک رهبر بزرگ — آنها تمایل به حفاری عمیق تر و نخ ریسی از همیشه بیشتر استادانه درست شده rationalizations به معنای به توضیح است که آنها حق داشتند در تمام طول و واقعیت مبتنی بر افرادی که مخالف اند شیطانی انگیزه.

تبلیغات:

آن را بدتر از این نظریه پردازان توطئه شده اند به طور مداوم تقویت و فعال با مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک نظریه پرداز توطئه خود را. با روزانه خود را به سخنرانی دراز وشدیداللحن از دروغ افکار harebrained و تئوری های بی پایه و اساس حدس و گمان تهمت کمک کرده است عادی و تشویق پیروان خود را به فقط اختراع واقعیت برای خود. بدتر این واقعیت است که او همچنان به دور با آن کمک می کند تا تقویت نظر خود را که وجود دارد بدون عواقب نقض واقعیت خیلی شجاعانه.

پس از همه تهمت به معنای واقعی کلمه اقدام به باج خواهی های خارجی, رهبر, رئیس جمهور اوکراین به منظور افزایش یک تئوری توطئه در مورد جو بایدن. (من می دانم که به نظر می رسد مثل یک هزار سال پیش. آن کمتر از هشت ماه!) بله تهمت بود استیضاح توسط مجلس برای کسانی آشکار جنایات اما او پرداخت می شود نه سیاسی واقعی هزینه برای آن و تبرئه توسط سناتور جمهوریخواه که تا حد زیادی اذعان کرد که او می خواهم چیزی اشتباه انجام می شود و پس از آن دروغ در مورد آن. جای تعجب نیست که تهمت پیروان این نتیجه رسیده اند آنها می توانند به ترویج وحشی counterfactual تئوری های توطئه بدون ترس از عواقب حتی اگر مردم می میرند.

در واقع Trumpian نظریه پردازان توطئه در حال گرفتن جان گذشته. این “جعل” روایت گرفتن سخت تر و سخت تر به فروش می رسانند. در واقع رئیس جمهور خود را به نظر می رسد با توجه به در که یکی اعتراف به این که این بیماری همه گیر است که یک مشکل جدی است. بنابراین او را همراهی دستیارش تنها رفتن به سعی کنید سخت تر دروغ بزرگتر و بیشتری را نفرت انگیز و احتمالا خشونت آمیز و اقدامات امیدوار است که در رفتن بزرگ اجازه خواهد داد که آنها را برای حفظ بزرگترین دروغ از همه که تهمت عاقلانه و درخشان رهبر است که می داند آنچه که او انجام می دهند.

اضافه کردن این یکی به رشد توده ای از دلایلی است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش برای این زمان بحران است. او twiddled خود را شست و دروغ در مورد این تهدید برای ماه ها به جای انجام کاری درباره آن. او در ادامه به این پیچ توسط انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با ویروس و یا برای محافظت از عظیم اقتصادی خرید اینترنتی که در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر آن را رقیب رکود بزرگ دهه 1930 ، با بودن خودت دروغگو و توطئه نظریه پرداز او گذاشته و زمینه را برای پیروان خود را به واکنش نشان می دهند در راه است که ارائه یک تهدید برای بهداشت عمومی است. خود و دیگران است. وجود دارد هیچ گفتن چقدر بدتر آنها را دریافت کنید قبل از این است که بیش از همه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>