مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید شده ایران با کنگره به اتهام سه فقره جرم تقلب انتخابات دقیقه قبل از بحث

تشکر. استیو واتکینز R-کانزاس بود به اتهام سه فقره جرم تقلب انتخابات و تخطی از قانون پس از بررسی رای خود را در یک 2019 انتخابات محلی.

واتکینز اول دوره کنگره متهم شد با رای گیری بدون اینکه واجد شرایط تداخل با اجرای قانون با ارائه اطلاعات نادرست و غیر قانونی و عمدی. Shawnee County District Attorney مایک Kagay همکار جمهوری خواه اعلام کرد که اتهامات شنبه حدود 30 دقیقه قبل از مناظره تلویزیونی بین واتکینز و اولیه رقبا.

تبلیغات:

کنگره نیز متهم به اتهام تخطی از قانون برای عدم اطلاع راهنمایی و رانندگی است که او تا به حال تغییر آدرس خود را. واتکینز که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و افتخاری روسای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات را رد اتهامات.

واتکینز که برنده 2018 مسابقه فقط 0.8 درصد در یک منطقه تهمت انجام شده با 19 امتیاز در مواجهه موشکافی فدرال کمیسیون انتخابات موشکافی در یک تحقیق به این که آیا پدرش استیو واتکینز, Sr, به طور غیر قانونی اختصاص یافته پول به مبارزات انتخاباتی خود را از طریق او یک پیمانکار و پیمانکار ،

واتکینز انکار کرد که او تحت یک FEC تحقیقات و پدرش ادعا کرد که او “نمی دانم که من مجاز به انجام آن است.” واتکینز برنده مسابقه با کمتر از 3000 رای “با تشکر از خارج صرف از یک گروه تا حد زیادی اجرا و بودجه توسط پدرش” سیاسی گزارش شده است.

تبلیغات:

این اتهامات پس از Topeka Capital-مجله گزارش در سال گذشته که واتکینز تا به حال خود را تغییر نشانی خود را در ثبت نام رای دهندگان که از فروشگاه یو پی اس در Topeka در یک منطقه مختلف از جایی که او زندگی می کردند قبل از رای گیری در شورای شهر مسابقه بود که در نهایت تصمیم گرفت تنها با 13 رای. واتکینز بود زندگی با پدر و مادر خود را در زمان اما “با استفاده از یو پی اس آدرس مبهم است که در واقع” منابع گفته کانزاس سیتی استار.

اگر گناهکار واتکینز خواهد به 17 ماه زندان برای رای دادن بدون اینکه واجد شرایط شارژ و تا نه ماه در زندان برای هر یک از دو نفر دیگر به اتهام جنایت.

تبلیغات:

واتکینز’ کمپین گفت: رسانه ها مطلع شد از اتهامات قبل از وکلای مدافع.

“من هر چیزی را انجام داده اشتباه” واتکینز گفت: در روز سه شنبه بحث دقیقه بعد از اخبار کاهش یافته و خواستار زمان اتهامات “بسیار مشکوک” و “به شدت سیاسی است.”

تبلیغات:

“من مشتاقانه منتظر به پاکسازی به نام من,” او اضافه شده است. “من هیچ کار اشتباهی انجام داده و نگاه به جلو برای تنظیم ضبط مستقیم.”

اولیه چلنجر جیک LaTurner, دولت خزانه دار و ضبط در موضوع با این استدلال که “ما زمان کنگره با سه اتهام جنایت و بزه اتهام است نه فرد” با بهترین شانس را برای پیروزی در انتخابات عمومی ،

“تعداد ما شوکه شده که استیو واتکینز پیدا کرده است شخص دیگری در کنار خود را به سرزنش برای غیر قانونی رای دادن و دروغ گفتن به یک مامور اجرای قانون” خود را سخنگوی کایا Zeyer گفت: ستاره.

تبلیغات:

دموکرات ها نیز محکوم کرد و گفت او پس از این اتهامات اعلام شد.

“اگر شما می خواهید به اعتماد به نوشتن قوانین ما شما حداقل باید به دنبال آنها” بروک Goren, یک نماینده دموکرات کنگره کمیته کمپین گفت: خروجی. “استیو واتکینز ثابت کرده است که او نمی تواند عبور از این آزمون پایه و روشن است چرا Kansans آماده برای تغییر است.”

واتکینز گفت: در بحث است که او به همکاری با این تحقیقات و بلافاصله تصحیح ثبت نام خود را.

تبلیغات:

“به محض این که متوجه شدم که من تا به حال قرار دادن آدرس پستی من به جای من آدرس فیزیکی ما آن را ثابت کرد.

LaTurner در پاسخ اشاره کرد که واتکینز’ روابط به منطقه او نشان دهنده شکننده هستند در بهترین حالت سرزنش خود اقدامات قانونی مشکل است.

“گوش دادن Steve واتکینز نیاز به مسئولیت برای تصمیم گیری های او ساخته شده است” LaTurner گفت KSHB. “هیچ یک باعث می شود Steve خرید خانه در دومین کنگره منطقه. هیچ یک باعث می شود استیو دروغ در دولت اسناد و مدارک و ثبت نام خود را تحت قانون مجازات پیمان شکنی و قطعا هیچ یک باعث می شود استیو دروغ به پلیس.”

واتکینز قبلا تحت آتش پیش از سال 2018 انتخابات پس از آسوشیتد پرس گزارش داد که او به دروغ ادعا کرد که او به رهبری و رشد یک کسب و کار کوچک و اغراق آمیز قهرمانانه داستان در مورد بالا رفتن از کوه. اورست.

تبلیغات:

“ما فقط صحبت کردن در دو سال” محلی جمهوری خواه county صندلی مک کلاچی گفته پس از این گزارش. “اگر ما می آیند برای پیدا کردن چیزهای که درست است و او واقعا آنچه که او می گوید: او از ما جای او در دو سال, من حدس می زنم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>