مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور هدایت سران هر آژانس فدرال برای روده مقررات در میان همه گیر

در یک حرکت ناظر گروه تقبیح به عنوان یک تلاش برای پاداش دادن به شرکت های بزرگ در هزینه های عمومی ایمنی و بهداشت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی سران هر آژانس فدرال به “چشم پوشیدن از تعلیق و از بین بردن” تمام مقررات که در نظر آنها موانع غیر ضروری به بهبود اقتصادی از coronavirus بحران است.

“و ما می خواهیم به ترک آن که در راه” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه مطبوعاتی نشان می دهد او می خواهم به فراگیر زدایی دائمی است. رئیس جمهور می تواند تاثیرات زیادی برای مفاهیم ایمنی و بهداشت محیط کار قوانین محیط زیست و کار سیاست حمایت از مصرف کننده, مواد غذایی و دارو و مقررات و بیشتر.

تبلیغات:

رابرت Weissman رئیس عمومی شهروند گفت: به منظور اجرایی نشان می دهد که “به جای واقعی کمک مستقیم برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها تلاش از نظر مالی با توجه به همه گیر و یا یک طرح واقعی برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت بر اساس بهترین بهداشت عمومی تخصص تهمت می خواهد به نگه داشتن دادن جزوه به منافع شرکت های بزرگ.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت-دوستانه فرمان اجرایی با هدف عقب و حتی بیشتر مقررات است که از مردم فقط آخرین نشانه آن است که راه حل خود را به همه گیر است که نیازهای عمومی” گفت: Weissman. “فساد این دولت است که بر روی صفحه نمایش کامل را به عنوان آن را با استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای بیشتر شرکت های بزرگ خود را در حالی که دستور کار منحرف عمومی از آن شکست مطلق برای مبارزه با ویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory فشار در میان COVID-19 pandemic ادامه از دولت او سیاست نرم را در به عنوان بسیاری از محدودیت در کسب و کار که ممکن است قبل از بحران.

تبلیغات:

به عنوان رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن آژانس حفاظت از محیط زیست در حال حاضر استفاده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس به حالت تعلیق در گزارش قوانین و سایر الزامات مورد نیاز برای صنعت سوخت فسیلی که سبز گروه هشدار می دهد شرکت های نفتی “چراغ سبز” به آلوده کشور, آب و هوا با مصونیت از مجازات.

فرمان اجرایی رئيس جمهور دستور آژانس سر به “مشخص است که اگر هر [deregulatory اعمال] را ترویج بهبود اقتصادی اگر دائمی” به سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر سازمان های متهور به طور نامحدود آسانسور مقررات در بزرگ آلوده و دیگر شرکت های بزرگ.

“به یاد داشته باشید زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست تمام” چگونه جرات شما در مورد کسی گفته خود حرکت صعودی شد و دائمی است ؟ در حال حاضر وجود دارد یک دستور اجرایی است که باعث می شود آنها را به طوری ایم” آب و هوا روزنامه نگار امی Westervelt. “وجود خواهد داشت بسیاری از بسیاری دیگر. نفت و گاز حق امتیاز? خداحافظ. محدودیت های حفاری دریایی? بوه-خداحافظ. این باور نکردنی بد بی پروا و کامل و دندان-شما به دموکراسی است.”

تبلیغات:

در حالی که برگ برنده خود را ارائه دولت فراگیر حمله به مقررات به عنوان تلاش برای سرعت بخشیدن به روند بهبود اقتصادی از coronavirus اضطراری اقتصاددانان مورد مناقشه دیرینه جناح راست مفهوم است که مقررات زدایی لزوما افزایش فعالیت و رشد است.

“این برای تلفن های موبایل دقیقا مانند نوع فرصت طلب سیاسی حرکت می کند که کاملا باید تلاش شود در حال حاضر” Jared برنشتاین یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست گفت: واشنگتن پست در ماه گذشته. “ارتباط بین قوانین و مقررات و فعالیت های اقتصادی به مراتب shakier از آنها فرض کنیم و من باور نمی کنم این ایده کمک خواهد کرد در همه.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>