مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش مهاجرت محدودیت با هدف قرار دادن کارگران خارجی از همه نوع


President Donald Trump speaks while senior advisor Stephen Miller listens in the background.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهور استفان میلر گوش در یک میزگرد بحث و گفتگو در مرز امنیت است.

الکس ونگ/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ممنوعیت یک میزبان از مهاجرت ویزا شنبه شب با اضافه کردن محدودیت های جدید دسته از کارگران خارجی که بار صدها هزار نفر از مهاجران از ورود به کشور. دولت می گوید این اقدام را جلوگیری از کارگران خارجی از پر کردن بیش از 500,00 مشاغل از جمله ماهر مواضع تحت پوشش H1-B ویزا و همچنین به عنوان یک میزبان از موقت کارگران کم مهارت شغل. مغلوب ساختن پیشی جستن اول اعلام کرد تلاش ها برای محدود کردن مهاجرت قانونی در مارس به عنوان همه گیر شد فقط جمع آوری بخار خواهد شد و در حال حاضر گسترش این محدودیت تا پایان سال است. گروه های کسب و کار صریحا محکوم به ایالات متحده در اتاق بازرگانی گفت: این محدودیت می تواند سرعت بهبود اقتصاد در کشور.

به عنوان بخشی از این حکم اجرایی در مارس تهمت به حالت تعلیق در صدور کارت سبز اجازه می دهد که اتباع خارجی برای زندگی و کار در ایالات متحده با برخی از محدودیت ها و ارائه یک مسیر به شهروندی. استثنا شده اند حک شده اجازه می دهد تا برای برخی از کارگران بخش کشاورزی خاص مراقبت های بهداشتی حرفه ای و همچنین به عنوان مواد غذایی-خدمات کارکنان. نیز وجود دارد که پتانسیل راه اندازی نرم افزار رایگان است که می تواند در ادامه به اجازه می دهد au pairs برای آمدن به ایالات متحده به ارائه مراقبت از کودکان. “اعلام معاف کسانی که در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا و همچنین ویزای معتبر دارندگان خارج از کشور” بنا به گزارش رویترز “اما آنها باید یک سفر رسمی سند که اجازه ورود به ایالات متحده است.”

“صدور ویزا در کنسولگری آمریکا در خارج از کشور در حال حاضر دارای فرو برد. وزارت امور خارجه ویزا آمار نشان می دهد تعداد ویزای غیرمهاجرتی صادر شده در هر ماه کاهش یافته است بیش از 90 درصد از ماه فوریه” واشنگتن پست گزارش. “در ماه گذشته ایالات متحده اعطا فقط بیش از 40 ، 000 ویزای غیر مهاجر—که شامل ویزا برای گردشگران و دیگر کوتاه مدت بازدید کنندگان—از 670,000 در ماه ژانویه داده ها را نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>