مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده با غرب نقطه شیب دار


Donald Trump at a podium at his Tulsa rally, pointing his fingers and grimacing.

رئیس جمهور در سخنرانی خود در تولسا.

نیکلاس Kamm/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در تظاهرات شنبه شب در Tulsa, اوکلاهما, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد چه اتفاقی افتاده است با سطح شیب دار در وست پوینت سخنرانی یک هفته پیش. در اینجا این است که رئیس جمهور توضیح کامل.

به شما نشان دهد که چگونه جعلی هستند, شما ممکن است آن را دیده اند. تا هفته گذشته آنها به نام من و گفتند: “آقا وست پوینت. وست پوینت. ما آماده هستیم.”

من گفت: “آه که حق من را به سخنرانی خود در وست پوینت.” شما می دانید آنها با تاخیر آن را به مدت شش هفته به دلیل COVID. به طوری که آنها با تاخیر آن است. و من به آنجا رفتم. یک هزار و یک صد و شش دانشجوی فارغ التحصیل شد ، درست است ؟ زیبا دریافت کنید تا.

پس این فقط به شما نشان دهد که چگونه بد این خبر جعلی است—به طوری که آنها به من می گویند “آقا ما آماده برای رفتن.”

من میگویم: “برویم!” این است که پس از سلام گفت: برای بسیاری از دانشجویان بازرسی کمی مناطق از یک ساختمان است که بسیار هیجان انگیز بود, در واقع آن را بسیار قدیمی است. مورد مطالعه بسیاری از ما بزرگ ژنرال برخی از روسای جمهور ما که به آنجا رفت. وست پوینت زیبا در سمت راست رودخانه هادسون.

اما پس از یک ساعت کلی است که اجرا می شود آن فوق العاده است پسر—بعد از یک ساعت ما زمین ما انجام بازرسی و آنها می گویند “آقا شما آماده است؟”

“بله من هستم!”

بنابراین ما راه رفتن مانند معادل حدود سه بلوک که خوب است. ما در مرحله ای که خوب است. آنها را به سخنرانی و سپس من را به یک سخنرانی آن را به طول انجامید و مدت زمان طولانی شاید 45 دقیقه دیگر شاید من dunno اما مدت زمان طولانی. خورشید ریختن را بر من ،

اما آنها به من گفت: قبل از سخنرانی “آقا شما می خواهم برای ادای احترام هر دانشکده افسری? هر تک دانشجوی دانشکده افسری? یا شاید آنها خواهید بود در گروه دو. شما می خواهم به انجام? مثل این ؟ مثل این؟” تقریبا شش صد بار, آیا شما می دانید چه است ؟ شش صد بار! خدا را شکر آنها در twos! چون اجازه دهید من به شما بگویم شما که شش صد بار شما به خانه بروید و به شما می گویند — آن را مانند یک تمرین بدون وزن مناسب است ؟ شش صد بار! به طوری که انجام دادم.

سپس باور نکردنی, هلیکوپتر با نام تجاری جدید زرق و برق دار, هلیکوپتر آپاچی و دیگر آنهایی که جدید است که ما فقط به طوری که آنها پرواز بیش از. و بچه ها پرتاب کلاه در هوا آن را واقعا است و این یک روز زیبا. و ما همه به پایان رسید. من در این مرحله برای ساعت—ساعت!—خورشید من به خانه آمد من تا به حال قهوهای مایل به زرد خوب معنی من تا به حال یک آفتاب سوختگی. خورشید درست مانند آن.

اما من را به گفتار حق است ؟ سلام من احتمالا برای یک ساعت و نیم و شاید بیشتر اما در اطراف آن است. سازمان دیده بان اگر من با دو دقیقه, آنها می گویند, “او اغراق آمیز! آن را تنها یک ساعت و بیست و پنج دقیقه است. او اغراق آمیز! او دروغ گفته! او دروغ گفته! او یک دروغگو!” این افراد بیمار هستند این خبر جعلی.

پس من پایان ستایش. آخر من سلام, من گفت: “خدا را شکر, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.” اما فکر می کنم از آن پس در اصل تقریبا 600 بار.

در حال حاضر به طور کلی می گوید: “آقا شما آماده است؟”

به من گفت: “من آماده, کلی, که در آن ما می رویم در حال حاضر؟” شما باید به درک من سمت چپ در اوایل صبح برای دریافت وجود دارد. در حال حاضر آن را مرتب کردن بر اساس از اواخر بعد از ظهر. بسیاری از این fakers شد با ما به طوری که آنها می دانم.

او گفت: “آقا ما هم اکنون می توانید ترک صحنه.”

به من گفت: “فوق العاده است, به طور کلی, من به دنبال شما.”

و او می رود مثل این: “حق در اینجا ، و مرحله بالاتر از این یکی و شیب دار بود و احتمالا ده متری ،

من می گویم: “به طور کلی!” در حال حاضر شما باید درک من باید کل سپاه از دانشجویان به من نگاه کن. و من می خواهم آنها را به عشق خود را رئیس جمهور من این چیز بزرگ. من آنها را دوست دارم من دوست دارم آنها باور نکردنی است. و آنها انجام دهد! من گفتم: “به طور کلی! من خودم یک مشکل کلی چون من با پوشیدن چرم-کف کفش.” که خوب است اگر شما در حال راه رفتن بر روی سطوح صاف. این خوب نیست برای رمپ. و اگر من سقوط—نگاهی به تمام کسانی که با فشار به عقب وجود دارد به آنها نگاه کنید.

و این شد یک جراحی شیب دار. همه شما آن را دیدم چون همه آن را دیدم. این یک جراحی شیب دار. آن را به حال هیچ روکش پلاستیکی. آن را مانند یک اسکیت روی یخ یخ بازی! و من گفتم: “به طور کلی من یک مشکل” و او را درک نمی کنند که برای اولین بار در. من گفتم: “هیچ راهی وجود دارد!” او درک شده است. من فقط ادای تقریبا 600 بار من فقط ساخته شده یک سخنرانی بزرگ من نشسته برای سخنرانی من در حال پخته. من که پخته مانند یک کیک. من گفتم: “به طور کلی به هیچ وجه من می توانم آن را به پایین که سطح شیب دار بدون افتادن در باسن به طور کلی. من هیچ نرده.” این درست است!

بنابراین من گفت: “وجود دارد مانند چیزی دیگری در اطراف؟”

او گفت: “آقا این سطح شیب دار است که آماده برای رفتن! چنگ زدن به من گرفتن من!” من واقعا نمی خواهید به او را گرفتن. شما می دانید چرا ؟ چون من گفت: “این خواهید بود یک داستان بیش از حد.”

بنابراین در حال حاضر من باید یک انتخاب: من می ماند تا دیگری وجود دارد زن و شوهر از ساعت صبر کنید تا من نجات, یا من می تواند این واقعا تند, واقعا, واقعا, واقعا—این یخ, اسکیت روی یخ بازی کردن آن ، بنابراین من گفت: “به طور کلی آماده, چون من ممکن است شما را با شتاب بسیار سریع است.” چون من نمی تواند سقوط با خبر جعلی ،

اگر سقوط کنم اگر من سقوط من به یاد داشته باشید زمانی که رئیس جمهور فورد سقوط از هواپیما شما به یاد داشته باشید ؟ من به یاد داشته باشید زمانی که رئیس جمهور دیگر خوب انداخت تا در ژاپن و آنها را حرکت آهسته تکرار. این درست است! درست است ؟ “من نمی خواهم که به طور کلی.” بنابراین او ایستاده وجود دارد بزرگ مرد قوی و او این کفش ها, اما آنها لود شده با لاستیک در پایین. چون من اولین چیزی که من نگاه کردم در کفش خود را. سپس من در معدن. بسیار لغزنده است. بنابراین من در نهایت گفت: “خوب به طور کلی اجازه دهید بروید. من تنها گرفتن شما اگر من به شما نیاز دارند.” که یک داستان خوب افتادن یک فاجعه خواهد بود. معلوم شد که بدتر از هر چیزی است. من می شده اند بهتر است اگر من سقوط و تضعیف لعنت شیب دار. درست است ؟

پس چه اتفاقی می افتد این است که من شروع به سفر. اینچ اینچ مناسب است ؟ و من واقعا خم بیش از, بیش از حد, من نمی خواهم که شما می دانید من نمی خواهم این تصویر. این تصویر من مطمئن هستم که خواهد بود یک تبلیغ توسط fakers. بنابراین من خم, راست? و سپس ما به سرانجام رسیده و تقریبا در پایان این خبر جعلی ترین متقلب انسان آنها را از آن برش شما می دانید چرا ؟ چون زمانی که من ده پا کوتاه من گفت: “به طور کلی من متاسفم” و من فرار کردن بقیه درسته ؟ من بسیار خوش تیپ است که تنها قسمت خوب. من نمی خواهم برای اجرا کردن همه چیز به خاطر یک سقوط وجود دارد خواهد بود قطعا بد است.

بنابراین من در زمان این مراحل کمی من زد ده. و راه خود را به نوار? نگاهی به. تقریبا در هر نمونه از آن به پایان می رسد فقط قبل از اجرا کنم. و به آنها گفت: این تعداد یک روند داستان. من به نام به جهنم همسر من, من گفتم: “چقدر خوب بود که سخنرانی؟” من فکر کردم آن بود—هی نگاه من به شما بگویم زمانی که من را از آنهایی که خوب و بد هستند. تا کنون امشب من متوسط است. اما ما با داشتن سرگرم کننده است. ما با داشتن سرگرم کننده است. تا کنون امشب.

اما من تماس با من و من گفت: “چقدر خوب بود آن را عزیزم؟”

او گفت: “تو روند شماره یک است.”

من گفتم: به ما بزرگ بانوی اول من گفت: “Lemme شما یک سوال بپرسید. آن بود که خوب سخنرانی که من روند شماره یک ؟ چون من احساس واقعا خوب بود.”

“هیچ هیچ, آنها حتی نمی گویند سخنرانی. آنها اشاره به این واقعیت است که شما ممکن است بیماری پارکینسون.” این درست است. این درست است. این درست است!

آنها می گویند: “چیزی اشتباه وجود دارد با رئیس جمهور ما!” من به شما اجازه می دانم که اگر چیزی اشتباه وجود دارد. درسته ؟ من به شما اجازه می دانم که اگر چیزی وجود دارد — من به شما بگویم چه: چیزی اشتباه وجود دارد با بایدن که من می توانم به شما بگویم.

پس همسر من گفت: “خوب نبود تنها روی سطح شیب دار. آیا شما آب؟”

من گفتم: “آره من صحبت شد برای مدت زمان طولانی. من نمی خواهم به آن را می نوشند اما من می خواستم به من یک کمی شما می دانید ؟ شما در حال نوشیدن برای شما سخت در حال کار دارد و با ریختن بر شما.” من عاشق این محل خورشید را شبیه به این, به این ترتیب آنها صرفه جویی در روشنایی مناسب است ؟ همین دلیل است که آنها این کار را شاید. پس چه اتفاقی می افتد به من گفت: “آن چه باید انجام دهید؟”

آنها گفتند: “شما نمی تواند بلند کردن دست خود را به دهان خود را با آب است.”

من گفتم: “من فقط ادای 600 بار! مثل این! و این بود که من قبل از ادای احترام کردند پس مشکل چیه؟”

او گفت:, “خوب, من می دانم آنچه شما انجام, شما تا به حال بسیار خوب کراوات قرمز که مرتب از گران قیمت است.” این ابریشم چرا که آنها نگاه بهتر و بهتر آنها شین به اونا. و من نمی خواهم برای به دست آوردن آب در کراوات و من نمی خواهم به نوشیدن زیاد من برداشته تا آب. من با دیدن ما کمی در لیوان آب که در آن جهنم بود این آب آمدن از حق است ؟ کجا آمده است ؟ و من پایین نگاه کرد کراوات چون من آن را انجام داده ایم, من آب از آن نشت را به خود کراوات آن را به نظر نمی آید خوب برای یک مدت زمان طولانی. و رک و پوست کنده کراوات است هرگز همان. بنابراین من قرار داده و آن را به من لب و پس از آن من می گویند—از آنجا که من نمی خواهید آن را به! فقط در مورد. و آنها به من داد یکی دیگر از بیماری است. آنها به من داد یکی دیگر از بیماری است.

به هر حال این یک داستان طولانی است اما داستان در اینجا است. من زندگی با بیشتر سطح شیب دار از آب اما من و زندگی با سطح شیب دار و آب پس از من سمت چپ وست پوینت. نه یک گروه رسانه ای گفت: من یک سخنرانی خوب یا من ساخته شده یک سخنرانی. اما بچه ها آن را دوست داشتم چرا که آنها خود را شکست سد که خوب نیست از نظر COVID اما آنها خود را شکست سد و آنها می خواستند به لرزش دست آنها می خواست و من نمی خواهم بگویم هر کسی, اما وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها آنها قرار دادن دست خود را و در واقع من را تکان داد دست خود را. درسته ؟ من در واقع آن را تکان داد. چون آنها هیجان زده شدند. آنها هیجان زده شدند! آنها با رئیس جمهور خود آنها هیجان زده شدند. زیبا ترین جوان, مردم, مردان, زنان, زیبا ترین جوان مردم شما تا کنون دیده ام. بنابراین فکر می کنم چگونه شما احساس می کنید اگر شما با من. من وجود دارد. “چگونه من انجام دهید؟”

“آقا که سخنرانی بزرگی است.” شما می دانید همه مردم من “آقا بود که یکی از بهترین خود را که بزرگ بود.”

من بگو که من موافق آن بود که یک سخنرانی خوب. من دوست داشتم که بیان.” آنها نمی, اشاره سخنرانی, اما آنها من پایین رفتن این سطح شیب دار در یک اینچ در یک زمان. این خیلی ناعادلانه است. آن را واقعا است. بنابراین ناعادلانه است. آنها در میان اکثر افراد متقلب در هر نقطه بر روی زمین. آنها مردم بد است. مردم بد است.

خوب است که به اندازه کافی از آن است. من می خواستم بگویم که داستان. آیا همه درک کنند که داستان ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>