مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند آزمون: هنوز شواهد بیشتری او هیچ ایده چه چیزی او را به انجام

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده واضح تر از همیشه در روز پنج شنبه شب که او را درک نمی کند این نقش بسیار مهم است که گسترده coronavirus تست پخش در امریکا به کار دوباره با خیال راحت.

بنابراین در حالی که او در مورد بازگشایی این کشور “بسیار زود” آنچه که او در واقع نشان دادن جهان هر شب این است که او هیچ ایده چه چیزی آن را به انجام این کار است.

تبلیغات:

اجماع قاطع در میان عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان است که نمی توان آن را امن برای آمریکایی ها به سر هر چیزی شبیه به زندگی عادی خود تا زمانی که این کشور توانایی تست قدر مردم بیشتر از آن را در حال حاضر.

اجتماعی فاصله به نظر می رسد کاهش کنترل نشده و گسترش ویروس. اما اگر ما نمی توانند بفهمند که هنوز ویروس و نگه داشتن آنها را دور از افراد سالم و سپس هنگامی که ما ظهور از خانه ما, ما فقط شروع چرخه ،

آنچه به آن نیاز دارید اولین و مهمترین عظیم است تست — نه تنها بسیار بیشتر تست تشخیصی از ما در حال انجام در حال حاضر بلکه آنچه به نام “نظارت” تست بنابراین عمومی-مقامات بهداشتی می تواند به تعیین آنچه جوامع امن هستند و می تواند شناسایی شیوع زمانی که آنها هنوز هم کوچک و منزوی کردن افرادی که آلوده می شوند.

تبلیغات:

باراک اوباما وزن در روز پنج شنبه. او آن را می شود:

سابق اوباما مشاور قرار داده و آن را کمی کمتر ظرافت:

در واقع وجود دارد هیچ نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن — دغدغه به عنوان او با یک فانتزی روایت است که در آن او و دولت او انجام داده اند همه چیز را کاملا به یک سرنخ که تست باید یافت.

تبلیغات:

سی ان ان جیم آکوستا خواسته دقیقا سوال درست در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری.

Acosta: آقای رئیس جمهور چگونه می تواند دولت درباره امکان بازگشایی این کشور زمانی که دولت ندارد کافی در سراسر کشور تست سیستم برای این ویروس ؟ آیا شما نیاز به در سراسر کشور تست سیستم برای ویروس قبل از بازگشایی?

مغلوب ساختن پیشی جستن ،

قبل از خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن کل پاسخ شما نیاز به دانستن چند چیز برای کمک به شما را در درک چگونه بی معنی آن این بود:

  1. ما لازم نیست بهترین تست سیستم در جهان است. سرانه ما بد انتهایی, آلمان, ایتالیا, استرالیا, کانادا, کره جنوبی و چند کشور دیگر.
  2. هر دولتی در این کشور است موارد گزارش شده از coronavirus.
  3. هیچ چیز وجود دارد “نمایی” در مورد زمان افزایش در تست. آن را تا حدود 30 درصد بیش از یک هفته پیش.
  4. Acosta نبود صحبت کردن در مورد تست هر آمریکایی; که یک نی-man استدلال. او صحبت کردن در مورد نوع تست که به عمومی-مقامات بهداشت — و — حس بهتر از که در آن ویروس است و در کجا نیست.

در حال حاضر در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ. ما باید یک سیستم تست — در حال حاضر بهترین سیستم تست در جهان است. اما وجود دارد برخی بخش ها —

Acosta: اما مردم نمی توانند در این آزمون در حال حاضر —

مغلوب ساختن پیشی جستن: — وجود دارد برخی از بخش ها در کشور هستند که در شکل فوق العاده در حال حاضر. بخش های دیگر در حال آمدن است آنلاین [sic]. بخش های دیگر می رویم. و ما علاوه بر آن در حال دادن میلیون ها نفر از آزمون و هر روز ما در حال انجام آن نمایی ما چیدن و آنچه ما انجام می شود در آینده بسیار نزدیک در حال رفتن به مناطق خاصی از کشور ما و انجام عظیم تست. لازم نیست, اما این امر می تواند یک چیز خوب است.

Acosta: آیا شما نیاز به هر چند آقای رئیس جمهور به مطمئن شوید که مردم safe رفتن به محل کار ؟ شما نمی خواهید به ارسال به مردم بازگشت به محل کار —

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما می خواهیم به آن را دارند. و ما در حال رفتن برای دیدن اگر آن را دارند. آیا شما به آن نیاز دارید ؟ هیچ. آن است که یک چیز خوب به انجام دهید ؟ بله. ما در حال صحبت کردن در 325 میلیون نفر است. و که قصد ندارم به اتفاق می افتد به عنوان شما می توانید تصور کنید. این امر هرگز اتفاق می افتد با هر کس دیگری ،

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر است از “عظیم تست” اما تنها در “مناطق خاصی از کشور ما” بود و گیج کننده در بهترین و مزخرف در بدترین حالت.

تبلیغات:

در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری تهمت خواسته شد تا یکی دیگر از سوال خوب: “پس آنچه را که به طور خاص به اتفاق می افتد را برای شما به احساس می کنید که آن را بی خطر است برای بازگشایی این کشور ؟ و آنچه که شما برنامه ریزی برای انجام این کار؟”

پاسخ خود را صرفا “aspirational” — به عنوان او در حال حاضر تماس های خود را قبل از عید پاک یکشنبه آخرین مهلت برای بازگشایی:

من فکر می کنم ما می گویند که ما باید به آن سمت پایین که شیب و رفتن به بسیار قوی جهت که این چیزی که از دست رفته است. ما می تواند آن را انجام دهد در مراحل. ما می توانیم به برخی از مناطق که شما می دانید برخی از مناطق بسیار کمتر تحت تاثیر قرار بیش از دیگران است.

اما این امر می تواند به خوبی قادر به باز کردن با یک انفجار بزرگ و باز کردن در کشور ما — و یا قطعا بیشتر از کشور ما است. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام است که به زودی. اگر شما نگاه کنید چه اتفاقی می افتد من می خواهم بگویم ما جلوتر از برنامه.

در حال حاضر شما نفرت به آن می گویند بیش از حد با صدای بلند به دلیل ناگهان همه از یک چیز اتفاق نمی افتد. اما من فکر می کنم ما می خواهد هر چه زودتر به جای بعد. اما ما خواهید بود نشسته با حرفه ای ها. ما خواهید بود نشسته با بسیاری از افراد مختلف و تعیین. و کسانی که جلسات شروع خواهد شد در حال وقوع نسبتا به زودی.

خواسته در مورد طرح “نظارت و تست” تهمت و دروغ در مورد سطح کنونی از تست و تقریبا قطعا ساخته شده تا یک داستان در مورد چگونه “سایر کشورها” در حال حاضر “تماس با ما” برای مشاوره.

تبلیغات:

این نقشه راه

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به طور گسترده ای مورد توافق در آنچه باید اتفاق می افتد بعدی شروع با یک افزایش بزرگ در تست اما همچنین شامل یک برنامه در سراسر کشور تماس با ما-ردیابی برای پیدا کردن که ممکن است آلوده شده اند توسط مردم که تست مثبت و در برخی از راه جداسازی آلوده.

هر یک از این اقدامات شامل بحث مبادلات و پیچیده فدرال نظارت و حمایت است.

که چه باید مشغول مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

به طور خاص, دانشمندان, من با اعتماد به کارگردانی من به سه سیاست نقشه راه است که ارائه دقیقا همان چیزی است که برگ برنده دولت است عدم ارائه: دقیق نقطه به نقطه برنامه ریزی برای نحوه بازگشایی این کشور و پایان بحران با خیال راحت. آنها نیز تقریبا یکسان در آنها گسترده است ،

آنها عبارتند از:

خبرنگاران باید نگه دارید تهمت پاسخگو به این نقشه راه: آیا او مخالف با هر یک از نتیجه گیری های خود و یا پیشنهادات? اگر هر چیزی است که او انجام می دهند در مورد آنها ؟

هر سه تاکید خطر نداشتن جدی و معتبر برنامه ریزی. به عنوان کلاه گزارش آمده:

تبلیغات:

بدون منسجم مبتنی بر شواهد برنامه در محل — یک مسیر رو به جلو روشن معیار و پایانی — مردم و مقامات دولتی ممکن است رشد خسته از فاصله فیزیکی قبل از موعد مقرر. نتیجه این خواهد بود که تکرار امواج نمایی انتقال و به دنبال آن مستندات ، wreaking ویران بر اقتصاد و زندگی مردم. از آن خواهد شد به مراتب ویرانگر تر به اقتصاد ما — و به بهداشت عمومی — به تجربه امواج و امواج ویروس پاسخ به جای درستی بازگشت به حالت عادی زمانی که آن را واقعا امن است. آمریکایی ها در حال حاضر به فداکاری و انجام بخشی خود را برای شکستن انتقال, اما آنها نیاز به ایمان دارد که یک برنامه در محل است که کار خواهد کرد.

گام بعدی به عنوان AEI گزارش توضیح می دهد که:

برای حرکت از یک جامعه گسترده مداخلات است که تمرکز جمعیت زیادی به صورت مبتنی بر مداخلات است که هدف قرار دادن و منزوی کردن فرد از افرادی که آلوده می شوند.

که در آن گسترده آزمایش می شود ضروری است. اما به عنوان دوک گزارش آمده:

یکی از 50 ایالت آمریکا در حال حاضر قابلیت نظارت کافی برای فعال مبتنی بر مورد مداخلات در مقیاس لازم. در حالی که این ظرفیت در حال کوچک در برخی از مکان ها در سراسر کشور آنها را به یک سطح مناسب برای کاهش خطر ابتلا به آینده شیوع و همه گیری نیاز قابل توجهی گسترش بهداشت عمومی ما زیرساخت های مورد و مبتنی بر قابلیت های مدیریت. با حمایت دولت فدرال نظارت مکانیسم را می توان با افزایش و یا اجرا شده و بهتر یکپارچه با تست توسط ارائه دهندگان.

هیچ یک از این می تواند اتفاق می افتد فقط با زدن یک کلید ، از دوک گزارش:

معقول اولین روش این است که پشتیبانی سریع برنامه آزمایشی در برخی از مناطق کشور که در حال حاضر حمایت های موجود و قابلیت نظارت. برای مثال ماساچوست به تازگی اعلام کرد که برنامه جدیدی برای استخدام و آموزش 1,000 مردم را به تماس با پشتیبانی ردیابی. موفق مدل های اولیه و بهترین شیوه را ارائه مبنایی برای CDC ارشاد به گسترش این قابلیت ها در سراسر کشور.

پیدا کردن یک تعادل بین شخصی و رویکردهای فنی به تماس با ما-ردیابی ضروری است و ارائه نادر منطقه از اختلاف.

تبلیغات:

کلاه گزارش به عنوان مثال خواستار یک رویکرد مانند کره جنوبی و سنگاپور با استفاده از گوشی های تلفن همراه به اطلاع افراد اگر آنها شده اند در مجاورت نزدیک به یک فردی که آزمایش مثبت — اما با داده های میزبانی اعتماد سازمان غیر انتفاعی “نه خصوصی و شرکت های فن آوری و یا دولت فدرال است.”

دوک گزارش, در مقابل, آمده است که اتکا به گوشی های بالا می برد “جدی حریم خصوصی امنیتی و لجستیکی نگرانی” و به جای آن توصیه می کند که سرمایه گذاری قابل توجهی در تقویت دولت های محلی و عمومی بهداشت و سلامت نیروی کار و یک سیستم برای به موقع داده ها-به اشتراک گذاری.

کارشناسان توافق کردند که افراد مبتلا باید جدا شده و اغلب در خارج از خانه های خود. این AEI گزارش می گوید: “راحت رایگان امکانات باید برای ارائه موارد و مخاطبین خود را ترجیح می دهند که محلی جداسازی و قرنطینه و درمان دور از خانه.”

این است که هر کسی در کاخ سفید توجه?

تنها دولت ایالات متحده می تواند راه اندازی لازم است تست شبکه. تنها CDC می تواند منجر موثر تماس با ما-ردیابی برنامه.

تبلیغات:

و در حالت ایده آل, کاخ سفید می تواند منجر به یک سازنده ملی, بحث در مورد نقش مناسب از داده های تلفن همراه در تماس با ردیابی و روش مناسب برای جداسازی بیمار است.

با وجود تهمت را متخاصم جهل وجود دارد برخی از نشانه هایی است که معاون رئیس جمهور پنس و سایر اعضای کاخ سفید نیروی کار هستند حداقل کمی آگاه تر از متغیرهای درگیر — اما چقدر روشن نیست.

پنس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ اتاق در روز پنج شنبه صحبت در شرایط بسیار کلی در مورد آنچه باید اتفاق می افتد قبل از مکان بازگشایی شده است. “برای اولین بار خواهد بود که ما در پایان coronavirus برای اکثر جوامع,” او گفت:. او گفت که “همانطور که ما حرکت به تابستان امسال و حرکت به سقوط ما باید این تست ما نیاز به انجام هر دو تشخیصی و نظارت تست.

اما او همچنین گفت: بازگشایی بستگی به داشتن “درمان برای آمریکایی ها به داروها اگر آنها قرارداد این بیماری” — که مگر اینکه شما باور مغلوب ساختن پیشی جستن مار-روغن رزین برای هیدروکسی کلروکین نیست لزوما در هر زمان به زودی.

در سی ان ان بیشتر نامرئی CDC مدیر رابرت Redfield ارائه شده کمی بیشتر بینش پنجشنبه شب با اذعان به نیاز به قرارداد ردیابی و “با استفاده از داده هایی که ما از نظارت به درک مهم ترین مکان برای ما به بازگشایی شده است.”

با توجه به سیاست, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: نمایندگان مجلس در اوایل این هفته “که مقامات دولت در حال توسعه یک چارچوب برای بازگشت به “نرمال” است و او انتظار دارد کاخ سفید به موضوع راهنمایی بیشتر در مورد در نهایت بازگشایی جامعه در روزهای آینده.”

روز چهارشنبه برت P. Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد بحث و بررسی جنبش نسبت به آنتی بادی آزمایش. “این اجازه می دهد تا برای نظارت غربالگری … به درک اگر 1 درصد و 5 درصد و 30 درصد از آمریکایی ها آلوده شده اند. اما آن را نیز اجازه می دهد تا ما را به بسیار گسترده — و ده ها و ده ها میلیون نفر از مردم نمایش با یک خراش انگشت در نقطه.”

او پیش بینی کرد که “اگر همه چیز کار راه ما بر این باورند که ما باید میلیون ها نفر [آزمون] در بازار ممکن است در یک راه پیچیده در یک مطالعه آینده نگر راه — که ما به نظارت نیاز داریم. ما می توانید مردم را به دیدن اگر آنها شده است در معرض ایمنی بدن و [می] بازگشت به کار. و ترکیبی از این نوع تست با زمان نوع از آزمایشات ما در حال حاضر این است که چگونه امریکا باز می شود به بالا و دوباره.”

در ضمن تهمت همچنان با وسواس تلویزیون خود را رتبه بندی تست نکنید. او در ادامه به اصرار مبهم که همه چیز بهتر خواهد شد به زودی.

امانوئل نویسنده سرب از کلاه گزارش به تازگی گفت: مهلت ارسال آثار:

هر کس می داند که رئیس جمهور می داند که هیچ چیزی و فقط به انجام آنچه که او امیدوار است به جای آنچه که واقع بینانه است. آنچه آنها می خواهند چیزی است که واقع بینانه است. آن را “به من بگویید چه این طرح بیش از آن زمان است.”…

من فکر می کنم من یک برنامه است. وجود دارد دیگر افرادی که کمی برنامه های مختلف اما ما باید به یک هماهنگ بحث رفتن به جلو.

نقش رسانه ها در اینجا ضروری است. هر زمان تهمت می گوید همه چیز به “رهبری در مسیر درست” خبرنگاران باید خواستار پاسخ به سوالات خاص در مورد برنامه ریزی به جلو — و باید آن را روشن است که او هیچ جدی بتن قابل قبول است یا معتبر طرح در همه.

خبرنگاران نیاز به افشای خود جهل به جای ادامه به افراط او — مانند واشنگتن پست و مت Zapotosky جاش Dawsey, Jose A. Del واقعی و ویلیام Wan را پنج شنبه شب در داستان خود با عنوان “برگ برنده دولت فشار برای بازگشایی خیلی از ایالات متحده در ماه آینده است.”

خواندن تمام راه را به پایین و شما یاد بگیرند که او نمی تواند آن را انجام دهد (تنها فرمانداران می); که کارشناسان بهداشت می گویند این امر می تواند کاملا دیوانه است و هیچ کس در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی می تواند جواب ساده ترین سوال در مورد چگونه این احتمالا می تواند امن است.

اما تهمت و متعصبان او گوش به داخل و خارج از کاخ سفید — رو تیتر آنها می خواستند با این وجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>