مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ نشان می دهد سالمندان معترض راندند توسط پلیس است “Antifa provocateur” که جعلی حادثه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تحت فشار قرار دادند یک تئوری توطئه از یک ناشناس محافظه کار وبلاگ. گردش در میان راست رسانه ها در روزهای اخیر آن را ادعا می کند که یک مرد مسن ثبت راندند به زمین توسط بوفالو پلیس در دوربین در واقع یک Antifa “پرووکاتور” که جعلی از این حادثه.

افسران پلیس در بوفالو گرفتار شده بودند در فیلم آخرین هفته تنه زدن 75 ساله مارتین Gugino در یک بی رویارویی است. دو افسر پا به جلو و هل Gugino که به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را پس از سقوط به عقب. خون دیده می شود می تواند بیرون آمدن از گوش راست او. کسی که در صحنه فریاد زد: “او را خونریزی از گوش خود را.”

تبلیغات:

بوفالو اداره پلیس در ابتدا ادعا کرد که Gugino “افتاد و سقوط کرد اما دو افسر متهم شدند شنبه با جنایت حمله. هر دو مردان التماس کرد گناه نیست. Gugino باقی مانده در بیمارستان در بیماری جدی است.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur. 75 سال, Martin Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه به نقل از راست خبر کانال OANN که دارای سابقه پخش كردن, دروغ. “من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

الیزابت هارینگتون ، سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه به طور خلاصه تلاش برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس ادعا می کند قبل از اینکه به سرعت حذف خود را صدای جیر جیر.

تبلیغات:

این OAN بخش ذکر شده با مغلوب ساختن پیشی جستن baselessly ادعا کرد که Gugino به نظر می رسد “برای استفاده از یک ردیاب پلیس” بر روی تلفن خود را و است که آسیب دیدگی او شد و در نتیجه یک “پرچم دروغین تحریک توسط چپ های افراطی Antifa.” وجود صفر شواهد ارتباط Gugino به Antifa و ادعا می کنند که او تا به حال یک “اسکنر” استوار بود به طور کامل در این واقعیت است که او برگزاری یک تلفن همراه.

کن Dilanian امنیت ملی خبرنگار در ان بی سی نیوز با اشاره به این که Kristian Rouz این “خبرنگار” در داستان تهمت به نقل از اینجا نیز کار می کند برای اسپوتنیک یک تبلیغات کرملین” شبکه می باشد.

“Rouz هیچ غریبه ای به Antifa تئوری های توطئه داشتن ‘گزارش’ در سال 2017 است که هیلاری کلینتون در عمل سیاسی کمیته ارائه صدها هزار دلار به Antifa,” واشنگتن پست گزارش شده است. “Rouz هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد, اما که نمی شود او را از آسانسور وبلاگ — یا توقف OAN از در حال اجرا در این گزارش است.”

تبلیغات:

کلی Zarcone, Gugino وکیل گفت: ادعاهای بی اساس بودند, عجیب و غریب, پس نه تنها مامور اجرای قانون پیشنهاد کرده است هر چیزی اتفاق افتاده است غیر از آنچه به وضوح قابل مشاهده در این ویدئو.

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت پس ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست اتهامات علیه او را” او گفت:, و اشاره کرد که Gugino هنوز در ICU.

تبلیغات:

حتی تهمت محافظه کار مدافعان بودند مبهوت در خود را صدای جیر جیر.

“به خون جعلی ، پلیس واکنش — فیلم برداری در دوربین — صحنه? همه اخبار جعلی و دروغین پرچم ؟ یکی از grossest توییتهایی و در عین حال که واقعا چیزی گفته,” مرد, بنسون, یک مجری رادیویی محافظه کار و فاکس نیوز نویسندگان گفت.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که به طور معمول با عجله به دفاع از رئیس جمهور بیش از افتاد خود در تلاش برای طفره رفتن از خبرنگاران.

تبلیغات:

“من آن را ببینید. شما به من گفتن در مورد آن. من نمی بخوانید توییتر. من تنها نوشتن بر روی آن” مارکو روبیو سناتور. R-Fla., به خبرنگاران گفت:.

“من قصد ندارم به نظر رئیس جمهور توییت” سناتور. John Cornyn R-تگزاس شماره 2 حزب جمهوریخواه در سنای آمریکا گفت.

بهداشت ، کوری گاردنر, R-Colo., حاضر به حتی نگاه جیر هنگام مواجهه با خبرنگاران.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را صریحا-انتقاد از حمله در سالمندان فعال به خود جلب کرد دور از ستایش برای Gugino یک دیرین فعال.

“مارتین Gugino از 75 سال بوفالو مرد راندند توسط دو 30-چیزی افسر پلیس است که یک عضو از فشار بوفالو که بر مقرون به صرفه مسکن و غرب در نیویورک, مرکز صلح, حقوق بشر org” خبرنگار واشنگتن پست یوجین اسکات گفت. “او همچنین بخشی از جنبش کارگری کاتولیک.”

“مارتین است, عدالت زیست محیطی فعال و حامی ما کمپین” جمال بومن یک دموکرات کنگره نامزد به دنبال سرنگون تشکر. الیوت انگل D-n. y. توییتی. “او یک 75 ساله که هنوز در بیمارستان پس از ضرب و شتم توسط ماموران پلیس و در سمت چپ بر روی زمین خونریزی از سر خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین provocateur در کشور ما است.”

“آقای رئیس جمهور, شهر بوفالو توسط لیزر متمرکز در درمان اقدام علیه نژادی و بی عدالتی و ایجاد یک آینده خوب برای ما ساکنان” بوفالو شهردار بایرون قهوه ای اضافه شده است. “ما دعا می کنیم برای بهبودی کامل برای آقای Gugino و همانطور که من بارها و بارها گفت که دو افسر سزاوار با توجه روند.”

تبلیغات:

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه شوکه شده و حتی خبرنگارانی که سالها وقت صرف پوشش خود حملات تهاجمی.

“در صورتی که نظریه او می آید تا با زمانی که یک 75 ساله معترض است راندند به زمین تصور کنید آنچه که او به شما می گویند — و آنچه که او را امتحان کنید و هواداران خود را به انجام,” Vox, موسس, Ezra Klein نوشت: “اگر او از دست می دهد انتخابات توسط 3,000 آرا در ویسکانسین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی