مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت با استفاده از دفاع تولید عمل را به هواکش. اما که ممکن است مشکل را حل کند.

ونتیلاتور کمبود ایجاد شده توسط رمان coronavirus مجبور است رئیس جمهور تهمت به انجام چیزی است که او خود را صرف ریاست مبارزه علیه: استفاده از قدرت دولتی برای وادار کردن یک کسب و کار خصوصی به انجام مناقصه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن امروز اعلام کرد که او با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به نیروی جنرال موتورز (GM) برای انجام قراردادهای فدرال به هواکش و به کسانی که قرارداد اولویت بیش از هر دیگر سفارشات. در حالی که این ممکن است بیشتر فن های موجود هر چه زودتر آن را هنوز هم تضمین نمی کند که امریکا باید به اندازه کافی هواکش توسط بیماران در سراسر کشور به آنها نیاز دارید.

در اوایل این هفته رئیس جمهور تهمت ابراز تردید در مورد نیاز به فن و با استفاده از این موضوع برای حمله به دولت دموکراتیک فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو. رئیس جمهور اظهارات بحث برانگیز در مورد هواکش دنبال چند هفته فوری بحث در مورد کمبود جهانی این زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات در چهره یک بیماری است که حملات ریه ها. به این دلیل برخی از شرکت هایی که در ساخت محصولات دیگر باید پا به جلو به احتمالا پر کردن این کمبود با استفاده از کارخانه های خود را به هواکش.

کاخ سفید به اعلام مقابله با Ventec زندگی, سیستم, یک ایالت واشنگتن-بر اساس یک ساز و جنرال موتورز روز چهارشنبه با توجه به نیویورک تایمز. خودرو شرکت تولید Ventec یک سیستم در یکی از کارخانه های پرتاب آن تولید ممکن است در پشت پرداختن به این کشور را کمبود. اما که اعلام شد قرار داده و نگه دارید و یک بار به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) را دیدم آن را هزینه بیش از $1 میلیارد دلار با هر دو شماره از فن های مشترک سرمایه گذاری در واقع می تواند تولید و تعداد هواکش که مورد نیاز خواهد بود هنوز هم ناشناخته است.

اکثر کارشناسان پزشکی معتقدند ما باید بیشتر هواکش از ما در حال حاضر — هر گونه اضافات به عرضه می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی هزاران نفر از آمریکایی ها — اما با توجه به زمان برخی از مقامات دولتی بودند از ترس چپ با یک “گران مازاد” از ماشین آلات و اگر آنها خریداری بیش از حد بسیاری از.

روز جمعه رئیس جمهور تهمت و سرزنش جنرال موتورز برای holdup گفت: این شرکت در ابتدا ادعا کرد که این می تواند تولید 40,000 هواکش اما تا به حال برای تجدید نظر در آن برآورد پایین تا 6000 که می تواند حداقل یک ماه. او همچنین ضمنی که هزینه شد و در واقع یک موضوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال مصاحبه با Sean Hannity, که در طی آن رئیس جمهور عنوان نیاز به بیشتر هواکش حتی به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و فرمانداران باید ابراز نیاز فوری برای آنها. فرماندار اندرو کومو ” در مارس 24 که نیویورک فعلی کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده نیاز 30,000 هواکش در دو هفته آینده به عنوان شیوع کروناویروس به اوج می رسد در دولت خود را.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به. من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شک کومو. “شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

پس از Hannity مصاحبه و خود را توییتهایی دربارهی GM مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس فریاد زد فورد به “رفتن” در هواکش, بیش از حد, اما هیچ نشانه ای وجود دارد که فورد را انجام خواهد داد بهتر از جنرال موتورز. در واقع بعید است که آن را می توانید. در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع با استفاده از قدرت DPA به سرعت ساخت تعداد زیادی از فن های باقی مانده یک کار پیچیده است.

هواکش, سادگی, ماشین که کمک به مردم تنفس زمانی که آنها نمی تواند نفس خود را. هوایی تحویل داده شده است از طریق یک لوله در بیمار به نای به ریه ها تقلید راه نفس کشیدن ما به طور طبیعی.

Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus اهداف ریه و می تواند باعث عوارض مانند ذات الریه و سندرم زجر تنفسی حاد. موارد شدید نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی قادر به ارائه به اندازه کافی اکسیژن از ریه ها به سایر نقاط بدن. بدون یک بیمار می میرند.

A bed in an intensive care unit at a hospital
ونتیلاتور در سمت چپ این تخت مراقبت ويژه و ضروری است برای نگه داشتن بیماران زنده در حالی که بدن خود را مبارزه با ویروس.
رونالد Bonss/تصویر داد via Getty Images

ونتیلاتور کمبود آن معنی خواهد بود که برخی از بیماران محروم هستند نجات بخش مراقبت است. و به عنوان در حال حاضر در ایتالیا اتفاق افتاده است و پزشکان ممکن است را انتخاب کنید که بیماران دریافت هواکش و بنابراین زندگی می کنند و آنهایی که نمی و می میرند. بیمارستان ها در امریکا در حال حاضر در حال آماده شدن برای این ممکن است در آینده: پیش نویس یک نامه از میشیگان Henry Ford Health System به بیرون درز شد در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه شب مشخص شده که هنری فورد سیاست ممکن است اگر آن را به را انتخاب کنید که از بیماران خود دریافت هواکش در مورد کمبود و آنهایی که نمی. هنری فورد گفت: این نامه هنوز یک سیاست فعال.

به گزارش نیویورک تایمز در مورد وجود دارد 170,000 هواکش در ایالات متحده در حالی که انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین می زند 960,000 مردم باید آنها را در طول دوره این بیماری همه گیر — به همین دلیل است که کارشناسان بهداشت عمومی در ادامه به توصیه می کنند که افراد انجام هر کاری که آنها می توانند به سرعت گسترش ویروس به طوری که تمام بیماران نیاز به هواکش در همان زمان.

“در بدترین سناریو است که در آن نمایی افزایش Covid-19 موارد نیاز به هواکش می تواند تا حد زیادی پیش افتادن شماره در دسترس” دکتر تام فریدن رئیس سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و در حال حاضر مدیر عامل و رئیس جمهور از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی می کند گفت: Recode.

وجود دارد برخی از دلایل ساده چرا ما ممکن است در نهایت با کمبود. در شرایط عادی 170,000 هواکش بیش از اندازه کافی برای مراقبت ويژه و اتاق عمل است که با استفاده از آنها. در واقع برخی از فن های ما فراموش کرده اند که در ذخیره سازی نشان می دهد که وجود ندارد — حداقل وجود ندارد — نیاز مبرم برای آنها. در ضمن بیمارستان نیست در عادت از خرید تجهیزات اضافی آنها لازم نیست. آنها به طور معمول نمی توانید استطاعت به انجام این کار.

حتی اگر آنها می تواند آنها را خرید و تولید کنندگان در حال تلاش برای انجام سفارشات. اریک beatriz ramírez رئیس اجرایی از یک شرکت به نام Airon شرکت گفت: سیمی که شرکت خود را به فروش می رساند 50 هواکش “در یک ماه خوب.” در حال حاضر او را به گرفتن سفارشات برای هزاران نفر و نیست و قادر به انجام همه آنها را.

“ساخت هواکش است و نه بی اهمیت فرایند” beatriz ramírez گفت. “این فقط بیش از حد خطرناک را به پرتاب به دست افرادی که نمی دانند چه آنها در حال انجام است.”

شرکت های دیگر در حال تجربه مشابه فشار برای افزایش تولید است. GE Healthcare, که باعث می شود دستگاه های پزشکی از جمله طرفداران با صدور بیانیه ای گفت: این کاوش “همه گزینه ها برای حمایت از این افزایش نیاز” از جمله افزایش خطوط تولید و اضافه کردن شیفت. یک شرکت سوئیسی گفته وال استریت ژورنال که در آن تلاش برای دو برابر آن ونتیلاتور تولید به 400 واحد یک هفته و یک شرکت ایرلندی گفت: این مقاله آن است که دو برابر شدن نیروی کار خود را به سعی کنید برای دیدار با تقاضا است.

و پس از آن وجود دارد Elon Musk. هرگز یکی به تصویب پیشنهاد راه حل های فناوری به خوبی به اطلاع عموم مشکلات مشک توییتی در 19 مارس که خود شرکت یعنی تسلا و SpaceX نیز می تواند تولید هواکش برای کمک به پر کردن کمبود و افزود که آنها “دشوار نیست.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio مشتاقانه پاسخ داد:

ساده است ،

هیچ. عوامل متعددی وجود دارند جلوگیری می گویند یک ماشین الکتریکی از کارخانه فورا تغییر به ساخت هواکش. مشک و گفت آنها “نمی توان فورا” کتمان حقیقت است.

در امریکا هواکش محکم تنظیم شده و باید تحت یک سال آزمایش دقیق و فرایند تصویب به دلایلی که باید واضح باشد: هنگامی که شما را به زندگی کسی را در دست دستگاه شما باید مطمئن شوید که کار می کند. به عنوان MIT Technology Review توضیح می دهد نیز وجود دارد زنجیره تامین مسائل با هر دو مواد مورد نیاز برای ساخت این ماشین آلات و افرادی که می دانند چگونه به آنها را ساخت که هیچ کدام از تسلا یا SpaceX کارخانه ها به احتمال زیاد باید فورا در دسترس است. مت Callaghan از بنیانگذاران یک نفس که تکنولوژی نقد و بررسی برفلد در نظر گرفته شده برای تولید هواکش برای کشورهای در حال توسعه جهان است. او گفت که soonest آن می تواند حتی شروع به تولید دستگاه های خود را برای بیمارستانهای آمریکایی خواهد بود نزدیک به یک سال — که بهترین سناریو مورد.

“[که] باعث می شود ما یک موج دوم راه حل زمانی که شما به دنبال در زمان شیوع” Callaghan گفت: بررسی فن آوری.

هواکش ارزان نیست ، در $25 ، 000 به $50,000 هر یک با توجه به واشنگتن پست می توان آنها را ارزان تر از یک تسلا, اما آنها همچنین نیاز به افراد ماهر برای اجرای آنها. تمام هزینه های در نظر گرفته نگه داشتن اضافی هواکش در دست ممکن است نیاز به سرمایه گذاری است که بسیاری از بیمارستان ها نمی توانیم به خصوص اگر آنها ممکن است هرگز به آنها نیاز دارید. در مورد یک بیماری همه گیر دولت آمریکا خواهد خرید آنها را به جای دیگر کشورها دولت در حال انجام این کار است — اما آن را تا به حال به انجام این کار. مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش جدید به GM می تواند این را تغییر دهید اما آن را به عنوان به تازگی ساخته شده روشن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط به عنوان تمایلی به صرف پول در احتمالا غیر ضروری هواکش به عنوان بیمارستان ها (هر چند آن را به طور قابل توجهی بیشتر منابع مالی موجود برای انجام این کار).

“از آنجا که این قطعات پیچیده از تجهیزات پزشکی و ساخته شده از صدها نفر از قطعات کوچکتر تولید شده توسط شرکت های سراسر جهان — که همه آنها رو به افزایش در تقاضا در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ راه ساده برای افزایش تولید” فریدن گفت. “علاوه بر این عامل نیاز به هواکش لوله اکسیژن کارکنان آموزش دیده و بسیاری از مواد دیگر است.”

که گفت:, آن را خارج از قلمرو امکان است که تسلا یا مشک می تواند در برخی از نقطه تولید هواکش. مشک در گفتگو با Medtronic به تولید آن هواکش در یکی از پانل های خورشیدی کارخانه جنرال موتورز است قرارداد خود را با Ventec و فورد در حال کار با GE Healthcare سعی کنید برای افزایش توانایی خود را برای تولید هواکش. در انگلستان که تنها 5000, پنکه, جارو برقی شخص مهم در میان یکدسته Dyson — یک شرکت است که تخصص در ماشین آلات است که به تنظیم حرکت هوا طراحی شده خود را به ونتيلاتور. انگلستان خدمات بهداشت ملی در حال حاضر دستور داد 10,000 آنها, اما آنها هنوز به تولید فراتر از مرحله نمونه اولیه است و نه آنها تایید شده توسط UK تنظیم کننده — یک فرایند است که به طور معمول دو تا سه سال وجود دارد اما احتمالا شود تا در این مورد.

اما چگونه بسیاری از فن های این تلاش ها ممکن است تولید (در صورت وجود) و زمانی که هنوز بسیار ناشناخته است. بخشی از دلیل که چرا FEMA خودداری کردند در سفارش هواکش از جنرال موتورز-Ventec توافق بار گفت (و مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای تایید در پس از آن صدای جیر جیر) بود که تعداد فن های آن گفت: از آن می تواند تولید کند که برای پول به طور پیوسته کاهش یافت — از اولیه اجرای 20,000 پایین به 7,500 و یا حتی فقط 5,000. این شد به دلیل در بخشی به کاخ سفید ناتوانی ناخن تعدادی از فن های آن را می خواهد اما آن را نیز این بار گفت: “به رسمیت شناختن آشکار است که انتقال خودکار و هواکش به حال بسیار کمی در مشترک.”

اما این بدان معنا نیست که آنها باید سعی کنید.

“هر چیزی صنعت می توانید انجام دهید برای کمک به ما در سرعت بخشیدن به تولید هواکش خواهد بود خوش آمدید” فریدن گفت.

خبر خوب این است که امریکا ندارد کمبود نشده است. در حالی که بسیاری از پیش بینی ها می گویند ما اجرا خواهد شد از تخت بیمارستان و نجات بخش تجهیزات در برخی از نقطه در آینده است و در عین حال نوشته شود. انجام بخشی خود را برای پهن کردن منحنی و شاید این ویروس را به آرامی به اندازه کافی است که ما به آینده نگاه نمی مانند ایتالیا در حال حاضر.

به روز رسانی آوریل 27, 12:30 pm ET: این پست به روز شده است که شامل اطلاعات جدید در مورد جنرال موتورز در تلاش برای ایجاد هواکش به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور تهمت پاسخ.

به روز رسانی آوریل 27, 4:50 pm ET: این پست به روز شده است که شامل اطلاعات جدید در مورد تهمت استفاده از DPA در جنرال موتورز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>