مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی مدیر کمپین که قادر به متقاعد کردن رای دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا نیست در شعله های آتش


Brad Parscale waves while walking on stage.
براد Parscale است مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر کمپین.
ساموئل کروم/گتی ایماژ

این کشور در یک سقوط آزاد بیش از 130,000 آمریکایی ها از دست داده اند و زندگی خود را در ماه میلیون ها نفر بیشتر معیشت خود و موج جدیدی از بسته فراز زندگی در جریان است (به عنوان دیگر کشورهای در حال برگشت به حالت عادی) از آنجا که وجود دارد هیچ طرح و هرگز یکی بود که از یک رئیس جمهور شده است که در میا برای ماه می باشد. به عنوان یک نتیجه از همه از این فاجعه که منجر به از روزانه هرج و مرج ناشی از کاخ سفید, آمریکایی, با به طور فزاینده ای بزرگ حاشیه می گویند نه تنها این کشور است که در مسیر اشتباه, اما آنها می خواهم کسی دیگری جو بایدن به یک برای هدایت آن به خارج از این نورد ملی فاجعه است. در پاسخ چهارشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن chalked رای دهندگان را در وضعیت فعلی امور ملی به عنوان یک فریم مسئله و اخراج مدیر کمپین براد Parscale.

البته تهمت ظاهرا نمی آتش Parscale خود را چرا که او cowers از هر معنی تقابل نیست که دیجیتال و فرستاده او پسر در قانون Jared کوشنر به انجام عمل است. Parscale ماندن به عنوان یک مشاور است اما بودن در کنار حمایت از معاون مدیر کمپین و سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی دستیار لایحه Stepien. Parscale رهبری 2016 تهمت کمپین دیجیتال تلاش و تضعیف به نقطه بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای فشار آغاز شده است که دو و نیم سال پیش در فوریه. 2018 فقط 12 ماه به برگ برنده واقعی انتخابات ریاست جمهوری. Parscale مانند هر ستاره دنباله دار در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار بود و همیشه یک غیر متعارف و تا حد زیادی خود برخورد شکل: او هیچ قبلی تجربه سیاسی صحبت می کند در الگوهای رفتاری و او تقویت خود مشخصات خود همراه با رئیس جمهور به عنوان یک بمب افکن co-سرمقاله روزنامه از مغلوب ساختن پیشی جستن رویدادهای مالی و inconceivably از مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی های تلویزیونی.

Parscale نزدیکی به رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود مانند دیگر تهمت جهان بارناکلها به نظر می رسد که او را ثروتمند و همچنین MAGA مشهور است. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی پرداخت برای تبلیغات در Parscale شخصی Facebook صفحه و پول ریخت به خود شرکت است که در دست یک دسته از آن حق بازگشت به تهمت اعضای خانواده. “[Parscale را]قدرت از شروع کمپین 2016, در علاوه بر این به دیجیتال خود را می دانید-چگونه با او ارتباط نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان” واشنگتن پست اشاره می کند. “شرکت خود Parscale استراتژی صورتحساب برای کمپین حقوق لارا تهمت و Kimberly Guilfoyle, همسر و دختر به ترتيب از مغلوب ساختن پیشی جستن دو تا از قدیمی ترین پسران اریک و دونالد جونیور”

اما با رئيس جمهور در عملکرد شغلی و نظرسنجی شماره در ادامه به نازل شدن این grift از شستشو نقدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده به نظر نمی رسد به آن را قطع نمی. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان بسیار به عنوان یک وجود دارد—و آن را واقعا به نظر می رسد که وجود دارد این است که توسط استانداردهای عادی—به نظر می رسد که کشیده خالی در چگونه برای متقاعد کردن آمریکایی ها که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست دقیقا آنچه که او است: یک تقلب زمین شناسی جمهور و در حال حاضر مستقیم خطر به زندگی و معیشت. نقطه اوج ظاهر شده اند کم با حضور تولسا تجمع که Parscale سرزنش شد. این رویداد خطرناک و بیمار توصیه می شود اما نبود مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع را با آن; مشکل واقعی بود که کمپین نگاه گاز کشته شوند. در تولسا مردم آمریکا رو اواسط همه گیر اجمالی در یک کمپین بسیار شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که پس از سالها خشمگین در حال چرخش بود و در نهایت بوده است چرخید و خشک است.

بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک جدید مغلوب ساختن پیشی جستن توانمند در حال اجرا مبارزات انتخاباتی و اگر تاریخ هر شاخص او مطمئنا نمی خواهد آخرین. همراه با Stepien معراج به بالا نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن تیم گرفتن یک دسته از 2016 گروه با هم. چه آنها روبرو هستند این زمان در اطراف نیست اپتیک مشکل یک سوال از ارائه و موقعیت آن محصول مشکل است. رئیس جمهور معیوب است و این فرصت را به تغییر این واقعیت است که در آگهی خرید در آریزونا آن را در حال حاضر به تصویب رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>