مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی هوش Watchdog که برای اولین بار به کنگره گفت از خلاف کاران شکایت


Michael Atkinson, Inspector General of the Intelligence Community, leaves a meeting in the U.S. Capitol October 4, 2019 in Washington, D.C.

مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی برگ یک جلسه در کنگره 4 اکتبر 2019 در واشنگتن ،

Mark Wilson/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد جمعه شب در وسط coronavirus بحران به آتش جامعه اطلاعاتی بازرس کل که برای اولین بار هشدار کنگره در ماه سپتامبر به خلاف کاران شکایت که به پایان رسید تا جرقه استیضاح پرس و جو. آن بود که مایکل اتکینسون که برای اولین بار قانونگذاران گفت که تهمت اوکراین خواستار بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش و او بعد از شهادت در مجلس استیضاح پرس و جو.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره شلیک جمعه شب گفت که در حالی که اتکینسون را رسما ترک شغل خود را در 30 روز او قرار داده بود در مرخصی اداری موثر بلافاصله. “به عنوان مورد با توجه به موقعیت که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان طور کلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در نامه ای به نمایندگان مجلس. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.” مغلوب ساختن پیشی جستن نام نمی دائمی جانشین و گفت که او این کار را انجام دهید “در تاریخ بعد.”

Michael Horowitz, صندلی شورای بازرسان به طور کلی در صداقت و بهره وری با صدور بیانیه ای در دفاع از اتکینسون گفته او “شناخته شده است در سراسر بازرس کل جامعه برای یکپارچگی خود را حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت.”

دموکرات ها همچنین لعنتی تصمیم گیری. “رئیس جمهور تهمت آتش سوزی مردم را برای گفتن حقیقت” سناتور. چاک شومر گفت. تشکر. آدام شیف رئیس خانه هوش کمیته مشخص شلیک به عنوان “یکی دیگر از تلاش آشکار برای روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.” برخی از ناظران شد و سریع به یاد داشته باشید که زمان تصمیم گیری مطرح بیش از چند ابرو در واشنگتن است. “ترک آن را به ناروا به استفاده از جهانی همه گیر به عنوان پوشش خود را برای مقابله به مثل در برابر کسانی که کمک کرده است را به نور خود تخلف” نوشت Neera Tanden, رئیس مرکز آمریکایی پیشرفت است. “نفرت انگیز است.”

شلیک شد بخشی از یک مجموعه گسترده تر از تصمیم گیری در ناظران است که “مطرح شبح کاخ سفید قدرت بازی بیش از جامعه از بازرسان به طور کلی مستقل از مقامات که ماموریت است که برای ریشه کن کردن زباله های تقلب و سوء استفاده در دولت” یادداشت نیویورک تایمز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز پرده برداری از پنج نامزد جدید برای بازرس کل پست ها از جمله تهمت دستیار به نام به رئیس جدید پست ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>