مغلوب ساختن پیشی جستن برای زندگی او “نمی توانم تصور چرا” وجود دارد سنبله در مواد ضد عفونی کننده استفاده


President Trump answers questions in the Rose Garden during the daily briefing of the coronavirus task force.

رئیس جمهور تهمت پرسش و پاسخ در باغ گل رز در طول جلسه توجیهی روزانه از coronavirus نیروی کار.

برنده McNamee/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به تریبون دوشنبه شب و سه روز پس از آخرین shambolic ظاهر قبل از کشور که در طی آن او mused در مورد مزایای استفاده از راه راه کردن برچسب استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus—در بدن. خرید اینترنتی از ریاست جمهوری حقه بازی به نظر می رسید—به عنوان آنجا که ممکن است—شرمسار تهمت که هیاهو و buffoonery خود را می سازد مسخره از همه چیز و همه کس در حالی که پوشش خود را در سطح سلولی ترس از تمسخر. در ضمن تهمت و گفت: او به معنای نظرات خود را “نشانگر” و رفت berserk در توییتر در حالی که کاخ سفید گفت: این برنامه ریزی برای مهار شبانه تبلیغ ماراتن رنگ و لعاب با مغلوب ساختن پیشی جستن قولنج و نارضایتی.

اما تعجب آور هیچ کس تهمت نمی تواند دور بماند. پس از لغو روز دوشنبه همه گیر مطبوعاتی رئیس جمهور تغییر ذهن خود و خواسته شده بود در مورد فرمانداران’ گزارش سنبله در سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فرضیه در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس. “من نمی توانم تصور چرا” رئیس جمهور قطع شده است. “من نمی توانم تصور کنید که.” خبرنگار در ادامه به درخواست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مسئولیت برای کاشت سردرگمی است که منجر به افزایش تماس به دولت سم مراکز کنترل. “نه من نمی” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

همچنین به back track کمی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال خواسته ضد عفونی کننده سوال “نشانگر” به خبرنگاران در جلسه قبلی او 100 درصد به معنای فرضی.

می گویند آن طعنه حتی حس در آن وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>