مغلوب ساختن پیشی جستن به آمریکایی ها درس در تاریخ

به عنوان تهمت بسته کردن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه او مطمئن ساخته شده به اشاره به بزرگترین و بیشترین مؤمن رای دهندگان پایه — سفید مردم است.

“این کشور که در آن کودکان یاد بگیرند که نام مانند Wyatt Earp, Davy Crockett و Annie Oakley” او اشاره کرد. “این محل که در آن زائران فرود در پلیموث و تگزاس که در آن پرستان ساخته شده خود را در تاریخ و زمان آخرین پایه در آلامو.”

او کاملا فراموش کرده به ذکر است که قبل از Earp, Crockett الکی و زائران به حال در مورد آنچه که ما در حال حاضر می دانیم که امریکا وجود دارد و مردم بومی کسانی که تا به حال در زندگی شده و مراقبت از زمین برای هزاران سال.

“ملت آمریکا حک شده بود از وسیع مرزی با سخت ترین, قوی ترین, شدیدترین و مصمم ترین مردان و زنان تا به حال به راه رفتن روی زمین,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “اجداد ما braved ناشناخته رام بیابان مستقر در غرب وحشی است.”

رئیس جمهور تهمت ارائه دولت از آدرس اتحادیه در فوریه 4 سال 2020 است.
یاسین Ozturk/Anadolu Agency via Getty Images

در بازگویی تاریخچه رئیس جمهور نه تنها پاک میلیون ها نفر از مردم بومی قبل از کلمب ورود در سال 1492 اما پیشنهاد کرد که سرزمین های خود را معیشت و وجود بودند چیزی به رام و فتح. “نیاکان ما” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شد این مهاجران — سفید نفر از انگلستان و اروپا است. بیشتر مهاجران اخیر بودند denigrated به عنوان “ماهواره قاچاقچیان انسان” و “illegals” در بخش دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی. نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها که سفید نیست ظاهرا خرس ذکر در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در بازنگری گفتن از “موسس” از امریکا و تهمت نیز به طور کامل پاک شده بودند. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از رام کردن غرب وحشی و “بلند کردن میلیون ها نفر از فقر و بیماری و گرسنگی” (مردم بومی در میان آنها نیست) این اجداد همچنین “گذاشته پایین و راه آهن حفر کانال مطرح کردن آسمان خراش ها — و خانم ها و آقایان اجداد ما ساخته شده بسیاری استثنایی جمهوری تا کنون به وجود داشته باشد در تمام تاریخ بشر است.”

بسیاری از مورخان استدلال می کنند که آن را سفید استعمارگران ساخته شده است که پایه های این کشور اما کسانی که آنها تا به حال به بردگی گرفته شده. کاخ سفید, کنگره آمریکا, وال استریت و بسیاری از ما آیوی لیگ دانشگاه های ساخته شده با بردگی نیروی کار. امریکا شد, اقتصاد جهانی به دلیل بردگی نیروی کار. آن زشت است اما غیر قابل انکار است و بدن به بردگی گرفته شده — و به طور معمول به قتل رساندند — کمک استعمارگران ساخت کشور ما امروز می دانیم.

تهمت بدنام است برای این نوع از سگ سوت — و بیشتر آشکار نمایش نژادپرستی. در حالی که مبارزات انتخاباتی در سال 2016 او را بازتوییت کرد سفید supremacists به نام مکزیکی “تجاوزگران” و گفت: رای دهندگان سیاه زندگی می کردند در “فقر خود را به مدارس خوب شما هیچ شغل است.” به عنوان رئیس جمهور او را محکوم کرده است مردم از “shithole کشور” و پس از Charlottesville رالی در سال 2017 گفت: “هر دو طرف” شد و به سرزنش برای خشونت است که در گرفت. سه شنبه شب او اعطا Rush Limbaugh — یک مرد است که به طور مداوم ساخته شده نظرات نژادپرستانه علیه مردم سیاه و سفید — با این کشور بالاترین غیرنظامی افتخار است.

در حالی که تاریخ بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی ممکن است بیشتر ماهرانه نژادپرستانه از پیام های او استناد در گذشته, آن را هنوز هم در نظر گرفته شده و نشان می دهد که تاریخ مهم است.

مجلس نمایندگان نانسی پلوسی, ریپ کردن یک کپی از رئیس جمهور Trumps ایالت متحده آمریکا لحظاتی پس از او به این نتیجه رسیدند آدرس خود را.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

“ما به حل و فصل این دنیای جدید ما ساخته شده در جهان مدرن و ما تغییر تاریخ برای همیشه با آغوش ابدی حقیقت است که هر کس در برابر ساخته شده است به دست خداوند متعال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او به پایان رسید سخنرانی خود.

این “ما” البته مردم او امیدوار است او را حمل خواهد کرد به انتخاب مجدد: 62 درصد از مردان سفید پوست و 52 درصد از زنان سفید که رای دادند برای او آخرین بار در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی