مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دوم فرمت فایل افشای مالی چرا که او بیش از حد “متمرکز” در همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک فرمت برای ارسال سالانه خود را به افشای مالی پس از کاخ سفید ادعا کرد که او بیش از حد شلوغ با تمرکز بر coronavirus همه گیر برای ارسال مدارک.

مغلوب ساختن پیشی جستن افشای مالی ناشی از بیش از یک هفته پیش و پس از او در حال حاضر اعطا 45-بعد فرمت برای ارسال افشای آن اطلاعات شخصی خود را در امور مالی. اما افشای واصل نشده و هیچ توضیح داده شد توسط کاخ سفید است.

تبلیغات:

یک مقام کاخ سفید گفته نیویورک تایمز روز چهارشنبه که نسبت ناروا داده شده بود “اضافی 45 روز” از دولت اخلاق به پرونده افشای. به گزارش “پیچیده” و رئیس جمهور است “متمرکز شده است در پرداختن به کروناویروس بحران و مسائل دیگر.”

این بار اشاره کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران کاخ سفید coronavirus نیروی کار شده است و بیشتر به طور مستقیم درگیر در این روز-به-روز, پاسخ به همه گیر شد و قادر به فایل خود را افشای گزارش به عنوان مورد نیاز است. پنس را افشا نشان داد که او مطرح شده نزدیک به 500.000 دلار برای یک حقوقی-صندوق دفاع به پرداخت صورتحساب خود را در سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

تاخیر در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن افشای گزارش به شرح زیر است “مکالمات بین اخلاق مسئولان و نمایندگان برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد یک پیش نویس از تشکیل پرونده” با توجه به بار.

تبلیغات:

تاخیر می آید به عنوان برگ برنده دعوا خود را به نگه داشتن اطلاعات مالی و اظهارنامه مالیاتی تحت کاری ادامه داده اند. روز پنج شنبه دادگاه عالی حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد مصونیت از احضاریه به دنبال اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مالی. آن لگد موضوع به دادگاه های پایین برای تصمیم گیری به این معنی است که این اسناد ممکن است خصوصی باقی می ماند تا بعد از انتخابات. تهمت و قول داد به “مبارزه با” طرح دعوی در دادگاه حتی اگر او قبلا ادعا کرد که او به طور داوطلبانه به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن افشای مالی مطرح شده سوالات را شامل حقوقی رایگان خدمات ارائه شده توسط خود شخصی وکیل رودی جولیانی.

این آشکار تنها اسناد عمومی است که نشان می دهد این اتفاقات در مغلوب ساختن پیشی جستن امپراتوری کسب و کار که از آن او خودداری کرده است به سمت. 2019 افشای نشان داد که درآمد در مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار کاهش یافت و از جمله نزدیک به 10% کاهش در معشوق Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا.

تبلیغات:

آن را نیز نشان داد که این سازمان نسبت ناروا به حال متوقف بین المللی آن می پردازد و در نتیجه بیشتر مالی و رکود. افشای همچنین نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن بدهکار حداقل $315 میلیون دلار در وام.

کاخ سفید ادعا می کند بیش از آخرین تاخیر مطرح شده سوال اضافی. این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر بیماری همه گیر است که در تضاد با “خوراک توییتر” استدلال سابق دادستان فدرال الی Honig که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده جعلی ویدئوها از “نژادپرستانه نوزادان” و مشترک ویدئوها از هواداران خود فریاد “سفید قدرت است.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن مالی سالانه افشای گزارش شد دلیل ممکن است اما او داده شد 45 روز تمدید تا ژوئن 29. آن را در حال حاضر 9 ژوئیه و او هنوز منتشر نشده آن” سابق بیل کلینتون مشاور کیت Boykin توییتی. “با این حال او هم به صدای جیر جیر, گلف, برگزاری تجمعات انتخاباتی و جلوگیری از coronavirus نیروی کار جلسات.”

هنجار ایسن که در خدمت به عنوان کاخ سفید اخلاق رئیس تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفته است که بهانه ای شد آشکارا نادرست است.

“من نظارت Pres. اوباما مالی براده در یک زمان از دو جنگ و رکود اقتصادی ، بنابراین من می توانم به شما بگویم که بهانه مغلوب ساختن پیشی جستن است و به دروغ است. خود وکلا و حسابداران تهیه این فرم نه او,” او نوشت. “چرا او به دروغ گفتن ؟ معمول: چیزی برای پنهان کردن دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>