مغلوب ساختن پیشی جستن به ما می دهد بدترین های هر دو جهان: یک خراب اقتصاد و افزایش مرگ و میر

فرمانداران جمهوریخواه خم تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن unsubtle فشار را شروع کرده اند برای پایان دادن به محدودیت در کسب و کار و دیگر اماکن عمومی که در محل قرار داده شد به سرعت گسترش رمان coronavirus. در واکنش مقامات بهداشت عمومی تنظیم شده مدل های خود را به منعکس کننده آنچه که به احتمال زیاد به گسترش سریع از عفونت های جدید. نیویورک تایمز به دست آمده به بیرون درز سند از سازمان مدیریت اضطراری فدرال که پروژه ها از افزایش روزانه مرگ و میر از 1,750 به 3000 و نشان می دهد ما ممکن است به عنوان بسیاری از 200,000 مرگ و میر در ژوئن 1.

به این دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت ایران با فرمانداران خود بنده در حال رفتن به جلو با وجود این اعداد ساده است: آنها بر این باورند که آن را به ارزش قربانی کردن زندگی برای بازگشایی اقتصاد است. تگزاس دگرمن. Gov دن پاتریک معروف توضیح داد که منطق به Tucker Carlson در فاکس نیوز: “وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی و صرفه جویی در این کشور برای فرزندان و نوه ها و صرفه جویی در این کشور برای همه ما است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه پنهان است که او معتقد است که رای دهندگان آمریکایی نمی خواهد در مورد مراقبت گسترده بیماری و مرگ تا زمانی که اقتصاد به خوبی انجام می دهند. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر — که اساسا کاخ سفید رئیس ستاد در حال حاضر مهم نیست که رسما دارای موقعیت — همچنین به نظر می رسد به این باور است که تنها چیزی که متوقف کردن اقتصاد از خروش بازگشت به زندگی است که این مستندات نه ویروس خود را.

در واقع کوشنر عناوین ساخته شده در هفته گذشته با این ادعا که بحران شد و در واقع بیش از در حال حاضر. در ماه جولای او پیش بینی کرد این کشور خواهد بود “واقعا تاب دوباره.”

به نظر می رسد به مراتب بیشتر احتمال دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی را در بدترین های هر دو جهان: یکی که در آن اقتصاد در مخزن و ویروس خود ویرانگر کشور است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را در این مسیر نمی توانست بدتر حتی اگر او به طور فعال در تلاش برای نابود کردن آمریکا است. (که قطعا یک راه برای تفسیر اعمال خود.) او تاخیر در خاموش کردن توصیه ها و نادیده گرفته coronavirus برای ماه اجازه می دهد عفونت به گسترش بدون کنترل. سپس هنگامی که اسب شد در حال حاضر در خارج از انبار او با اکراه اجازه خاموش کردن سفارشات برای رفتن به جلو. اما کوته و بی تاب او و بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر خاموش کردن shutdown و قبل از همه گیر شده است موجود است. نتیجه واضح است: وجود خواهد داشت یک تن از جدی اقتصادی و بیشتر از آن قربانی خواهد بود به هیچ عنوان این ویروس شروع به گسترش دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن مفروضات خوش بینانه در مورد اقتصاد خروش دوباره به زندگی ظاهری هیچ اتصال به واقعیت است. برای یک چیز, آسیب های اقتصادی در حال حاضر بسیار گسترده و شدید است که این تفکر جادویی تصور کنید که همه چیز را دوباره بجای اول برگشتن به سرعت. آخرین باری که این کشور تا به حال نرخ بیکاری بالا این بود که در طول رکود بزرگ به طول انجامید که در یک دهه کامل. واقعیت تلخ این است که اقتصاد نمی جستن به عقب پس از گرفتن یک ضربه عظیم.

درست این است که یک شرایط منحصر به فرد که در آن سقوط اقتصادی بود و نه اساسا با توجه به مشکلات بازار اما به دولت تعطیل اماکن عمومی. برخی از اقتصاددانان امید به بهبود خواهد بود سريعتر از حد معمول پس از بحران است و البته ما باید همه امید آنها حق.

تبلیغات:

اما حتی اگر درست است که وجود دارد دلیلی برای باور کردن این آسیب بیش از حد گسترده به سادگی التیام یک شبه. بیش از حد بسیاری از کسب و کار در حال حاضر رفته و rehiring همه مردم از کار است که قصد ندارم به اتفاق می افتد یک شبه. J. Crew در حال حاضر در زمینه ورشکستگی و متعدد دیگر عمده فروشان و شرکت های بزرگ به احتمال زیاد درست پشت سر آنها. به عنوان آنی خودشان در اقیانوس اطلس گزارش کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور در حال فروپاشی است. آن را دوست دارم یا نه, بسیاری از مشاغل نیستند آمدن فقط به خاطر متحده تصمیم می گیرید آن هم به بازگشایی شده است. ما به احتمال زیاد در این برای مسافت های طولانی.

دلیل خوبی وجود دارد به ترس که با بازگشایی زودرس آسیب اقتصادی خواهد بود حتی بدتر از اگر ما به دنبال عقلانی تر ، فراتر از جدی مرگ و میر های FEMA طرح پیش بینی quadrupling از عفونت از 25,000 یک روز به 200,000. خواهد بود که 6 میلیون نفر مبتلا به تازگی در یک ماه. این نوع از گسترده بیماری — حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مردم را بهبود می یابند و برخی هرگز تبدیل به قابل ملاحظه ای بد است که به سادگی نمی سازگار با “تاب” اقتصاد تهمت و کوشنر را می پروراند. افراد بیمار نمی تواند کار کند. حتی کسانی که بسیار خفیف علائم به احتمال زیاد تحت قرنطینه (به عنوان آنها قطعا باید) برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

تبلیغات:

افرادی که این افزایش نرخ بیماری و مرگ را نمی خواهد بیش از حد مشتاق به بازگشت به زندگی “عادی”. جدید رای گیری از واشنگتن پست نشان می دهد که این وضعیت “اگر ما بازگشایی آنها خواهد آمد.” در مقابل 67 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود رفتن به یک فروشگاه خرده فروشی و 78% گفت: همان مورد رفتن به یک رستوران.

قبل از موعد مقرر پایان دادن به مستندات نیز می تواند نیروی حتی بیشتر کسب و کارهای کوچک به بستن درهای خود را. به عنوان Emily Stewart در Vox گزارش که “مجاز” به بازگشایی می تواند ویرانگر برای برخی از کسب و کارهای کوچک مانند سالن مو. زمانی که مستند بود اجباری کارکنان در چنین کسب و کار واجد شرایط برای بیکاری. در حال حاضر آنها دیگر نمی خواهد در اکثر موارد — اما آنها نمی توانند دقیقا بازگشت به کار به طور معمول اگر مشتریان در حال آمدن است. بنابراین تمام آن دسته از کارگران و صاحبان کسب و کار خواهد شد بسیار بدتر از زمانی که آنها بودند که به زور تعطیل. کسب و کار خواهد بود “باز” و مردم را به کار و یا استخدام از بحث فنی. اما آیا وجود دارد در واقع کار و یا هر گونه درآمد در آینده فقط به این دلیل که درب باز است کاملا متفاوت.

“شما نمی توانید بازگشایی سالن مو خود را اگر وجود دارد هیچ کس وجود دارد به انجام مو” استوارت می نویسد.

تبلیغات:

رستوران, خرده فروشی, مغازه ها و غیره را تا حد زیادی همان مشکل است. به طور چشمگیری کاهش می یابد ترافیک پا به علاوه بی میلی بسیاری از کارکنان برای بازگشت به کار به این معنی پیشخدمت از دست دادن از راهنمایی و فروشگاه کارمندان خود را از دیدن ساعت به طور چشمگیری کاهش می یابد اگر آنها گذاشته به طور کامل.

وادار کردن میلیون ها نفر از مردم بیکاری را به “شغل” است که هیچ درآمد واقعی خواهد بود مخربی برای اقتصاد مسلما بسیار بدتر از وضعیت چند هفته گذشته است. مردم نمی توانند به صرف پول آنها را ندارد و کامل متوقف شود. و رکود اقتصادی است که نتیجه را طنین انداز در سراسر کشور است.

بعلاوه متحده که خود را در بیمارستان دریافت به سر می برند و نرخ مرگ و میر افزایش می یابد به احتمال زیاد به وحشت و دوباره به مستندات بیشتر باعث دور بیکاری و بیشتر کسب و کار را تعطیل. دردناک به عنوان گسترش فعلی مستندات شده اند که اضافه کردن هرج و مرج بیشتر و بیماری را فقط وضعیت را بدتر می کند. (فرماندار می سی سی پی به عنوان قرمز به عنوان یک دولت به عنوان یکی می تواند تصور کنید که به نظر می رسد به طور آزمایشی به این درک)

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی مراقبت در مورد هر یک از این ، بودن sociopathic عاشق او بی اعتماد به نفس است که او می تواند فقط مزخرف راه خود را برای خروج از این وضعیت (یا هر نوع دیگر). به جای تمرکز انرژی و منابع در جهت مبارزه با این ویروس به عنوان رسانه های منتقد Jay Rosen می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن را به جای تمرکز انرژی خود را بر روی “یکی از بزرگترین تبلیغات و آزادی اطلاعات, دعوا در تاریخ ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز به طور معمول خواهد بود در مورد نحوه پین سرزنش برای همه مرگ و میر و تمام ویرانی اقتصادی در شخص دیگری: فرمانداران دموکرات ها, دانشمندان, باراک اوباما, هر کس. در آن حس او به وضوح معتقد است او یک وضعیت برنده-برنده است. اگر عمومی است که خشم بیش از افزایش مرگ و میر, او می تواند سرزنش فرمانداران برای پایان دادن به مستندات قبل از موعد مقرر. اگر مردم به خشم آمده اقتصاد, او می تواند سرزنش استانداران برای داشتن مستندات در وهله اول.

ما در حال حاضر دیده می شود تهمت داشتن-آن-دو-راه های استراتژی در درمان خود را از گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ. تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن (و از تمایل به حفظ پرداخت مزایای بیکاری به آرایشگری تاتو هنرمندان و کارکنان دیگر در تعطیل کردن کسب و کار), کمپ منتقل شده به بازگشایی گرجستان اقتصاد خیلی زود و بیش از حد به سرعت. به عنوان به زودی به عنوان او تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن castigated او را برای آن. در حال حاضر هر آنچه که اتفاق می افتد — که آیا coronavirus ویران گرجستان یا نه تهمت می تواند ادعا می کنند که او مسئول هر گونه اشتباه که ساخته شد.

پوشش نقره ای در تمام این: آن را به احتمال زیاد به کار می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن قمار است که او می تواند اولین رئیس جمهور در تاریخ که مردم نمی سرزنش بار دشوار است که یک محصول از خودشیفتگی شدید و نه بر اساس هیچ گونه شواهد در خارج از دنیای فانتزی در سر خود را. آن را بسیار سخت به تصور کنید که چگونه او را بکشد که زمانی که وجود چنین ثروت از فیلم تهمت ادعا به “کل” سازمان اعلام کرد که یک معجزه است در چشم خمیدگی اعتبار برای چیزهایی که او انجام نداده و اعلام زودرس پیروزی. برای دموکرات ها ایجاد کمپین تبلیغاتی که کنتراست بی fatuous مغلوب ساختن پیشی جستن خود تبریک با مجموع عدم تمایل به قبول مسئولیت باید یک نسیم است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>