مغلوب ساختن پیشی جستن در می رود و عصبانی Anti-Media Tweetstorm مطالبات خبرنگاران را “نجیب جوایز”


US President Donald Trump looks on during the daily briefing on the novel coronavirus, which causes COVID-19, in the Brady Briefing Room of the White House on April 24, 2020, in Washington, DC. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 24, 2020, در واشنگتن, d. C.

اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

مجبور به ماندن در داخل و دور از گلف به نظر می رسد هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص در این آخر هفته. روز یکشنبه رئیس جمهور در رفت و عصبانی توییتر بیهوده گویی که شدید بود حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد. و در خروشد آن را مانند به نظر می رسد رئیس جمهور واقعا فکر می کنم دو بار در مورد املا انتقاد از خبرنگاران که برنده “نوبل جوایز” بررسی خود دولت و کسانی که می گویند او می خورد “یک hamberger” در اتاق خواب خود را.

در درهم و برهم, انفجار در بعد از ظهر یکشنبه تهمت شکایت کرده است که هیچ یک از تحسین او برای همه کار سخت او در حال انجام در طول coronavirus بحران است. او ادعا کرد که او نیست ترک “کاخ سفید در بسیاری از ماه” اما پس از آن به “خواندن یک داستان ساختگی” در نیویورک تایمز در مورد برنامه کار خود را “نوشته شده توسط یک سوم رای گزارشگر” که نمی دانید او. “من اغلب در دفتر بیضی در اواخر شب و ببینید که من با عصبانیت خوردن یک hamberger & Diet Coke در اتاق خواب” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “مردم با من همیشه حیرت زده کرد. هر چیزی به رفتار!” او بعد از آن حذف شده که صدای جیر جیر و اعلان مجدد آن با همبرگر املای صحیح می باشد. (برای ثبت این نبود اولین بار رئیس جمهور اشتباه “همبرگر” در سال گذشته او نوشت: “hamberders.”) به نظر می رسد رئیس جمهور عصبانی بود در یک داستان در پنج شنبه منتشر شده در نیویورک تایمز که در گزارش رئیس جمهور در طول زندگی همه گیر. که داستان متمرکز شده که چگونه رئیس جمهور به نظر می رسد به خصوص در پوشش دولت او اشاره کرد که حتی تهمت را متحد فاکس نیوز نیست “به تصویر کشیدن او را به عنوان او می خواهم دیده می شود.”

املایی نبود تنها چیزی اشتباه است با این سری از توییت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او تا به حال ترک کاخ سفید در “چند ماه” زمانی که حقیقت این است که آخرین تجمع بود در تاریخ 2 مارس در شارلوت کارولینای شمالی. اما در این نقطه همه ما احساس ما گیر شده است در داخل برای ماه می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در ادامه خود را به ادامه anti-media, بیهوده گویی با انتقاد از کسانی که تا به حال برنده جوایز برای تحقیقات خود را به مبارزات انتخاباتی خود را در روابط با روسیه است. اما در این بیهوده گویی است که او بعد از حذف او ساخته شده دو اشتباه اول گیج کننده دو جایزه و سپس غلط املایی نوبل به عنوان “شریف.” او گفت که خبرنگاران باید “تبدیل پشت خود را گرامی ‘اشراف’.” جایزه نوبل نیست با توجه به روزنامه نگاران مگر اینکه آنها اتفاق می افتد به برنده جایزه ادبیات. به عنوان بسیاری از آنها سریع به نقطه در توییتر تهمت بود به احتمال زیاد اشاره به جایزه پولیتزر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در ادامه به تهدید به شکایت “نجیب کمیته” اگر آن موفق به لغو جوایز. و در یک تهدید تن فرمانده کل قوا فکر که “نجیب کمیته” عمل خواهد کرد. “بهتر بود سریع!,” او اضافه شده است. ساعت پس از حذف توییت تهمت سعی کردم به بازی کردن املای اشتباه و سردرگمی آشکار بین نوبل و پولیتزر جوایز این ادعا او در واقع به معنای نوشتن شریف. “آیا طعنه زدن همیشه کار می کند ؟” او در توییتر.

چرا تهمت اشتباه پولیتزر با نوبل? برخی از نظریه ها. بن رودز سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور اوباما اشاره کرد که “تهمت عجیب و غریب وسواس با جایزه نوبل به نظر می رسد به طور کامل ریشه در این واقعیت است که اوباما آن را به دست آورد.” بدون در نظر گرفتن به عنوان بسیاری از اشاره به آن است که عجیب و غریب وسواس به سمت راست در حال حاضر با توجه به اینکه بیش از 55 ، 000 نفر در ایالات متحده درگذشت coronavirus.

رئیس جمهور خشم در رسانه ها چیز جدیدی نیست البته. اما آن را در یک زمان می آید زمانی که او به نظر می رسد به خصوص با تمرکز بر منفی پوشش خود admniistraiton. در روز شنبه نوشت: یک صدای جیر جیر در انتقاد از “Lamestream رسانه” تنها درخواست “خصمانه سوال” در coronavirus جلسات. روز جمعه یک مقام کاخ سفید سعی در حرکت یک خبرنگار سی ان ان از ردیف جلو قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توجیهی اما او خودداری کرد. این جلسه در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده اما مغلوب ساختن پیشی جستن را نه سوالات.

این پست به روز شده با اطلاعات جدید پس از آن برای اولین بار منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>